ברוכים הבאים, אורח

לוקח את המחלה למקום אחר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לוקח את המחלה למקום אחר 453 צפיות

לוקח את המחלה למקום אחר לפני 10 שנים, 10 חודשים #38512

אני נמצא בבעיה די דחופה! עשיתי נדר שאם אני אפול עד סוף ה90 יום אני אתן סכום גדול מאוד לצדקה, ובוא נגיד יפה שכסף אין לי! ככה שליפול עד סוף ה90 יום אני אפ' די פוחד ליפול.. הבעיה שלי שעכשיו שאני יודע שאין אינטרנט אני לא מפסיק לחשוב על להוציא את כל הדימיונות לפועל! להביא את כל הפנטזיות להגשמה! והבעיה היותר גדולה שלקראת סוף שבוע הזה יהיה לי הזדמנות להגשים אותה! (אני בעל תשובה ואני נוסע להורים בשבת ומחוסר ברירה אני כניראה אפגוש שם מישהי..)
למישהו יש עצה מה לעשות? איך עכשיו אני מתמודד עם האש הזאת שבעורת בי?? אני מרגיש שאני על סף שבירה.. אשמח לעצה :'(

בעניין: לוקח את המחלה למקום אחר לפני 10 שנים, 10 חודשים #38514

במילה אחת ; תעשה השתדלות.
אתה טוען שהאש בוערת בך.
ולבקר את ההורים שלך זה דבר חשוב מאוד .
עכשיו תחליט שאתה הולך לרוץ ולעשות ספורט או לשחרר את כל האנרגיות שמפריעות לך לחשוב בצלילות ובהגיון.
ואם אתה לא מסוגל להתאמץ, וולהזיע בשביל לבקר את ההורים שלך אז עדיף שתשאר בבית . זאת דעתי.
לשיקולך.
המון בהצלחה.

בעניין: לוקח את המחלה למקום אחר לפני 10 שנים, 10 חודשים #38530

• יוסף (יהודה)
מאוד מזדהה עם מה שכתבת.
גם אני מחר רוצה ללכת למקום בו אפגוש מישהי.

אומנם אנחנו במצב קצת שונה. לפי מה שתיארת אתה רוצה ללכת להוריך אך בניגוד לרצונך תפגוש שם מישהי.... אני הולך רק בגלל הרצון לפגוש מישהי.
אבל מבחינת ההרגשה, אני חושב שאני במצב מאוד דומה.
יש בי אש עצומה ללכת. כוח הרצון שלי לא מספיק חזק בשביל למנוע זאת ממני. זה גדול עליי.

לכן לי בכלל לא עזר שבועות. לכן גם לא יעזור לי שום התחייבות או הבנה שזה יפגע בי כלכלית וכו'... הרי לא חסר לי כוח רצון. חסר לי פשוט כוח.
גם כל הכוח רצון בעולם לא יספיק בשביל לעצור אותי.

לכן אני חייב לפנות לה' שישחרר אותי מזה. לי אין אפשרות, אבל לו יש.
מי יתן ונפנה אליו עכשיו.

בעניין: לוקח את המחלה למקום אחר לפני 10 שנים, 10 חודשים #38535

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך רק שמח היקר,

האמת, יש לי רשימה מרשימה של עצות רעיונות טיפים וטריקים עבורך, איך לשמור על נקיות לסוף שבוע הקרוב.
(קח את סכום הכסף שנדרת ותסתובב איתו כל הזמן ביד. שים תזכורת בפלאפון לכל שעה. גומי על היד לתזכורת. תקבל על עצמך לא לגעת במחשב בכלל גם לא לאתרי חדשות תמימים. גרור את המחשב למרכז הבית. שים תמונה של הרב שלך מול המחשב. תן שקל לצדקה כל פעם לפני שאתה נכנס לחדר שבו המחשב. ועוד ועוד ועוד...)

הנושא הוא, שאם אני מכור כלום לא יעזור!!!
המכור איבד את כח הרצון. הוא יודע בדיוק מה הוא רוצה ומה יקרה אבל הידע הזה לא עוזר לו בגרוש.
האם יעזור למכור להימורים להבטיח כסף לצדקה? זו מחלה, השכל לא יותר חזק מהמחלה הגופנית של המכור. עיין במייל היומי של היום = שלשול.

גם אם תקיים את כל העצות ועוד אלף, הרי ברגע האמת יכולה לצוץ תמונה של ... מתוך מגזין האופנה של מוסף שבת. ואז הניצוץ ידליק את חבית החומר נפץ. איזה גדרים וסייגים יעזרו למכור בהתקף תאווה?

ולכן כיום אני לא משקיע במלחמה נגד הנסיונות. לא נכנס לקרב על התאווה. אני בסוף יפסיד. וגם אם אצליח בסוף שבוע הזה, הצום הזה יכניס אותי לכזו מצוקה שהלחץ המצטבר יתפוצץ לי בפרצוף. וכשהר הגעש מתפרץ... הוא רוצה פיצוי גם על הסוף שבוע של הצום...

הפיתרון היחידי שעובד לי היום, זה לדעת מראש שאין לי סיכוי!!! אולי אחזיק יום אולי חודש. אבל אין לי סיכוי במערכה על חיי. אבדה לי השליטה על חיי.
כשאני על הקרשים, יודע שהקרב אבוד, נכנע, רק אז אני פונה באמת לאבא אוהב. ומבקש ומתחנן ממנו שישאיר אותי שפוי, שירחם עלי, שישאיר אותי נקי רק להיום.

כשמתחננים הוא נותן. והפלא הוא שהוא לוקח את האובססיה. זה לא צום. זו שפיות ומפוכחות שרק אלוקים אוהב כל יכול מסוגל להעניק למכור כמוני. זו מתנה.

בהחלמה
שבת שלום וסופשבוע נקי
אוהב
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: לוקח את המחלה למקום אחר לפני 10 שנים, 10 חודשים #38564

תחשוב שה' בחר בך להיות אורו בעולם הזה מפיץ דרכו.
אתה לא יכול לאכזב את הבוס שלך...
תתקשר לחברים תדבר איתם. תזמין חבר לשבת..
אני עצמי גם הולך ליד חיידר של תינוקות של בית רבן ושומע אותם תוך כדי עצימת עיננים זה גורם לי לחשוב איך אני יכול לשפוך את זרעי לבטלה שיש לו פטנציאל כזה גדול.
לך ליער ותצעק אבא שבשמיים תחזיר אותי נקי לשבוע החדש שיבוא עליי לטובה.
אוהב אותך אח יקר. שבת שלום ומבורך
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן