ברוכים הבאים, אורח

חיים כפולים אחרים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חיים כפולים אחרים 362 צפיות

חיים כפולים אחרים לפני 10 שנים, 10 חודשים #38166

• רצונך ייעשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2760 ימים
  • דירוג כסף
כל חיי חשתי בתחושת התחמקות.

העיקר לא להיתפס...אם ידעו מה אני עושה-הלך עליי...יתפסו אותי בתור איזה כלומניק שלא מסוגל להתמודד עם היצר הרע שלו...ומה יחשוב עליי הרב?ומה החברים?אין להם שום מושג מי אני באמת...

עד שפגשתי בחסדי שמים באתר המופלא הזה. ממש במקרה,אחרי עוד נפילה (אחת מיני רבות) שבה החלטתי שהפעם-זהו,זה סופי, אני מפסיק אחת ולתמיד.
כתבתי מה שכתבתי בגוגל,נכנסתי והייתי בשוק.

כל כך הרבה אנשים עם הבעיה הזאת. אנשים נשואים,עם ילדים. אחרי שוטטות קצרה באתר הבנתי שזו מחלה.

ומאז-עברתי לתחושת התחמקות אחרת. אני חולה מבפנים-ואף אחד שמכיר אותי בחיים שהיו לי עד כה לא יודע את זה. כל החברים מהישיבה,אפילו החבר הכי קרוב,זה שאני גדל אתו ביחד בעבודת ה' (ברוך ה' שזיכני למצוא אותו...) לא יודע על המחלה שלי. אך הפעם זה יותר גרוע-גיליתי דרך להתמודד. שיטת 12 הצעדים. כלים אדירים להתמודדות עם המחלה שעד כה דרשה ממני קרבנות רבים כל כך. כלים אדירים להתקדמות בעבודת ה',להתקדמות בפיתוח אישיותי. ואין לי אף אחד לחלוק אתו את התחושות והתובנות האדירות האלו. מבדידות אחת של חוסר אונים כלפי התמודדות,עברתי לבדידות אחרת,בדידות של התקדמות. ואני מרגיש שבאיזה שהוא שלב זה פשוט יתפוצץ-לא אוכל להסתיר את זה. ואני מפחד לעשות את זה בצורה לא נכונה,שיכולה לפגוע בי ובמי שאספר לו...

בעניין: חיים כפולים אחרים לפני 10 שנים, 10 חודשים #38168

• רצונך ייעשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2760 ימים
  • דירוג כסף
ובינתיים...

נפילה ראשונה מאז שהתחלתי את התכנית. תחושת האכזבה והדיכאון שהיו מלוות את הנפילות הקודמות אינן. אלו לא יעזרו לי להשתנות. מלא ברצון להוכיח את עצמי ולעצמי את השפעת התכנית. בעזרת ה' אצליח למסור את חיי אליו. בכל נושא ופרט שבהם. אך הכל-רק למחר.

אוהב אתכם. מודה לכם על כל התמיכה וההבנה.
שיהיה בהחלמה לכולנו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.25 שניות

Are you sure?

כן