ברוכים הבאים, אורח

עזרה בעניין הK9
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה בעניין הK9 1164 צפיות

עזרה בעניין הK9 לפני 12 שנים #5965

• הלוחם
  • חבר קבוע
יש לי בעיה קטנה. שאני יודע את הססמא כך שאני יכול לפתוח אותה, עד עכשיו ברוך השם בחסדי השם אל עשיתי את זה אבל אנחנו תמיד עם היד על הדופק...

הבעיה  שלא רק אני משתמש במחשב..

ואני לא יודע איזה עוד אתרים הוא חסם לי ואני לא רוצה שהוא יחסום כל מיני אתרים שמשתמשים בהם אחרים כגון יוטיוב, וכדומה
שפתחתי אותם כי אחרים כן משתמשים בהם ואני לא יכול לחסום אותם.

אז מה אני עושה עם זה חברים? צריך עצה טובה...

תודה רבה לכם

בעניין: עזרה בעניין הK9 לפני 12 שנים #5972

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
הי. תבקש מחבר או מקרוב משפחה לשנות את הסיסמא  (עדיף שלא תדע אותה..., או שתעשה רצף אותיות ומספרים ארוך שאתה לא זוכר...)

בקשר לשאלה הכללית, רצוי שתפנה לאינטרנט רימון, אתרוג, נט-צח וכו', הם עולים כסף, אבל הם מאפשרים לחסום באופן ממוקד הרבה יותר.

בלא קשר לשאלה שלך, אפנה אותך לפוסט של זלמן בנידון, ולאימרתו: פילטר זה כמו גדר, היא מיועדת לסמן לנו לעצור, אבל אם ממש נרצה, תמיד נוכל לעקוף אותה. כמו שאני (שאני 'מומחה גדול' במחשבים ובפריצת פילטרים) גיליתי, את ההתמכרות לא הפילטר יושיע אותנו, יעזור הרבה כן, אבל לא בגללו נצא מהסרט הזה...

מחשבות
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: עזרה בעניין הK9 לפני 12 שנים #5974

• הלוחם
  • חבר קבוע
שמע זה לא מחשב רק שלי וגם אחרים משתמשים בו

אני לא רוצה לשתף בזה אף אחד מהמשפחה...

אבל אני רוצה שלא תהיה לי גישה לססמא אבל באם אני אצטרך לשנות כמה דברים בחסימה שתהיה לי האפשרות לעשות זאת

הבנת אחי??

יש עצה?

בעניין: עזרה בעניין הK9 לפני 12 שנים #6015

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב.
מניסיון מר שלי, גישה עקיפה לסיסמא אינה אפקטיבית (בסוף אתה שולח את המייל שמעדכן את הסיסמא, נכנס למצב 'סופרוויזר' וגורם לעצמך ליפול לכל בור...). העצה שלי היא לשכנע את המשפחה 'כאילו אידאולוגית' לעבור לרימון או לאתרוג. אתה יכול, לתת להם למשל, עותק של אחד הפוסטים כאן, ולומר להם שאתה חושש על אחיך או אחותך הקטנים, אתה יכול להיכנס לאתר שות"ים (למשל 'כיפה' או 'מורשת' להקליד שמירת הברית בחיפוש ולהראות להם כמה קשה להתמודד, ככה לא ידעו שזה אתה).
ברימון/אתרוג או בנט-צח הסינון תלוי  בחברה, וככה גם כשיש רמות חסימה שונות, אל הזבל הכבד אתה לא יכול להגיע...

חוץ מזה, אחי, אין לי הצעה אחרת מלבד להזדהות אתך. הניסיון שלנו לפעול כרגיל ולהתמודד מועד לכישלון. חייבים להבין שאין ברירה אלא לפעול ולהקדים את היצר בצעד אחד...

נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן