ברוכים הבאים, אורח

כמה קשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כמה קשה 512 צפיות

כמה קשה לפני 10 שנים, 11 חודשים #37429

חברים,

אני כותב לכם מתוך לב כואב. אני ב"ה סך הכל נקי 5 ימים. למרות שידעתי שאני לא באמת בריא (ואני מבין שאין מצב כזה כי המלחמה היא תמידית ולכל החיים), אבל חשבתי שאני מצליח לשלוט על העיניים שלי ברחוב. סמכתי לרגע אחד על כוחי וניסיתי להפנות את מבטי לצד אחר. והנה, השם הראה לי שבלעדיו אין לי סיכוי להתגבר, ובהשגחה פרטית התאווה חצתה את הכביש בדיוק מול האוטו שלי. ונפלתי עם המבט לכמה שניות. הלב שלי פעם בחוזקה, אני שוב עבד של ההתמכרות שלי. אבל למדתי לקח חשוב, ביחד עם הפניית המבט, תרים תפילה לאבינו שבשמים שיעזור לך עם זה, ובעזרתו ככה זה יהיה.
אחינו כל בית ישראל הנתונים בצרה ובשביה העומדים בין בים ובין ביבשה.
המקום ירחם עליהם ויוציאם מצרה לרווחה ומאפלה לאורה, ומשיעבוד לגאולה השתא, בעגלא, ובזמן קריב.

בעניין: כמה קשה לפני 10 שנים, 11 חודשים #37430

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה על השיתוף
חזק ונתחזק
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: כמה קשה לפני 10 שנים, 11 חודשים #37442

נורא ואיום הרחוב המרכזי - מכל פינה מגיחה תאווה..

בעניין: כמה קשה לפני 10 שנים, 11 חודשים #37448

חח אני רוצה לכתוב משהו והוא קצת מוזר.. מקווה שתבינו..
התחלתי לשמור על העיניים לפני כמה זמן.. וכל פעם שאני מריח או שומע משהו נשי אני נכנס לסוג של מלחמה.. לא תמיד אני מצליח אבל אני חייב לציין שיש התקדמות ברוך ה'! אבל יש איזה שהו צליל שאני לא מצליח להוריד את העיינים! כאשר אני שומע מנוע שהוא יותר מ2000 סמ"ק אין אבל אין סיכוי שאני יצליח לשמור את העיניים.. ובמקום שאני גר יש הרבה נשים צעירות ויפות.. ככה שאני נופל לשתי התאוות עיניים, גם הרכב שזה הכי קשה וגם הנשים היפות שיש שם!
אבל מצאתי פיתרון! גם הוא לא ברזל אבל פשוט אני מזמזם לעצמי ש"אם עכשיו תרים את העיניים את תיפול" קצת שמתי על זה מוזיקה וכשאני ברחוב אני מזמזם את זה לעצמי וזה משאיר אותי מרוכז במלחמה או שהפיתרון השני שלי זה מקל אנשוי כלומר אני הולך אם איזה חבר ואני עוצם את העיניים והוא מוליך אותי כאילו אני עיוור.. יש הרבה טריקים מה לעשות כדאי לא ליפול אבל ידוע שבתחבולות תעשה לך מלחמה.. אז אני מרשה לעצמי "להשתגע" בטריקים ואני מעיד על עצמי זה עובד! תנסו.. (זה יכול להיות אפילו כמו משחק ממש מצחיק..)(קצת רוח שמחה..)

בעניין: כמה קשה לפני 10 שנים, 11 חודשים #37484

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
Iehudi Mishtadel היקר,
אם התאווה היתה רק חוצה את הכביש מולי, עוד הייתי די בסדר,
הבעיה שלי שהתאווה היא בתוכי והיא לא הולכת לשום מקום...
אני רק צריך ללמוד לחיות איתה, בלי לפעול מתוכה...
התאווה היא לא בכביש, אלא בראש.

מקווה שנמצא את הדרך.
תמשיך לשתף,
אוהבים,
אינאונימי
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: כמה קשה לפני 10 שנים, 11 חודשים #37514

אינונימי,

תודה רבה על מאירת העיניים. התאווה בתוכי.
אחינו כל בית ישראל הנתונים בצרה ובשביה העומדים בין בים ובין ביבשה.
המקום ירחם עליהם ויוציאם מצרה לרווחה ומאפלה לאורה, ומשיעבוד לגאולה השתא, בעגלא, ובזמן קריב.

בעניין: כמה קשה לפני 10 שנים, 10 חודשים #37907

מצטער אם מישהו לקח את זה ברצינות.. סתם היה לי את זה בראש וחשבתי שלא יזיק קצת חוש הומור..
סליחה..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן