ברוכים הבאים, אורח

הרבה זמן לא ביקרתי כאן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הרבה זמן לא ביקרתי כאן 1729 צפיות

הרבה זמן לא ביקרתי כאן לפני 12 שנים, 1 חודש #4276

• calman2
  • חבר ותיק
אני שמח לראות שהפורום די פעיל.
לצערי בחודשיים האחרונים (ואולי קצת יותר) הייתי במצב ממש לא טוב, לא הצלחתי לשמור יותר מיום או יומיים בין הנפילות (מה זה נפילות, התרסקויות  ).
זה גרם לי למצב רוח די ירוד, לא הנחתי תפילין, פספסתי תפילות, בקיצור בלאגן.
בזמנו הייתי כותב בפורום כמעט כל יום, אני לא יכול לומר שזה עזר לי לא ליפול בכלל, אבל לפחות זה נתן לי כתובת לשפוך את מה שיש לי על הלב, כי על הנושא הזה אין לי אף אחד לדבר איתו.
בכל אופן החלטתי שוב שאני אשתדל להכנס לפורום באופן יומיומי, גם אם אין לי הרבה מה לכתוב (קצת כמו עכשיו, בעצם).
העיקר לא להרגיש לבד.
אז שיהיה לילה טוב לכולם,
בתקווה לבשורות טובות,
קלמן

בעניין: הרבה זמן לא ביקרתי כאן לפני 12 שנים, 1 חודש #4277

יופי שחזרת כנס כל יום תתעודד תקרא..וכ'ו.
הכי חשוב זה למלא את היום בעשיה ולא בשעמום השעמום והיאוש הם המפתח לנפילה..
אם אתה בישיבה\עבודה תעבוד במרץ בזמן הפנוי תלמד משהו או תקרא ספר צנוע ופה בפורום תתעודד תתחזק ובעזרת ה' תתגבר גם אני כמוך היום זה היום הראשון שלי איזה שבוע שנכשלתי יום אחר יום וזה היום הראשון ב"ה..
טוב שנירשמת\חזרת. ברוך הבא!
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: הרבה זמן לא ביקרתי כאן לפני 12 שנים, 1 חודש #4282

• calman2
  • חבר ותיק
תודה,

אני כבר מרגיש קצת יותר טוב, לדבר עם מישהו, לא להרגיש לבד.
היום היה היום השני שלי, הבעיה היא שאני במצב כזה שהנפילה יכולה להגיע כל רגע, אפילו עכשיו.
יכול להיות שאם לא הייתי נכנס לפורום הצעד הבא מול המחשב היה להתרסק.
בכל מקרה, בניגוד ללילות אחרים בזמן האחרון שהייתי יושב בהם עד 4 לפנות בוקר מול המחשב, הלילה אני שומר על עצמי ולא מוותר, אני הולך לישון מוקדם ולא מגיע למצב ביש הזה של הנפילות.

שיהיה לילה טוב!

בעניין: הרבה זמן לא ביקרתי כאן לפני 12 שנים, 1 חודש #4292

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
קלמן היקר,

סלח לי על השאלה אבל האם אתה חושב שיש לך דרך לצאת מהמצב בו אתה נמצא? האם חסרה לך רק קצת חברה ועידוד או שזה משהו יותר עמוק?

אני עדיין לא מדבר על משהו רציני, אלא דברים יותר פשוטים כמו לנסות לנעול את המחשב, אולי למצוא עיסוק שלא יתן לך אפשרות להיות ער כל כך הרבה זמן.

מה דעתך?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הרבה זמן לא ביקרתי כאן לפני 12 שנים, 1 חודש #4318

• calman2
  • חבר ותיק
תראה, אני מבין את מה שאתה אומר.

בזמנו הגעתי לפורום הזה "במקרה", ומהר מאוד הבנתי שזה לא מה שיעזור לי לפתור את הבעיה. לפחות לא כשהפורום הוא התרופה היחידה שלי.
אבל גם אם לפני שגיליתי את הפורום ידעתי שאני מן הסתם לא היחיד, בפורום הזה פתאום היתה אפשרות לדבר על הדברים עם עוד אנשים שנמצאים במצבים דומים לשלי. חלקם במצב טוב יותר, חלקם במצב גרוע יותר, אבל כולנו באותה הסירה.

זה היה שינוי משמעותי. אני כבר לא סתם יודע שאני לא לבד, אני מרגיש את זה ומדבר עם אנשים, לא שומר את הכל לעצמי ומתפוצץ.

גם בתקופות שהייתי הרבה יותר עסוק מעכשיו, העיסוקים האלה לרוב לא עזרו יותר מידי. מקסימום במקום ליפול פעם ביום יומיים, התדירות היתה פוחתת לפעם בשלושה ארבעה ימים.
ככה שזה לא עזר לי יותר מידי. הייתי אומר שזה אפילו הקשה עלי יותר לתפקד, כי הרגשתי צבוע. מצד אחד אני דתי על כל מה שמשתמע מכך (במיוחד שאני לרוב בסביבה חילונית, ככה שאני מרגיש שלעובדה שאני דתי יש יותר משמעות), אבל מצד שני בחדרי חדרים אני עושה מעשים שפלים!

תמיד גם מנקרת המחשבה שאולי אם הייתי חילוני זה לא היה מפריע לי, לא הייתי עושה מזה כזה עניין גדול. מה קרה, פעם בכמה ימים לתת דרור לתאווה?
זה טבעי גם אתה נשוי, הרי לאישה לא תמיד יש כוח וחשק. קל וחומר לרווק כמוני. יש כאלה שיגידו שזה אפילו בריא.
ואז זה לא היה מפריע לי לתפקד לא בעבודה ולא בחברה בכלל, ולא היה מדרדר אותי פעם בכמה זמן לתקופות נמוכות כמו עכשיו.

בכך אופן תודה על התגובה שלך, בדיוק בשביל זה אני מרגיש שאני צריך את הפורום.
שיהיה יום טוב.

קלמן

בעניין: הרבה זמן לא ביקרתי כאן לפני 12 שנים, 1 חודש #4325

• סוד הכניעה
  • מנהל
תודה על התגובה המפורטת, אני יכול להזדהות בקלוות עם הדברים שלך.

אבל עדיין לא קיבלתי תשובה בנושא היותר מהותי: האם אתה מוכן גם לצעדים כדי לצאת מהבוץ או רק לבוא לכתוב כאן ולהרגיש "קצת יותר טוב"? האם למשל התקנת פילטר על המחשב ממנו אתה גולש, או שאתה מעדיף לגור על הגג בקומה עשרים אבל בלי מעקה?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: הרבה זמן לא ביקרתי כאן לפני 12 שנים, 1 חודש #4352

• calman2
  • חבר ותיק
הייתי תקופה ארוכה מאוד עם אינטרנט רימון.
הבעיה היא שדרגות החסימה הנמוכות לא היו שוות הרבה לדעתי, והדרגות הגבוהות עשו לי בעיות באתרים שהייתי צריך.
בכל מקרה תמיד הייתי יכול להוריד דרגה אם ממש הייתי רוצה, ואחרי שגיליתי שאפשר לעקוף את החסימה שלו לא ראיתי בו לצערי הרבה תועלת.

בעניין: הרבה זמן לא ביקרתי כאן לפני 12 שנים, 1 חודש #4353

• סוד הכניעה
  • מנהל
אני מציע שתקרא קודם את מה שפרסמתי ממש לאחרונה בנושא הפילטר ואח"כ נראה ביחד מה אפשר לעשות כדי להמשיך להתקדם הלאה:

www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=333.0

בעניין: הרבה זמן לא ביקרתי כאן לפני 12 שנים, 1 חודש #4571

• calman2
  • חבר ותיק
זלמן תודה,

אני אשמח להנחיות לגבי הפילטר.

בכל מקרה אני סוגר הלילה את יומי הנקי השני, מקווה שזה יצבור תאוצה,

שיהיה שבוע טוב לכולם!

קלמן

בעניין: הרבה זמן לא ביקרתי כאן לפני 12 שנים, 1 חודש #4574

• סוד הכניעה
  • מנהל
אחלה. ההמלצה הכי טובה לדעתי היא להתקין K9 על דרגת חסימה רגילה. הדרגה הכי מחמירה לפעמים מידי מגבילה, והדרגה הרגילה בעיקרון חוסמת כל דבר בעייתי.

שיהיה לך בהצלחה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן