ברוכים הבאים, אורח

הצ'יפסים של פסח, וחג החירות שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הצ'יפסים של פסח, וחג החירות שלי 841 צפיות

הצ'יפסים של פסח, וחג החירות שלי לפני 10 שנים #58325

• המכונה ישראל
  • דירוג כסף
  • החיים האירו לי ברגע שגיליתי שאני מכור!
קניתי לילדים צ'יפס לפסח אצלינו לא אוכלים כמעט דברים מתועשים בפסח, אבל לילדים קניתי צ'יפס כשר לפסח בהשגחה מהודרת, בסתם יום של חול החטיף נוטף שומן הזה לא עובר אצלינו את מפתן הדלת, אבל בתוך בליל תפוחי האדמה עתירי הפחמימות, והביצים שנשפכים בפסח מגיע גם לילדים לטעום קצת מהווי החג הזה, לא?
בימים כתיקונם כשהייתי רואה את זה, את מה שמופיע שם מאחורי האריזה של הצ'יפס 'אין לך שליטה על הידים' הייתי מתמלא זעם, לא ראוי, לא חינוכי, ועוד בכשרות הבד"ץ, האם לא חדרו אלינו יותר מידי מושגים של העולם הרחב? נו, אז היה לי על עוד מה להתרעם, ותו לא, לא ידעתי שיבואו ימים ודוקא המשפט הכל כך דוחה הזה, יחזיק אותי ויתן לי קצת טעם של החלמה,
כן, גיליתי שאני מכור, כבר מזמן, הייתי בקבוצות כבר מזמן, אך בסיבות טכניות מאד, אך שאינם משתמעות לשני פנים, הייתי גם חייב לעזוב, להתנתק, וכמובן שעם ההתנתקות הזו, התחברתי שוב לחיי האוננות והתאווה,,,
ערב פסח תשע"ד: הימים עמוסים מעבודה, ואני לא רק שאני מצליח לעזור בבית כמה שאפשר עד השעות הקטנות של הלילה, אני מוצא את עצמי רודף אחרי תאווה, מחכה לאיזה טרף שמן שעות, בקושי ישנתי בלילות, והתחרפנתי לגמרי, פתאום התעצמה בי התחושה של הגועל מעצמי, של הדחייה, בעצם פתאום קלטתי כמה שאני מכור, וכמה שההתמכרות הזו הורגת אותי, סוחטת אותי, והורסת לי כל חלקה טובה,,,
ההחלטה: אני חוזר בכל מחיר, מה יהיה עם המניעים המונעים ממני לחזור? לא יודע, החלטתי שאני מוסר זאת לאלוקים, שהוא יעשה את שלו, מצאתי את עצמי מדבר עם אלוקים בשפה קשה, 'אתה לא יכול למנוע ממני לחזור לתכנית הזו, אני כל כך רוצה ואין לי שום דרך טבעית' אמרתי לו, וחשבתי שהדברים נזרקו לאי שם וישכחו בתהום הנשייה, אבל אלוקים גדול,, שמע אותי.
החזרה: בדרך לא דרך, באופן מופלא ביותר, נס פסח שלי, המניעים לא רק שהלכו, אלא נתנו לי דחף לתכנית, ואני מקווה כבר שהיום אני פה, אני יתחיל מיד בצעדים, מקווה להגיע לקבוצות, ואולי הפעם סוף סוף אני יזכה לאור של ההחלמה, כי הפעם אני באמת רוצה!! ואני באמת מבין שאין לי חיים בלי זה.
ואז בימי הפסח כשראיתי את המשפט הזה על הצ'יפסים 'אין לך שליטה על הידים' כבר לא התמלאתי כעסים ומרורות, אלא המשפט הזה שימש לי תמרור אזהרה בהשגחת הבד"ץ- אני מכור, אין תזכורת טובה מזו!! אם תזכורת כזו לא הייתה עובדת לא היו כותבים אותה על גבי השקית של הצ'יפס,

אכן: שום דבר לא קורא בעולמו של אלוקים במקרה.

תודה לכם על הקריאה!!
החיים האירו לי ברגע שגיליתי שאני מכור!
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים על ידי .

בעניין: הצ'יפסים של פסח, וחג החירות שלי לפני 10 שנים #58355

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה ישראל
החברתי
התגעגעתי
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: הצ'יפסים של פסח, וחג החירות שלי לפני 10 שנים #58361

תודה. גם לי אין שליטה על הידיים. אבדה לנו השליטה על ידינו.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: הצ'יפסים של פסח, וחג החירות שלי לפני 10 שנים #58362

• המכונה ישראל
  • דירוג כסף
מוישל'ה התכנית לא יצאה לפועל כי בסוף נסענו לשביעי, נהיה בקשר, יש לי הרבה חדשות טובות, כמו שראית, מקווה שתקבל אותי עם השטויות שלי.
תודה המכונה ישראל

בעניין: הצ'יפסים של פסח, וחג החירות שלי לפני 10 שנים #58378

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני שמח בשבילך,
אוהבים
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: הצ'יפסים של פסח, וחג החירות שלי לפני 10 שנים #58381

• המכונה ישראל
  • דירוג כסף
תודה גם לך יש לך כמובן חלק בהעצמת הרגשת החובה שלי לחזור.
להת'

תגובה: הצ'יפסים של פסח, וחג החירות שלי לפני 7 שנים #102051

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
מתחבר מאוד לתחושות,,,,,

במשך שנות השימוש הייתי "מחמיר" גדול בעניני פסח וכו'
וזה הגיע אצלי אם המון פגמי אופי של שליטה וקבלת ערך מאחרים,

אסירותודה שיש לי השנה שיחרור גדול בזה,

שמחתי למצוא את הפוסט הזה....