ברוכים הבאים, אורח

להקפיץ
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: להקפיץ 1439 צפיות

בעניין: להקפיץ לפני 10 שנים, 6 חודשים #47406

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
תודה על העלאת הנושא.
באופן אישי היו פעמים ש'הקפצות' גרמו לי לתחושה לא נוחה.
לא תמיד היה לי נח לקרוא שוב דברים שכתבתי בעבר, כאשר היום אני לא שם ולא חווה את אותם דברים.
לא תמיד נחמד לחזור לאותה תקופה ולאותם תחושות.
די שמחתי כאשר דברים שכתבתי טבעו בתהום הנשיה.
תודה.
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: להקפיץ לפני 10 שנים, 6 חודשים #47409

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
רוצה לחיות, הגם שאני מבין הייטב על מה אתה כותב, איני חש כמוך. אין לי בעיה עם הקפצה שמא אחוש מבוכה אישית ממשהו שכתבתי בעבר. הרי 'איני רוצה לסגור את הדלת על העבר', הוא משמש לי כמצפן לכיוון אליו אני רוצה להתקדם. אבוי לי אם הייתי היום היכן שהייתי לפני זמן. זהו טבעו של תהליך. אנו שואפים להתקדמות, לא לשלימות. זו הסיבה שאיני מתקן 'שגיאים כתיבות' בפוסטים המוקפצים שלי.. מהסיבה שציינת עבורי ההקפצה היא דווקא תועלתית...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: להקפיץ לפני 10 שנים, 6 חודשים #47418

• brother
  • דירוג פלטיניום
סתם מחשבות שעלו לי בעקבות השירשור המעניין הזה:
אחד- אני תמיד רוצה להסתכל ולדעת האם היו דברים מעניינים שנכתבו לפני בואי לפורום ואני בטוח שהיו הרבה כאלו...
שניים- באופן כללי אני מאוד מסכים אם דבריו של אסירותודה
שלוש- אני גם מזדהה עם שאר הדברים שנאמרו.

חשבתי אולי להציע משהו, איני יודע האם הוא בר ביצוע אבל- האם יש אפשרות לעשות איזה משהו שבו יהיה ריכוז של כותרות של נושאים שעלו פעם ושיהיה אפשר לגשת לקרוא אותם בקלות יותר בלי צורך לחפש מילות קוד מסויימות, אנסה יותר להסביר, למשל אם אני רוצה לדבר על נושא התלבטות לצאת לפגישות בעקבות המחלה. אז יש מקום שאני יכול לפתוח את הנושא חתונה ושם יש כותרת שכתוב למשל יציאה לפגישות.. וכדו'...
יכול להיות שזה בכלל לא מציאותי...(קשה לעשות אותו, אני לא כל כך מבין במחשבים אז איני יודע כמה זמן דורש דבר כזה)

בכל אופן אני אישית משתדל לפני שאני שואל שאלה לבדוק האם היא הייתה קיימת בעבר ואני חושב שכל אחד יש לו לעשות כך, ואף פעם לא גרמתי להקפצת נושא מחדש, אבל אני יכול להבין את הרצון של מישהו להקפיץ, אני מאוד נהנה לקרוא דברים שטרם קראתי ויש בהם משהו מאוד מעניין, לכן אולי אפשר להציע פשרה(אם הדבר שכתבתי כבר לא אפשרי לביצוע) שמי שרוצה להקפיץ נושא שכבר חלף והלך לו, אז שיפתח נושא חדש וישים בו קישור לנושא הישן... ככה לא תהיה הקפצה אבל תהיה תזכורת למשהו יפה שכדי למי שרוצה ליראות...

זהו, נהנתי לקרוא את השירשור אני באמת חושב ששני הצדדים כאן צודקים.
תודה רבה לכולכם.
אוהב, אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: להקפיץ לפני 10 שנים, 6 חודשים #47423

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'

רוצה לחיות, הגם שאני מבין הייטב על מה אתה כותב, איני חש כמוך. אין לי בעיה עם הקפצה שמא אחוש מבוכה אישית ממשהו שכתבתי בעבר. הרי 'איני רוצה לסגור את הדלת על העבר', הוא משמש לי כמצפן לכיוון אליו אני רוצה להתקדם. אבוי לי אם הייתי היום היכן שהייתי לפני זמן. זהו טבעו של תהליך. אנו שואפים להתקדמות, לא לשלימות. זו הסיבה שאיני מתקן 'שגיאים כתיבות' בפוסטים המוקפצים שלי.. מהסיבה שציינת עבורי ההקפצה היא דווקא תועלתית...

אני מבין.
בעצם העלית עכשיו נושא נוסף, אם כתבתי משהו בעבר, והכתיבה דאז היתה נגועה בכל מיני פגמים, או שסתם לא הייתי במצב מדי טוב, זה לא נעים לקרוא את זה שוב.
מה הפתרון לזה? אולי קבלה?
'לא נרצה לסגור עליו את הדלת', האם זה אומר שצריך להתרפק על זה בקביעות?
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: להקפיץ לפני 10 שנים, 6 חודשים #47425

• אסירותודה
  • מנהל
'להתרפק'? נסחפת... יש פער בין משפט בפוסט שמישהו הקפיץ וגורם לחוסר נוחות פעם ב.. לבין התרפקות. לא? ולעניין העבר והדלת, ידידי, אותי לימדו שכדאי לי מאוד לזכור מהיכן באתי - לחיות את הצעד הראשון כזיכרון יומיומי חי. וכן, זו קבלה. של מי שאני. ומי שזוכר מהיכן בא יודע יותר טוב להיכן ללכת...

אגב, לא נעים לקרוא את זה שוב... למה? מה עומד מאחורי חוסר הנעימות הזו?

בעניין: להקפיץ לפני 10 שנים, 6 חודשים #47620

שוחחתי עם חבר על הנושא, ואני מרגיש שיש פה בעיה נוספת, משיקה. לפעמים מופיעים בפורום פוסטים יפים ומושקעים, אבל נעלמים מהר לעומק הפורום, בגלל שיחות ערות שמתנהלות בפוסטים אחרים. לא תמיד מדובר בפוסטים ששווים העברה "לקולות של החלמה", אבל עדיין, חבל לראות אותם נעלמים כל כך מהר עם מעט צפיות ותגובות.
השאלה היא האם שייך שיהיה מישהו שאחראי לעקוב אחרי זה ויקפיץ באופן מלאכותי, מתוך מגמה ברורה ובלי להסתתר "חברים, יש פה משהו שכדאי שתקדישו לו יותר תשומת לב". מה אתם אומרים?
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: להקפיץ לפני 10 שנים, 6 חודשים #47621

דוקטור, אני בעד. פעם בכמה זמן אני נתקל באוצר.
פוסט ש'במקרה' מצאתי אחרי חיפושים.
אין לי ספק שיש עוד המון אוצרות כאלה אבל בגלל שאני די חדש פה, אני לא מכיר אותם ולא יודע היכן למצוא אותם.

זה מתקשר ליוזמה אחרת שמישהו הציע בעבר על "תיוגים" שכל תיוג יפנה לכמה פוסט נבחרים

בעניין: להקפיץ לפני 10 שנים, 6 חודשים #47627

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
גם אני בעד הצעת הדוקטור.
להקפיץ, בצורה מפורשת.

(פתאום מתחשק לי להקפיץ את כל הפוסטים של עצמי...  )
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: להקפיץ לפני 10 שנים, 6 חודשים #47628

• אסירותודה
  • מנהל
תודה חברים. על זה בדיוק כתבתי - המניעים. יש בעיה רק עם התדירות... והאחריות. הרי לא יתכן שכל הזמן יהיו כאן הקפצות בלבד שידחקו את הדברים החדשים אל העמודים האחוריים.. יש לי רעיון מסודר. אתייעץ, ואשוב לכאן עם מסקנה ברורה.

בעניין: להקפיץ לפני 10 שנים, 6 חודשים #47652

• אסירותודה
  • מנהל
חברים, להלן המסקנות בעניין ההקפצות  - מי שיש לו מה לכתוב ותגובתו המוסיפה היא זו שתקפיץ מוזמן להגיב ולהקפיץ, מי שלא יכול או אינו מעוניין לכתוב תגובה, אלא שלדעתו יש כאן משהו שהלך לאיבוד יותר מדי מהר, או שהוא נתקל במאמר ישן שלדעתו יכול להועיל לחברים חדשים יכול לפנות בפרטי לאחד מהמנהלים (למה"ה, סוד, אסירות) ולהציע את הקפצתו.

אפשרות נוספת היא לכתוב תגובה בשירשור הקפצות הנעוץ 'בלוח המרכזי', נא לכתוב את שם הפוסט ולהביא לינק.

בעניין: להקפיץ לפני 10 שנים, 6 חודשים #47655

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
תודה אסירות. אכן רעיון כברי ויהי רצון שיהיה לתועלת.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

תגובה: בעניין: להקפיץ לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147400

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

הייתי שמח לשמוע חוות דעת של החברים
מה לעשות בענין ההקפצות
לדעתי, יש הרבה פוסטים בנושאים שיכולים לעזור להרבה...
והם יושבים עמוק עמוק בבוידם של הפורום
צריך למצוא פלטפורמה מסודרת כדי להקפיץ
לשתף 
ושהתגובות של ההקפצה יהיו שוות הקפצה

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.93 שניות

Are you sure?

כן