ברוכים הבאים, אורח

שאריות של תאווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאריות של תאווה 497 צפיות

שאריות של תאווה לפני 10 שנים, 9 חודשים #40643

שלום לכולם,
זה זמן מה שלא הייתי פה, והתגעגעתי לכולם.
למי שזוכר עברתי מסע בן תשעים יום ומאז עד היום (כשנה אחרי) אני נקי, תודה לאלוקים.
אך דא עקא שנשארו שאריות מעצבנות של מחשבות, הסתכלויות ברחוב ( לא חסר על מה להסתכל) וכו' וכו',
כל מיני דברים קטנים שלפי הגדרות הפורום לא נחשבות כנפילה אך זה עדיין ממש לא קדושה.
והרבה זמן התחבטתי והתפללתי שהשם יאיר את עיני איפה הנקודה הבעייתיית ומה אני צריך לתקן.
ולכן אני כותב את הדברים הבאים בתקווה שאולי זה באמת יעזור למישהו,
אז ככה,
חוץ מהוצאת זרע לבטלה ממש, יש עניין של טיפות שמופיע בספרים - הרבה פעמים כתוב "שמא יבוא לידי הרהור
ותעקר ממנו טיפה לבטלה" ואף פעם לא הבנתי מה זה.
אך כששמתי לב שיש לי כדבר הזה לעיתים מזומנות טיפות קטנות שגם הם יוצרים איזשהו תענוג אסור ותחושת שחרור.
וזה ידוע גם בעולם הרפואה שיש טיפות קטנות שיוצאות לפני החדירה והם בהחלט ראויות להוליד ויש שמתעברות מהם.
הרופאים קוראים לזה טיפות אהבה (אפשר לחפש ע"ז בגוגל)
וזה אסור. ואפשר בהחלט להימנע מזה.
אני מודע לכך שיש כאלו שיאמרו שהם לא אוחזים בזה ויש להם התמודדויות הרבה יותר חמורות,
אבל בשביל כאלו בפורום שזו ההתמודדות שלהם-כל מיני שברירי מחשבות וקפיצות עינים בלתי רצויות.
זה בדיוק הדבר,
ואני אישית הייתי מוכן לתת הרבה בעבר כדי לדעת את זה.
בהצלחה לכולם מקווה שעזרתי.
אני "על הדרך" לתכלית. ברוך השם.

בעניין: שאריות של תאווה לפני 10 שנים, 9 חודשים #40645

תודה אחי.
תמשיך לחזק..
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).

בעניין: שאריות של תאווה לפני 10 שנים, 9 חודשים #40647

• בחסד אלוקים
  • חבר ותיק
  • בחסדו ובעזרתו של אלוקים אני נכון, רק להיום
שלום חבר.

תודה לך על הדברים.

גם לי יש קשיים עם הסתכלויות וכל מיני מחשבות.

הקשיים הללו נובעים אצלי מתוך קשיים רגשיים. כאשר איני מטפל בעולם הרגשי שלי דרך התוכנית, שזה כולל פגמי אופי כמו טינה, פחד, חוסר ביטחון עצמי וכו', אזי הנטייה הטבעית שלי היא לפנות אל התאווה, שהרי איני מסוגל להתמודד עם מה שא-לוקים מזמן לי בחיים.

אבל אני יודע שהניצחון על התאווה הוא ניצחון גובר והולך ולא ניצחון מיידי, כך לפחות זה היה אצלי. אם אני ממשיך בדרך ההחלמה ונכון להתמיד בביצוע הפעולות לגבי העולם הרגשי שלי, רק ליום אחד בכל פעם, אזי גם המחשבות וההסתכלויות, ופעולות נוספות על התאווה ילכו ויפחתו, שהרי ידוע מה שנאמר "הבא להיטהר מסייעין בידו".

בהצלחה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן