ברוכים הבאים, אורח

קח אותי קשה לי מדי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קח אותי קשה לי מדי 500 צפיות

קח אותי קשה לי מדי לפני 10 שנים, 10 חודשים #39453

• brother
  • דירוג פלטיניום
אבא..........................
איפה אתה?
אני לא מצליח לשלוט על החיים שלי.
קח אותי בידך.......תן לי חיבוק גדול שחסר לי....
חיבוק שיהיה כל כך חזק, שלא אוכל להתרחק ממך כל כך...
חיבוק כזה שאין סיכוי שלא אהיה קרוב אליך..... אני חשבתי שאוכל אבל כבר איני מסוגל.

רַחוּם וְחַנּוּן חָטָאתִי לְפָנֶיךָ- כמה שרציתי לעמוד לפניך טהור
יְהֹוָה מָלֵא רַחֲמִים. רַחֵם עָלַי וְקַבֵּל תַּחֲנוּנָי- קרב אותי אליך
יְהֹוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי. וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי- אם תעשה כן הרי אני בגהנום, ומגיע לי להיות שם אני מוכן לזה, להשרף באש ה'
חָנֵּנִי יְהֹוָה. כִּי אֻמְלַל אָנִי. רְפָאֵנִי יְהֹוָה. כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי- די איני יכול, אני חסר אונים.
וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד. וְאַתָּה יְהֹוָה עַד מָתָי- אבא אנא עד מתי אהיה מסוגל להמשיך כך, צדיק ורשע.
שׁוּבָה יְהֹוָה. חַלְּצָה נַפְשִׁי. הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ- למענך ולא למעני, רוצה אני להיות תלמיד חכם אך היצר חזק.
כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ. בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ- איני מוכן למות יודע אני שעוד הרבה לפני אך במצב הזה...
יָגַעְתִּי בְאַנְחָתִי. אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי. בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה- כל לילה ישן מתוך בכי
עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי. עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי- כל התאווה הצוררת נמאס
סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן. כִּי שָׁמַע יְהֹוָה קוֹל בִּכְיִי- תעופי ממני קחי אותה איני רוצה בך שחררי אותי
בתפילה אליך אל קדוש ונורא-
שָׁמַע יְהֹוָה תְּחִנָּתִי. יְהֹוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:
יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי. יָשֻׁבוּ יֵבשׁוּ רָגַע....אמן.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: קח אותי קשה לי מדי לפני 10 שנים, 10 חודשים #39472

• האמת תנצח
  • דירוג זהב
  • מסעו של האדם נקבע מראש הדרך בא הוא נעשה תלויה באדם
מילים מחזקות ותפילה שימושית מעומק הלב
תודה

בבסוף רק האמת תנצח!

בעניין: קח אותי קשה לי מדי לפני 10 שנים, 10 חודשים #39541

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד.
התפילה הזו מחזירה אותי לימים הכאובים ההם, בהם ייסרתי את עצמי למוות בתפילה וזעקה. רוצה אני להיות תלמיד חכם אבל היצר חזק, הלילות עם הבכי, המחשבה שמגיע לי להיות שם בגיהנום, שכל כולי תלוי בחסדו של אלוקים שייקח ממני את הטומאה המזוהמת הזו, את הסיאוב הגועלי הזה שתוקף אותי. את הלהט המטורף הזה, שאני לא מכיר משום מרחב אחר בחיים שלי, שאין לי למה לייחס אותו חוץ מלרוח הטומאה, כפשוטו. אותה רוח שאני מבין למה הקב"ה פשוט כינה את האדם העוטה אותה 'רע', (ויעש...רע בעיני ה'), מי שמרגיש אותה מבין לבד - לא צריך להוסיף, פשוט 'רע'.

כיום, לאחר שנה וארבעה חודשים של נקיות, אני מעדיף תפילות אחרות.
לשם ההמחשה, אשתמש בפרק התהילים אותו בחרת, אך זו המחשה בלבד:
ה' מלא רחמים, רחם עלי וקבל תחנוני -
אבא, אני יודע שאתה מקבל אותי ואוהב אותי, שאתה מלא רחמים. בבקשה ממך, קח ממני את התאווה, איני יכול להסתדר איתה לבד. היא הורגת אותי.
ה' אל באפך תוכיחני ואל בחמתך תיסרני - אבא, אני יודע שמה שאתה תעשה זה טוב בשבילי, עזור לי להיפתח לעובדה שאתה לא כועס ולא מייסר, אל תתן לי לראות בהנהגתך את המציאות שלי משהו שחונק אותי, עזור לי לקבל את המציאות אותה אתה משית עלי כפי שהיא.

חנני ה' כי אומלל אני, רפאני ה' כי נבהלו עצמי - אבא, אני אדם פגיע, רגיש, תלותי, מיואש, מבוהל, בבקשה ממך קח ממני את פגמי האופי שלי, תן בי שלמות פנימית, אהבה, תקווה.

שובה ה' למען נפשי, הושיעני למען חסדך - כל הסיבה שאני מבקש ממך  לקחת ממני את התאווה ואת פגמי האופי אינה בשבילי, אלא בשביל שאהווה דוגמא לאלו שאעזור להם, לכוחך, לאהבתך ולדרך חייך.

...
אבא שבארץ (ובשמיים). אתה מכיר אותי. אתה יודע מי אני ומה אני. אתה יודע שהמוח שלי בנוי באופן עקום. אני לא יכול לבד כאן, אבא, אני צריך עזרה, אני מדמיין שאני רוצה דברים שאני שונא, אני נמשך לדברים שהורסים אותי. תן לאהבה שלך להיכנס אלי, לרפא את הכאב הזה שגורם לי לרצות לברוח לשם, רק להיום אבא, קח ממני את התאווה. הרצון הזה לתאווה הוא שלי, לגמרי שלי, הוא לא יעלם, אני מבין את זה, אבל אבא, בעזרתך, אולי יום אחד, אצליח רק להיום להפסיק לכאוב, להפסיק לבקש אותה. אני לא מבקש לעמוד לפניך טהור, כשהעסק הזה מאחורי. לא.
אני מכור. אני מבקש ממך לתת לי רק עוד יום אחד, יום בו אוכל להאיר את אורך ואת חסדך לאחרים.
אוהב
נתן במתנה

כ
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: קח אותי קשה לי מדי לפני 10 שנים, 10 חודשים #39657

• brother
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה, על השיתוף
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: קח אותי קשה לי מדי לפני 10 שנים, 10 חודשים #39711

• בחסד אלוקים
  • חבר ותיק
  • בחסדו ובעזרתו של אלוקים אני נכון, רק להיום
שלום חבר.

כאשר קראתי את הכותרת אמרתי לעצמי: טוב, יש כאן אדם שהחליט לעלות למעלה...רק לאחר שפתחתי את ההודעה הבנתי מה הייתה כוונתך בכותרת.

אני גם מצטרף לתפילותיך שאלוקים ייקח אותי ושאהיה קרוב אליו בכל רגע...אני רק צריך לאפשר לו זאת ולא לשים מולו תמרור "אין כניסה".

בהצלחה!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן