ברוכים הבאים, אורח

אחרי די הרבה זמן נפלתי בדברים ממש לא טובים.. :(
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אחרי די הרבה זמן נפלתי בדברים ממש לא טובים.. :( 392 צפיות

אחרי די הרבה זמן נפלתי בדברים ממש לא טובים.. :( לפני 10 שנים, 9 חודשים #40709

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
מרגיש ריק, אין לי כבר שמחת חיים שרק לפני חודש וחצי הייתה לי.
אין לי פשוט חשק לחיים!! מה אני עושה??
אני ראיתי עכשיו דברים לא טובים, באמת לא
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: אחרי די הרבה זמן נפלתי בדברים ממש לא טובים.. :( לפני 10 שנים, 9 חודשים #40714

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך אח יקר.
אני נפלתי השבוע אחרי למעלה מ90 יום, אבל התרסקתי - 4 נפילות תוך 9 שעות לפני יומיים ושוב 3 נפילות היום תוך שעתיים. עשיתי הרבה פעולות, אבל שום דבר לא עזר בסוף.
זה אני וזה מצב הטבעי שלי. רק אלוקים יכול להוציא אותי מזה, כמובן אם אעבוד את תכנית 12 הצעדים.
לא יודע אם זה המצב שלך, אבל אם אתה מנסה שוב ושוב ולא מצליח לצאת, אולי כדאי לך לבדוק את האופציה הזו ולא רק לנסות להגיע ל90 יום, עובדה שלי הם לא ממש עזרו..

בעניין: אחרי די הרבה זמן נפלתי בדברים ממש לא טובים.. :( לפני 10 שנים, 9 חודשים #40738

לחלוטין מזדהה אתכם, קרה לי כבר כ"כ הרבה פעמים...
עומד על כ-95 ימי נקיון ומתפלל ליום נקי נוסף!

ת"ה - מנסיוני הדל: תורת ד' לבדה היא משיבת הנפש, הריקנות שאתה מרגיש באה בגלל שהנפש מלאה בדברים אחרים...

מצטרף אל יוסי: 90 יום הם לא תנאי הכרחי, הם יכולים להוות אינדיקציה, או שלב ראשון בהחלטה שלך, אבל זו חייבת להיות החלטה שלך:
אתה סיימת?? זה מאחוריך?

ההחלטה לא מבטיחה עמידה בה
אבל ההחלטה הכרחית כדי שהצעדים יוכלו לעזור, ולא שנמשיך ח"ו ליפול עם הצעדים...

כשתדע בבודאות שסיימת - תוכל לצעוד ב-12 הצעדים, לנקות את הנפש והלשיבו לשליטתו של בוראו...

רוב ברכה!
"ופשוט הוא שאפילו אם יפקח האדם על עצמו, אין בכחו לינצל אלולי הקדוש ברוך הוא עוזרו, כי היצר הרע תקיף מאד" (רמח"ל, מס"י פ"ב)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן