ברוכים הבאים, אורח

חברים נפלתי בערב ה90 יום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: חברים נפלתי בערב ה90 יום 1070 צפיות

חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39064

• Anonymous
  • חבר חדש
:'( :'( :'( :'( :'( :'(
מחר הייתי אמור לספור 90 יום נקיים!
ישבתי, נפלתי וצפיתי בסרטון של אשה מעשנת (כדי לספק את תאוות הפטיש שלי) ופתאום בבת אחת (בלי שנגעתי בכלל) יצא לי הזרע כאילו אוננתי
אני בשוק
אני לא יודע מה לעשות עכשיו
כל מה שלומדים על זה שהיצר הרע מכשיל אותנו בעיקר בזה שהוא לא נותן לנו להמשיך הלאה זה נכון מאוד!
קל ללמוד את זה, גם אני ישבתי שיננתי וחרשתי את הנושא הזה אבל כשנופלים אי אפשר לחשוב אחרת - הכל שחור
אנשיםםםםםם אי לא יודע מה יהיה בהמשך אי פשוט לא יודע אנחנו בשבוע לפני היציאה לבין הזמנים מהישיבה אני שבור  :'( :'( :'( :'(

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39065

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39066

|תמיכה|

וקיפאון

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39068

• Anonymous
  • חבר חדש
מה עושים עכשיו?
אני מרגיל כאילו קיבלתי זבנג בראש, כאילו כל מה שלמדתי נמחק - לא שווה כלום
איך מתחילים מחדש?!?!?!

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39070

• Anonymous
  • חבר חדש
טוב חברים, אין עוד מלבדו!
הבנתי שדיכאון ועצב זה לא הפתרון - זה רק מה שיוריד אותי לתחתית.
הקב"ה החליט כנראה שהשגרה הזאת לא מתאימה וצריך לתת לי "הפתעה" - למרות שההפתעה הזאת
בסופו של דבר הייתה לא כ"כ נעימה אני חושב שהבנתי את הלקח, הסקתי את המסקנות וכעת אני ממנף את עצמי מחדש
וחוזר למסלול המתחרים - מחר היום הראשון, ספירה חדשה, דף חדש, ובעז"ה שמהתקרית הזאת אצא רק יותר מחוזק
אין על הפורום הזה, אין עליכם ואין אין אין על הקב"ה שאוהב את כולנו
לילה טוב!!!!

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39071

שלום חבר, כואב את כאבך.

ראית פעם את התרשימים של הבורסה? יש עליות, יש ירידות, אבל הכל זה חלק מהנטייה, אם זה לעליה או זה לירידה. אם תעשה תרשים על מצב הניקיון והנפילות שלך, תראה שהנטייה הי לכיוון מעלה, לכיוון ההחלמה. שום דבר לא יכול לקחת ממך את ה-89 ימים שהיית נקי. תהיה מאושר על זה שהנטייה שלך היא להחלמה.
אחינו כל בית ישראל הנתונים בצרה ובשביה העומדים בין בים ובין ביבשה.
המקום ירחם עליהם ויוציאם מצרה לרווחה ומאפלה לאורה, ומשיעבוד לגאולה השתא, בעגלא, ובזמן קריב.

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39072

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חבל, עצוב, וכמו שכבר כתבו לך אף אחד לא יכול לקחת ממך את הימים הנקיים שיש לך. אבל, נראה לי שאתה יכול ללמוד מכאן משהו נוסף חשוב מאוד - אתה לא יכול לראות נשים מעשנות. נקודה. למה? כי אתה לא שולט בזה. היום אתה הגעת לסיפוק בלי שום מגע.

אם תזכור את זה ותצליח ליישם את חוסר הכח, ולא תיגע בתאווה הספציפית הזו, הנסיון העצוב הזה, יכול להיות שווה.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39085

• אביי
  • חבר ותיק
כואב! מאד כואב!
תאמין לי כמעט שבכיתי כשראיתי את הכותרת, אבל כשקראתי את כל הסיפור הגעתי לאותה מסקנה של אסירותודה: אתה לא יכול לראות נשים מעשנות!!!
בכל אופן נעים ומרגש לראות איך שוב התחזקת וחזרת למסלול המתחרים, ולא נשאר לי אלא לכתוב לך אַשְׁרֶיךָ יִשְׂרָאֵל! מִי כָמוֹךָ עַם נוֹשַׁע בה'! מָגֵן עֶזְרֶךָ וַאֲשֶׁר חֶרֶב גַּאֲוָתֶךָ וְיִכָּחֲשׁוּ אֹיְבֶיךָ לָךְ וְאַתָּה עַל בָּמוֹתֵימוֹ תִדְרֹךְ!!!

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39087

• בן ש
  • דירוג כסף
לפי הסיפור אני מבין כמעט בוודאות שאתה מכור. זאת לא אשמתך אתה חסר שליטה מול התאווה.  לכן אני חושב שכדאי לך להשתתף בקבוצות טלפוניות (מומלץ קבוצה למתחילים- יום ראשון בשעה 22:00) ולבקש שיסבירו לך קצת על התוכנית.  מניסיון זה. עוזר.  אני משוכנע שזה יעזור לך לדעת לבחור בדרכך הנכונה.

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39108

"אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן" אשריך Anonymous  עוררת אצלי את הנקודה הזאת של זה כנגד זה עשה אלוקים אני עכשיו מחזיק את עצמי ע"י הסיפור שלך.. ואני אומר שאם ח"ו אני יפול.. אני יקום כמוך! אני לא ייתן לנפילה אחת לגרום למפולת ענקית כמו שזה תמיד קורה..
תודה רבה על השיתוף! ובהצלחה בתיפוס מחדש!

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39119

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
השאלה שאני שאלתי את עצמי הרבה פעמים כאשר התחלתי לספור תעשים יום היא - מה ישתנה אחרי תשעים יום? נניח שהצלחתי לספור 90 ימים נקיים, האם זה יש לכך משמעות?

אז כן, יש כאלו שאומרים שאחרי תשעים יום המוח משתנה. אולי. אני באופן אישי לא חושב שאפשר ללכת לחנות לקנות עם התשעים יום האלו ש"צברתי", וגם לא עם חמש מאות ימים. כל מה שאני צריך זה להישאר נקי היום, ואם היום אני לא נקי - לא עוזר לי הנקיות של העבר. נכון, גם אי אפשר לקחת ממני את הנקיות של העבר, וזה מתנה גדולה, אבל היום אני צריך משהו אחר.

גם היום, אני רוצה להיות נקי למשך 24 שעות, וכל מה שיהיה אחרי זה - אני לא מתעסק בכך כעת. אלוקים נתן לנו את החיים מחולקים לפיסות קטנות, ונראה די הגיוני לקחת את זה בצורה הזאת. קשה לי להתמודד עם מחר ועם עוד שבוע, אבל אני כן יכול להתמודד עם היום. זה לא שלהיום כן יש לי את הכח להתמודד, אלא שהיום אני מסוגל לעשות את הפעולות הנכונות ולבקש מאלוקים את הכח אותו אני צריך כדי לעבור את היום בשלום.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39143

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
כשאני סופר ימים. ונניח אפילו שאני "מצליח" זה לא עושה לי טוב להחלמה.
כי ההחלמה לא תלויה בכמות ימים נקיים. זו אינדיקציה שיקרית. וזה רק מסכה עבורי. מנפח לי את האגו.
כל יום להיום זה המבחן.  האם הרגע אני שפוי? מחובר לאלוקים? מפוכח? זהו. זה עבורי מדד ההחלמה.
אני חושב שנפילה ביום ה89 זו דרך עוצמתית לגלות שלא ה90 הוא היעד. אלא השניה הזו ההווה הוא היעד.
בהחלמה
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39151

• דבוק בה'
אוהבים אותך אחי!

שה' ישמור אותך.

גם אני חושב(ולצערי יש לי גם נסיון בזה..)ש90 יום זה שום דבר. אם אני מכור אז זה לא יעזור לי.
אבל יחד עם זאת, זה מאד כואב, ואני מבין אותך.

לאחרונה דיברתי עם אחד החברים והפנמתי טוב טוב שאני מכור לתאווה, וזה בסדר גמור אם אני יתקשר אליו שנפלתי, או שניה לפני, אין מה להתבייש, אנחנו כאלו וזה בסדר גמור.

שה' ישמור אותך כל יום רק להיום!

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39156

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
בס"ד

תודה על התזכורת חבר. אני מתקרב לקראת היום ה 90, ולומד ממך עכשיו שלא להיות שאנן גם בערב האחרון.

חבר'ה, אל תקחו מאיתנו את התחושה ש 90 יום מסמל הצלחה, גם אם לדעתכם זה תחושה שקרית, לנו זה נותן מוטיבצי'ה וזה חלק מהכח הגדול שמחזיק אותנו שפוי כל יום רק להיום.

אינאונימי, ירידה היא לצורך עלי'ה, בדיוק אתמול מסרתי על זה שיעור שלם ששייך דווקא לימים בהם אנו מצויים כעת. עלה ותצליח להגיע הרבה יותר מקודם בעז"ה.

בעניין: חברים נפלתי בערב ה90 יום לפני 10 שנים, 9 חודשים #39165

• guni (אחד שלא יודע)
ואוו. אני לא מתחיל אפילו לתאר לעצמי איזה יסורים בטח עברת מהנפילה רגע לפני שהשגת יעד כזה גדול.
באופן מוזר, נותן לי הרבה כוחות לשמוע סיפור כמו שלך. במיוחד התגובה שלך שכתבת שתצליח למנף את זה. זה כוח אדיר. תודה!
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן