ברוכים הבאים, אורח

טוב, היום בס"ד נכנסתי לראשונה לקבוצות הטלפוניות.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טוב, היום בס"ד נכנסתי לראשונה לקבוצות הטלפוניות. 400 צפיות

טוב, היום בס"ד נכנסתי לראשונה לקבוצות הטלפוניות. לפני 10 שנים, 9 חודשים #41279

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
אפשר לומר שזה תחילת ההתפתחות שלי בנושא השיתוף?
בכ"א, זה ממש מדהים איך שכולם שם מדברים בקור רוח מדהים, באמת שיחה למופת. התרשמתי ביותר. ברוך ה'.
אם ה' יסייע בידי, אני מקווה ומאחל לעצמי שאמשיך לצעוד איתכם, ואף לשתף בעתיד.
יש לי שאלה. הייתה לי מחשבה אולי לשאול אותה בקבוצה, אבל מחשבות לחוד ומעשים לחוד. אולי הפורום יותר מתאים.
אני רוצה להבין מהם בדיוק 12 הצעדים. במה הם יעזרו לי להתקדם בחיי האנושיים. איך הם יוציאו ממני את התועבה, או לפחות יסייעו לזה.
האם 12 הצעדים גוזלים זמן? גוזלים את סדר היום שלנו? גוזלים את החיים שלנו?! שווה להתחיל, או שמראש אפשר לחלק בין המשתתפים ולדעת מי יצליח ומי לא?
אפשר להתאים אותם למספר שעות מצומצמות ביותר כל שבוע? אפשר לעבוד איתם דרך הפורום?
חברים יקרים, אני מודה לה' שאני איתכם. ומודה לו יותר שנתן לי את החשיפה לפורום הזה.
נכון, כמו שכתב לי אחד מהכותבים באשכול שפתחתי אתמול, לי יש אינטרנט זמין. אני ביותר נחשפתי לבעיה. אבל מנגד, ה' לא נתן לי מסמר בלי פטיש, ונתן לי אותכם.
אז תודה רבה למי שיסייע לי לעלות על דרך המלך, וכל מי שיהיה שותף לזה תבוא עליו הברכה.
אני לא רוצה לקבל הודעות פרטיות. אני רוצה הודעות באשכול, כי אני בטוח שהרבה חושבים על זה ולא מוצאים בדיוק את האפשרות (משום מה) לשאול על זה.
לילה טוב, ושבוע נהדר עם הרבה ס"ד!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: טוב, היום בס"ד נכנסתי לראשונה לקבוצות הטלפוניות. לפני 10 שנים, 9 חודשים #41304

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
מזל טוב על ההתקדמות!
עלה והצלח!

אני עושה את הצעדים בכל יום כמה דקות מיוחדות, אבל במשך כל היום בלי 'לגזול' זמן.
4פעמים בשבוע אני משתתף בפגישה חיה, זה חינוי בשבילי. אולי בשבילך יש פתרונות אחרים.
ייתכן ואתה יכול לקחת ספונסר ולעבוד איתו.
אתה יכול לקבל את הספר הלבן במייל, זה מדריך קצת את הצעדים בשביל מכורים למין. ואת הספר הגדול שהוא המקור לצעדים. נראה לי במייל prozdor1@gmail.com
חוץ מזה יש באתר עוד על זה: www.gye.org.il/index.php?option=com_zoo&view=category&Itemid=84

אז שיהיה בהצלחה
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן