ברוכים הבאים, אורח

חוסר אונים.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חוסר אונים. 439 צפיות

חוסר אונים. לפני 10 שנים, 11 חודשים #37604

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

אתמול לאחר 10 ימים של נקיות הרגשתי שאני מלא ברגשות של תסכול ולחץ, כמעט ולא הייתה לי תאווה, אבל היה לי רק רצון אחד לללללבבבבבררררוווחחח!!!!
לברוח לעולם שכולו טוב, לעולם שבו לא צריך לתת דין וחשבון לאף אחד לגן העדן עלי אדמות....לתאווה ירום הודה.

השתתפתי כשעתיים בקבוצה הטלפונית, [כמקשיב וגם קצת שיתפתי] אך זה לא עזר. הודתי בחוסר האונים שלי - וזה לא עזר. בלית ברירה לקחתי את המחשב, הצבעתי עם הסמן לכיוון האייקון של YOU TUBE, והתפללתי תוך כדי לה' שייקח את זה ממני כי אני לא מסוגל.
ואז משום מה סגרתי את המחשב [עוד לפני הלחיצה] והלכתי לישון מתוך נקיון, ישתבח שמו. אין לי מושג למה סגרתי את המחשב, אבל הוא פשוט נסגר.
היום קמתי בבוקר עם תחושות לא טובות [ככה זה שאני לא נוטל את תרופת התאווה שלי] , והייתה לי התמודדות עם בני שבפעם המי יודע כמה עף מבית הספר.
התקשרתי לספונסר, ודיברתי איתו, והוא אמר לי לזכור שאני שחקן ולא הבמאי. האמת היא שזהו אחד מהדימויים האהובים עליי בספר הגדול. אבל הייתה לי תחושה קשה, [ועל אף שהיא לא נעימה אני מרגיש צורך לחלוק אותה - על מנת לפרוק ואולי אף לקבל עצה, כמובן שמטרתי איננה התרסה] אני מבין שאני שחקן, אבל למה השחקן אמור לסבול? אני יודע שהבמאי מתכווין רק לטובתי והוא זה שמנהל את חיי ולא אני, אבל למה בצורה שאינה נעימה לי. אני יודע, שישנם אנשים הסובלים הרבה הרבה יותר, אבל אני בא ממקום של "לא מסוגל להתמודד - מה אעשה?"
מכיוון שבכל זאת האמת איתו ואני בסך הכל השחקן אנסה בכל זאת להתאים את רצונו ולקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם.מי יתן ואמצאנו עכשיו, אמן!

בעניין: חוסר אונים. לפני 10 שנים, 11 חודשים #37606

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אהבתי את השיתוף
באהבה ובהחלמה
שבת שלום ונקי
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: חוסר אונים. לפני 10 שנים, 11 חודשים #37608

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
תודה אבי, אני באמת מרגיש שאני צריך את זה.
תודה!

בעניין: חוסר אונים. לפני 10 שנים, 11 חודשים #37684

• דבוק בה'
אוהבים אותך אחי!

תזכור ש'קבלה היא המפתח לכל בעיותי כיום'!

כשאני מקבל את עצמי, ואת מה שאלוקים נתן לי, אני מקבל שלווה.

לאחרונה הספונסר שלי חידש לי שאני צריך לקבל את עצמי. דהיינו, שאני מקבל את העצבים שלי, אני מקבל את זה שאני מתוסבך, אני מקבל את הפחדים שלי, הכל. ברגע שאקבל את זה השלווה תגיע.

נסה והווכח!

אוהב.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן