ברוכים הבאים, אורח

אהההההההההההההההההה................
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אהההההההההההההההההה................ 379 צפיות

אהההההההההההההההההה...........​..... לפני 10 שנים, 9 חודשים #40254

• אהיה
  • חבר חדש
  • "אם אין אני לי מי לי"
אני משתגע כבר לא יודע מה קורה לי כל יום קם עם הרגשה זהו היום אני מפסיק עם זה
ובוםםםםםםם
נופל כמו בהמה בלי רסן לא יודע מה יהיה איתי אני מתחרפן כבר בוכה צועק לאבא שבשמיים שירחם עליי לא יודע כבר מה לעשות הנפילות לא מפסיקות רק ממשיכות אפילו אין חשק נעשה כהרגל התאווה הארורה הזאת כאילו חלק מהחיים.לא רוצה יותר לא רוצה להמשיך עם זה איך הכנסתי הרגל נורא כזה לחיי??????!!!!!!!!
אני הורס לעצמי את החיים במו ידיי ולא יודע כבר באיזה דרך להילחם :'( :'( :'( :'( :'( :'(

בעניין: אהההההההההההההההההה...........​..... לפני 10 שנים, 9 חודשים #40271

קום! יש שתי סוגים של עבודות שאדם יכול לעשות בחיים, או קום ועשה או שב ואל תעשה.. כלומר או שאני מחליט להילחם ע"י זה שאני הולך ועושה משהו אחר או שאני נילחם ע"י זה שאני פשוט לא עושה! שניהם מלחמה! עם הניסיון שלי בכל מה שקשור לחולי שלנו, העבודה הנכונה היא "קום ועשה" אי אפשר לשבת סתם ככה ולא ליפול, אנחנו לא מצליחים כי אנחנו חולים בזה! אני יודע כמה קשה! אני איתך באותה סירה, אבל אתה חייב לשבת עכשיו ולחשוב טוב, באיזה תחבולה אני מנצח היום.. (אני אחרי התפילה כולם ממהרים ויוצאים ואני נשאר לשבת, אני אומר לעצמי טוב היום יש לי מלחמה מה הסדר פעולות שלי בשביל לנצח אותה? ומכין לעצמי סדר יום ככה שאני "משתדל" לא לתת לו מקום) קום ועשה משהו מועיל.. לעבוד ספורט מוזיקה לא יודע כל כך מה אתה יודע לעשות אבל תיהיה יצירתי במלחמה.. כי כמוך יש הרבה והמחלה יודעת איפה לחכות לך... אחד הנקודות שמחזקות אותי זה שאני ממלא יום כזה עמוס שאין סיכוי שאני יצליח חצי! אבל נו טוב אולי לא הספקתי חצי ממה שרציתי אבל לא נפלתי! שיהיה בהצלחה.. אם אתה רציך עזרה במה לעשות או איך להעסיק את עצמך תרים לי הודעה בפרטי.. בהצלחה!!

בעניין: אהההההההההההההההההה...........​..... לפני 10 שנים, 9 חודשים #40275

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
שלום אהיה,
כואב מה שעובר עליך, אני מכיר את זה מעצמי. כבר באמת לא יודע מה לעשות, ואולי אין באמת מה לעשות?
אני חשתי ככה, וגם עוד אלפי אנשים ברחבי העולם שחשבו כך הצליחו לצבור ימי ניקיון, ולהשתחרר אט אט מהתאווה הארורה הזאת.
זה באמת לא טבעי כל כך, צריך ניסים בשביל זה, אבל יש דרך.
אני עובר שינוי בחיים בגלל התאווה, וה' שומר עלי נקי בזכות תוכנית 12 הצעדים.
"תוכנית פשוטה לאנשים מסובכים", אם אתה מספיק מסובך, התוכנית מספיק פשוטה...

אם תרצה לברר עוד, עיין באתר על זה, קרא בפורום על זה, ולשאת מה שאתה רוצה לדעת.

בהצלחה חבר,
יש תקווה,
אין ייאוש.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן