ברוכים הבאים, אורח

עכשיו אני באמת נאלץ להודות בחוסר האונים של עצמי...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עכשיו אני באמת נאלץ להודות בחוסר האונים של עצמי... 687 צפיות

עכשיו אני באמת נאלץ להודות בחוסר האונים של עצמי... לפני 10 שנים, 9 חודשים #40906

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
אם עד עכשיו היו לי עוד תקוות כלשהן הרי שעכשיו אין לי אפילו שמץ של תקווה בלב.
רק לב שבור ורצוץ שרק מחפש לחזור לישיבה. לחזור ולהכניס את הראש בגמרא שמוציאה לי את כל הזבל הזה מהראש.
ממש עכשיו, בערך שעה וחצי אני מצאתי פירצה בWIFI ומה שעשיתי שם. רח"ל.
אני לא זוכר כזאת נפילה גרועה מאז שאני יודע מה זה נשים. עברתי פשוט כל גבול אפשרי.
כל מי שיש לו דרך לעזור  ולהציע וכו' אני אשמח לשמוע - בהודעת פרטית.
תודה רבה לכם ושבוע טוב!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: עכשיו אני באמת נאלץ להודות בחוסר האונים של עצמי... לפני 10 שנים, 9 חודשים #40942

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
19 צפיות ואף לא הודעה פרטית אחת...
אשמח להתייחסות
תודה רבה!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: עכשיו אני באמת נאלץ להודות בחוסר האונים של עצמי... לפני 10 שנים, 9 חודשים #40947

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר, זה כל כך מוכר, חציית הגבולות הזו, והכעס העצמי, והיאוש, וחוסר האונים.
אשמח להיות אתך בקשר בפרטי.
מזדהה.
אלוקים אוהב אותך גם שם.

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: עכשיו אני באמת נאלץ להודות בחוסר האונים של עצמי... לפני 10 שנים, 9 חודשים #40951

• Ortega
  • חבר חדש

חבר יקר, זה כל כך מוכר, חציית הגבולות הזו, והכעס העצמי, והיאוש, וחוסר האונים.
אשמח להיות אתך בקשר בפרטי.
מזדהה.
אלוקים אוהב אותך גם שם.

נתן במתנה

מצטרף לנתן , כל כך מזדהה איתך ידידי .. כמו שכתוב " אנוכי ארד איתך מצרימה" הקב"ה נמצא איתך גם בנפילות הכי כואבות שלך ושל כולנו , כולנו בעצם באותה סירה , תרים את הראש ותתחיל לעבוד את השם מעכשיו , עכשיו נולדתה ! אתה בריה חדשה ..

חזק ואמץ בעבודתך יהודי יקר
נקי מ-ה' באלול תשע"ג

- בשמחה תמיד !

בעניין: עכשיו אני באמת נאלץ להודות בחוסר האונים של עצמי... לפני 10 שנים, 9 חודשים #41115

• tovtov55555
  • חבר קבוע
אין לי עצות,אין לי עידוד.
אני רק יודע שאני מכור, שעשיתי צעד של אמונה בתוכנית ולמרות שאני רק קורא וכותב ועוד לא ממש בתוכנית הצעדים אני נקי 38 יום..

איך ? לא יודע , באמת..

אני חושב על ההישג, אני חושב על ה-90 יום, אני מעסיק את עצמי. אני משתדל לא להיות לבד. לא להכניס טלפון לשירותים.
אני מתרפק על השיפור במידות ועל הסבלנות לילדים ולאישה.
חשבתי שיש משהו מיסטי שבגללו בעקבות הנקיות הזוגיות תשתפר אבל בפועל אני יודע להסביר שיש לי יותר ביטחון, אני מרגיש בעל ערך ומתנהג ככזה (כלומר פחות אגואיסט יותר מתחשב אני "מרשה לעצמי" להיות טוב כי אני טוב) ובעקבות כך גם מקבל בחזרה בלי שלסביבה יש מושג, לפחות כרגע..

מחזק את ידך ומאחל לך בהצלחה ומתפלל "אל תביאני לידי ניסיון ולא לידי ביזיון"..

טובטוב

בעניין: עכשיו אני באמת נאלץ להודות בחוסר האונים של עצמי... לפני 10 שנים, 9 חודשים #41140

• Ihope
  • דירוג זהב
אני מוצא עת עצמי חסר אונים לגמרי המון פעמים.
מה שהציל אותי בסופו של דבר זאת שיחת טלפון ופירוט התאווה.

עוד דבר שעוזר לי המון פעמים זה שיתוף לפעמים כמה ימים לפני שאני יודע שאעמוד בנסיון.

מאוד קשה לי לשתף בגלל שאני מתבייש מאוד גם אם אני מדבר אם מישהו שעובר או עבר בדיוק מה שאני עובר. כשאני שובר את זה ועושה את השיחת טלפון זה מקדם אותי המון.

ההחלמה היא כואבת אבל שווה הכל.

IHOPE

בעניין: עכשיו אני באמת נאלץ להודות בחוסר האונים של עצמי... לפני 10 שנים, 9 חודשים #41411

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ה'מציאה' של הפרציות היא עניין גרוע בהחלט.

השבוע שמעתי איזו ידיעה חדשותית שהדליקה אצלי את התאווה והדימיון בצורה שכבר כמה זמן לא הייתה לי.
בקושי הצלחתי להתאפק ולא לחפש את הקישורית באינטרנט.

כאשר מתגלה אליך מציאה שכזו התאווה מתפרצת ומנסה לחטוף. הפעם היא הצליחה, מאחל לך שבפעם הבאה תצליח לעבור את הגל יותר בקלות
בהצלחה

בעניין: עכשיו אני באמת נאלץ להודות בחוסר האונים של עצמי... לפני 10 שנים, 9 חודשים #41475

• Ihope
  • דירוג זהב
אם לא אודה בעצמי לגמרי שאני אדם חולה במחלה ההתמכרות אין סיכוי שלא אפול.

ולכן, כחולה עלי למלאות הוראות. וההוראה הכי חשובה שקיבלתי היא. כאשר אני שיכור או אפילו רק לגם מהתאווה אני פסול לגמרי מלקבל החלטות לעצמי שקשורות לענין התאווה.

אלוקים תודה על עוד יום נקי.

IHOPE

בחסדי שמים נקי מהחמישי לנובמבר 2012 כל יום רק להיום.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן