ברוכים הבאים, אורח

דברים טובים קורים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: דברים טובים קורים 479 צפיות

דברים טובים קורים לפני 10 שנים, 9 חודשים #40039

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
שלום חברים,
הרבה זמן לא כתבתי כל כך על עצמי, אני מקווה שזה לתועלת למישהו, ושזה ייתן ציפייה ומוטיבציה לחברים שרוצים להתקדם בצעדים.
אני רוצה לשתף אתכם במה שקורה לי היום.

כמה דברים טובים קורים לי בתוכנית.
אני אוחז עדיין באמצע צעד 5 ומתכונן לצעדים הבאים בקריאה בספרות. קרה לי משהו טוב אחרי שיצאתי מהפגישה העיקרית על צעד 5, שהרגשתי כמו ילד. וכשאשתי התלוננה שנהייתי ילד לקחתי את זה כמחמאה... קיבלתי שחרור גדול מדברים שלא הרגשתי כל כך את קיומם, בדידות פחד ואשמה.

למדתי גם לראות ולהתבונן בהתנהות שלי, למצוא דברים שצריכים תיקון, ולאילו פגמי אופי הם קשורים, כדי לדעת איזה פגמים\גישות חולות הם הכי דומיננטיים בחיים שלי. כך שאני כבר ממש מצפה לשחרור מהפגמים, לכשירצה ה' לתת לי את השחרור.
כשאני מדבר עם הספנוסר על שחרור, הוא אומר לי שאני צריך לפני כן להרגיש את הכאב שגרמו לי הפגמים ודפוסי ההתנהגות, (כמו להגיע לקרקעית שם,) ורק אח"כ אהיה נכון באמת להשתחרר מהם.

עוד דבר טוב שקרה לי: קראתי בספרות איפשהו, שיש משהו בלכתוב יומן החלמה. אז קניתי לי מספר מחברות, כדי שלא אקמצן במילים כשאני כותב. אני יושב וכותב מספר פעמים ביום
את החוויות שלי. בכל פעם שיש לי עומס, ואני לא יודע להתמודד עם עומס כל כך טוב... אני יושב וכותב מה קורה לי. כותב מה אני מרגיש ואיך שאני מרגיש את זה, בלי מילים מפוארות.
לרוב אני מוצא את עצמי מנתח את זה בכתב ומציא שלל פגמי אופי מההתנהגויות שלי, זה מקל עלי המון. וזה ממש משחרר אותי להמשך יום נקי ומפוכח. זה גם נותן לי לעקוב אחרי ההתנהגות שלי, ופעולות סמויות של פגמי האופי.

לחברים שבינינו שלא אוהבים שמדברים כ"כ הרבה על פגמים אופי, ("די כבר עם השלילי הזה!",) אני רוצה לומר שלמדתי מהספונסר שלי על עצמי שפגמי אופי הם לא הדברים שאני אשם בהם, אלא דברים שאני סובל מהם. הרבה פעמים הם דברים שלא היתה לי בחירה מעולם לגביהם, אבל הם קיימים וגורמים לי סבל בחיי היום יום. לפעמים אני מגיע לפגמי אופי שגורמים לי להבין את עצמי יותר נכון, ו"לדון את עצמי לכף זכות", ולא לכף חובה.

הרבה החלמה,
אני רוצה לכתוב כאן יותר, ומה המפריע לי לעשות את זה פחד מדחייה, ניתוק, חוסר נוכחות מסויימת, תלות בתגובות, ופרפקציוניזם.

אינאונימי

נ.ב. משהו קטן. מישהו זוכר שהייתי שואל מתי אפסיק לכתוב באובססיה בפורום? אז הנה, הבטיחו לי שזה עובר, וזה עבר. עכשיו אני רק מתגעגע לחיבור חזק יותר עם ההחלמה פה...
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: דברים טובים קורים לפני 10 שנים, 9 חודשים #40285

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה חבר. צריך ללמוד ממך רצינות בהחלמה.
כנ"ל אני מתגעגע לחיבור כאן. קוצר הזמן והעומס מונעים ממני. זה חסר לי מאוד.
מקווה למצוא זמן להשקיע כאן יותר.
אוהב.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן