ברוכים הבאים, אורח

רק עכשיו קלטתי...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רק עכשיו קלטתי... 1789 צפיות

רק עכשיו קלטתי... לפני 12 שנים #6527

• arielwriter
  • דירוג זהב
תמיד קיללתי את עצמי ואת הגורל הרע שיש שנפל בחלקי ללכת אחר היצר שלי...
רק היום חשבתי על זה אחרי שלמדתי אמונה עם חבר, והבנתי שלכל אחד יש תיקון בעולם ויש לו משהו שהוא צריך לעבוד עליו
לא מן הנמנע שהתיקון שלי או חלק ממנו זה להתגבר על היצר לכל אחד יש קשיים, לי? יש קשיים בזה!
ושאני מסתכל על התמונה בגדול התאווה הזאת הביאה אותי לאמונה שיש בי היום, ללא זה בחיים לא הייתי רואה את אלוקים והתורה והמצוות כמו שאני רואה היום, הייתי ממשיך לראות את התורה בתור תורת חיים שמחמירה יותר מידי מקשה על החיים ואוסרת עלי כל קשר עם בנות אפילו 'קשרי ידידות תמימים' אחחח... כמה שהייתי תמים פעם, אני זוכר שהייתי מתלונן על הקושי של התורה ועל ההחמרות שלה ולמה אנחנו לא יכולים לקיים קשרים נורמליים עם המין השני מבלי להיכנס לדברים אחרים? המשכתי לטעון זאת אפילו שהייתי בשלב הנפילות ורק בחצי שנה האחרונה הבנתי משהו בסיסי מה שחז"ל והתורה אומרים לי? זה לא סתם! יש בזה משמעות ועומק והם ידעו מה הם אומרים, ופתאם עכשיו אני רואה את האמת מול העיניים שלי ואני אומר\צועק
ריבונו של עולם! אני כל כך שמח שנתת לי את התאווה הזאת שאוכל לראות את התורה את החיים ואת כל התפיסת עולם באורח שונה, המלחמה הזאת שינתה אותי והביאה אותי לדברים והזדמנויות שבחיים לא הייתי מגיע אליהם!

אז רק להיום אני שמח בתאווה שלי ובמלחמה שלי ושהקב"ה יתברך זיכה אותי!
(בדרך כלל אני נוטה להתלונן שאלוקים מתעלל ולמה אני צריך את כל התאווה...)

שלכם, אריאל!

בעניין: רק עכשיו קלטתי... לפני 12 שנים #6528

• moved
  • דירוג פלטיניום
אריאל,

אני זוכר את ההודעות הראשונות שלך באתר.

הנה ב"ה אתה מתקדם במלחמה, וכבר יש לך תובנות נפלאות כלפיך וכלפי עבודתך בעולם הזה.

תמשיך להלחם, אתה צעיר וזה הרבה יותר קל, (קשה להאמין, אהה...?!)

אני מציע לך למצוא חבר שאתה יכול לדבר איתו פתוח על הנושא, ולהתקשר אליו לפני התקפה של תאווה.

אתה לוחם של הקב"ה, אין לך מה להתבייש אם נתקלת במחבלים, תחזיר להם מלחמה כמו שאתה יודע, תבקש סיוע אוירי מהקב"ה, וגם תגבורת מחבר.

בעניין: רק עכשיו קלטתי... לפני 12 שנים #6579

תובנה חזקה!

נפלתי היום ואולי הייתי צריך להתקשר קודם לחבר, אבל אסור לוותר אלא להתגבר ולהוסיף טוב כמה שיותר מהר.
אבא שבשמיים!!! אני באמת באמת רוצה להצליח, תעזור לי!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן