ברוכים הבאים, אורח

התמודדות עם בעיות כלכליות / עבודה ועוד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התמודדות עם בעיות כלכליות / עבודה ועוד 358 צפיות

התמודדות עם בעיות כלכליות / עבודה ועוד לפני 9 שנים, 7 חודשים #64754

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
שלום חברים.

במקביל לתכנית 12 הצעדים בה אני נמצא כבר כשנה וחצי ובעקבותיה, התחלתי בחודשים האחרונים להשתדל לטפל בבעיה הכלכלית שקיימת אצלי בבית במשך כמה שנים טובות. אני מתכוון שהגענו גם למצבים בהם לא היה אוכל בסיסי כפשוטו, וגם בעיות של התשלומים השוטפים יצירת חובות ועוד ומחסור במקום עבודה מתאים.

היום אני בתהליך ליציאה מזה בעז"ה. מדובר בתהליך שלוקח זמן, השקעה, ושינויים של דפוסי התנהגות לא נכונים או אמונות לא נכונות.
רואים שיפור, מבינים את הדברים מהשורש ויש תקווה גדולה ב"ה.

את הדברים האלה אני עושה בליווי של קבוצות הנקראות בשם u.a. (וגם d.a.) זה תכנית שמיועדת עבור אנשים הנחשבים ל"תת משתכרים". לא דווקא כאלה שלא מרויחים הרבה, אלא אנשים שלא מרויחים מספיק לפי הצרכים שלהם אפילו אם יש להם משכורת של 20,000 נטו, או אנשים שלא יודעים לתמחר את עצמם נכון, בעיות כאלה ואחרות עם מקום עבודה ועוד.

אני מכניס את הנושא פה, כי אני מגלה שיש עוד ועוד חברים שמכורים לתאווה שיש להם גם בעיות כאלו ואחרות הקשורות לתת השתכרות. אני כבר יודע על כמעט מנין של חברים ב 12 צעדים למכורים לתאווה שמטפלים גם בתת השתכרות.

אם יש מישהו שחושב שיכול להיעזר דרך שם מצורף בזה כתובת האתר שלהם: uaisrael.info (זה אתר שגם אתרוג מאשר).

אני לא שמח אם יש אנשים עם בעיות השתכרות. אבל אשמח מאוד אם אנשים שכבר יש להם את הבעיה הזאת ומעוניינים להיפטר ממנה, יכנסו ל ua ויחד נוכל להתמודד עם זה בעז"ה.

אם מישהו רוצה הסבר מפורט יותר אשמח לתת בעז"ה אפשר לפנות בהודעה אישית.

בעניין: התמודדות עם בעיות כלכליות / עבודה ועוד לפני 9 שנים, 7 חודשים #64761

• מייק
  • דירוג כסף
אני מאד מזדהה איתך אחי היקר
גם אני כשהגעתי לתכנית לפני שנתיים וחצי הייתי בקרשים מבחינה כלכלית, אבל שמתי לב לדבר מדהים ככל שאני מתקדם בהחלמה אני חווה גם התקדמות במצב הכלכלי, אני יותר ויותר מודע למה אני יכול להרשות לעצמי ומה לא, ולא מורח בכל מיני תשובות הזויות, כמו "עוד חודשיים אמור להיכנס לי 20,000 ש"ח אז היום אפשר לבזבז אותם" בסוף הייתי גם מבזבז וגם לא מקבל את הכסף...
לדעתי חלק גדול מיזה שייך לצעד השני...
אוהבים
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן