ברוכים הבאים, אורח

אני נשרףףףף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני נשרףףףף 452 צפיות

אני נשרףףףף לפני 10 שנים, 10 חודשים #38074

• אהיה
  • חבר חדש
  • "אם אין אני לי מי לי"
אני נשרף באש תאוותי משתגעעעע לא יכול יותר עם זה כל יום אני אומר יום חדש עכשיו די היום אתה תילחם ותנצח ובוםםםם!!!!!
כאילו כלום נופל ונופל חזקקקקק לא יודע מה לעשות מתפלל לאבא שבמיים בלי הפסקה אני יודע שזה הניסיון שלי אבל ההתמכרות הזאת לא רוצה לצאת ממני הייתה לי תקופה יפה  של איזה חודש שהצלחתי לשמור על עצמי רק נפלתי פעם אחת מאז אני  לא מפסיק לחשוב על זה בבקשה תחזקו אותי תתפללו עליי אני צריך את הכוח שלכם
:'( :'(

בעניין: אני נשרףףףף לפני 10 שנים, 10 חודשים #38090

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אהיה היקר.

גם אני נשרפתי. זו אש חזקה.

אתפלל שה' ישלח לך ישועה... ואולי הוא כבר שלח? ישועה בדמות שמור עינך..

אוהב
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אני נשרףףףף לפני 10 שנים, 10 חודשים #38142

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
הנסיונות קשים.

תעבור לאתרוג.

שבאה לך התאווה אמור תוך כדי שפשוף המצח - "לישועתך קויתי ה'" שלוש פעמים.  ולאחר מכן אמור "אבא קח את התאווה הזו ממני, אני לא רוצה אותך, אני לא רוצה לפגום".

לי זה מוריד את היצר מ 80% ל 20%
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו

בעניין: אני נשרףףףף לפני 10 שנים, 10 חודשים #38143

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
'אהיה' היקר שלום,

כן, גם אני חשבתי שאני יכול להילחם ולנצח, אבל כפי שאתה מתאר - תמיד זה בסוף התפוצץ ב'בום גדול וכואב. בדיוק כמוך חודש היה עבורי המון זמן.

חשבתי שאם רק אתפלל יותר חזק, אטבול במקווה או אומר פרקי תהלים זה יעזור, אבל לא הבנתי שיש לי בעיה אמיתית.

אם אתה רוצה בפיתרון, אציע לך לקרוא כאן קצת בפורום סיפורים של חברים שהחלימו ותנסה ליישם את מה שעבד עבורם.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני נשרףףףף לפני 10 שנים, 10 חודשים #38187

אח יקר, יש פתרון לבעייתך, יש פיתרון בטוח שיש! נסה את כל מה שבפורום, נסה את כל מה שבאתר - אל תתייאש לנסות - בסוף תעלה על הסוס, כי הרבה היו במצב הרבה יותר ממכר ממך והצליחו, בקש ממנהל האתר את הספרים של התוכנית ובדוק אם מתאים לך, כמו כן באתר יש רשימת כלים להשתחררות מהתאווה - נסה מה שטוב לך, בדוק מה שעובד - העיקר אל תתייאש. אם הגעת לפורום - סימן שאלוקים איתך ומכוון אותך!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן