ברוכים הבאים, אורח

מחיקת זיכרון של התאווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחיקת זיכרון של התאווה 568 צפיות

מחיקת זיכרון של התאווה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38410

נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: מחיקת זיכרון של התאווה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38421

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אם לא הייתה לי התאווה, ובלי לתקן את פגמי האופי לאן הייתי בורח? התאווה הצילה אותי הרבה שנים מעצמי, והיום אני נכון להתמודד עם עצמי. בעזרת שיטה כזו הייתי הופך לאדם פגום אבל נקי. במילים אחרות יבש.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: מחיקת זיכרון של התאווה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38423

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מעניין. בדיוק אתמול קראתי ספר על התמכרות שמסביר למה אצל בעלי חיים אין התמכרויות בטבע. נכון שיש אפשרות לאלף חיה כך שתהיה מכורה, אבל ממחקרים לא מצאו חיות שסתם כך פיתחו התמכרות לדבר מסויים, כך שזה לא טבעי להם.

הרעיון לפי הספר היה שכל ההתמכרות היא חיפוש רוחניות (כמובן חיפוש במקום הלא נכון), ואצל חיה אין מושג כזה רוחניות. החיה רוצה לאכול, לשתות, לישון ולהזדווג וכך היא עושה. אין לה משהו "מעבר" שהיא מרגישה חוסר סיפוק וחוסר שקט שישלח אותה אל התאווה.

אני כמובן לא מתייחס לשאלה האם ניתן למחוק זכרון או לא ומה תהיה ההשפעה של זה עליי. אשאיר את זה לחוקרים המלומדים. אני רק חושב שגם אם היו מוחקים לי את הזיכרון - הייתי ממשיך ליפול אם לא הייתי בתכנית גמילה כי הכמיהה שלי לתאווה היא משהו פנימי עמוק שאני חייב לתת לו מענה קבוע, ושום זיכרון שיימחק לא יעזור לי בכך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מחיקת זיכרון של התאווה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38556

• יוסף (יהודה)
סוד, אין שום ספק שאני מסכים איתך לחלוטין, אך האם זה לא יעזור?
הרי בתור מכור, יש ליבעיה מאוד גדולה ללכת למקומות מסויימים. בסך הכל הם יכולים להיות מקומות ממש טובים לי, אלא שבגלל כל מיני זיכרונות שלי, ברגע שאגיע לשם אוצף בתאווה.
אם הזיכרונות האלו יעלמו, אוכל להתנהג בצורה יותר חופשית.

בעצם, למעשה, זה להרוס חלק ממנגנוני ההפעלה. במקום שאאלץ לזהות אותם ולוותר עליהם, הם פשוט ימחקו.
זה לא שההתמכרות תמחק, אבל חלק ממנגנוני ההפעלה ימחקו.
כשם שמכור צריך לזרוק את כל מנגנוני ההפעלה שביכולתו, כמו מגזינים וסרטים, למה שלא יזרוק את מה שבראש שלו אם זה אפשרי?

בעניין: מחיקת זיכרון של התאווה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38557

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מצטרף לשאלת יוסף יהודה. האם זה לא יהיה יותר קל?

חוץ מבעיה אחת מהותית - הכחשה...
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מחיקת זיכרון של התאווה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38580

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אין לי בעיה עם הפיתרון בתור "כלי עזר", אבל אני מפחד מכך שזה יהיה תחליף עבורי. זאת בדיוק הבעיה עם הפילטרים למיניהם, שבמשך שנים התקנתי אותם כי חשבתי שהם יעשו עבורי את העבודה, אבל זה לא יילך, כי העבודה היא שלי ואין אף אחד אחר בעולם שיעשה את זה בשבילי.

נניח שאני מוחק את הזכרונות (נשמע לי בנתיים כמו מדע בדיוני), ואני מרגיש חופשי ומאושר. מה הצעד הבא שאני עושה? אם אתם שואלים אותי - אני הולך להטעין מחדש את הכרטיס זיכרון באיזה חומר איכותי שיהיה לשעת חירום.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מחיקת זיכרון של התאווה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38582

• דבוק בה'
'יש תקווה' תודה רבה.

הנה הפתרון שלי...

באמת פעם חשבתי שהפתרון שלי זה להגיע למהפנט או משהו שימחק לי את הזכרון, יסדר כמה דברים במוח והכל יהיה בסדר, אוכל להתחיל דף חדש.

כמו שסוד כתב, היום אני יודע שאם ירוקנו לי את הארדיסק במוח אני יפתח ארדיסק חדש עם חומרים משובחים למצבי חירום...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן