ברוכים הבאים, אורח

מתי אהיה נורמלי?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתי אהיה נורמלי? 567 צפיות

מתי אהיה נורמלי? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37161

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
מאז שאני קטן התרגלתי להסתכל מסביב כדי לדעת איך להתנהג, איך להיות נורמלי. כשכל הילדים אספו את הזבל לתוך שקית, לא הבנתי למה, אבל אספתי כמו כולם. כי ככה זה להיות נורמלי. בישיבה התנדנדתי עם כולם, גם כשלא התחברתי לתפילה – כי ככה עושים כולם, זה נורמלי. הלכתי לצבא כמו כולם – אני הרי נורמלי. התחתנתי כמו כולם עשיתי תואר ולעבודה. כמו כולם – נ-ו-ר-מ-ל-י.
אבל לא הייתי נורמלי. הייתי הולך בזמן שאף אחד לא רואה ועושה דברים לא נורמלים. הייתי מוכר את כל הרגשות שלי לתאווה ולא מבטא אותם. הייתי מתפרץ על חברים, על ההורים, על האישה ועל הילדים. הייתי מפסיד שעות עבודה כדי להיפטר מרגשות טורדניים. הייתי אדם לא יציב, מלא טינות, מלא פחדים, מלא בריחה.
ואז הגעתי ל"שמור עיניך" גיליתי שיש דרך אחרת. שלא חייבים לברוח. אני לא חייב להיות אדם לא יציב. אני לא חייב להיות כוחני כלפי האישה והילדים. יש עוד חברים שהיו במצבי והתקדמו משם. אני לא חייב להיות מי שאני. אני יכול להיות נורמלי.
אבל מתי זה יקרה? אני משתוקק לרגע הזה שאהיה נורמלי. שאחיה כמו כולם. שהחיים שלי יהיו מלאים בחיות וברגשות, חיים מלאי חברה ובלי בודדות. ניסיתי להתחיל את התוכנית ונחרדתי, את כל זה צריך לעשות כדי להיות נורמלי? למה לא נולדתי פשוט נורמלי? למה אני חייב לעבוד כ"כ קשה על מה שאנשים אחרים מקבלים במתנה בלי מאמץ? וברקע כולם כמו לוחשים מאחורי גבו של החולה, "לעולם לא נהיה נורמלים, אנחנו אלרגים"
רק היום הבנתי את הסוד. אפשר להיות נורמלי. יש פתרון! אני לא הולך לגלות פה סוד עולמי, כנראה שאין פתרון יותר טוב בשבילי מ12 הצעדים. אבל אני יכול להיות נורמלי. ביום שאבין שלעולם לא אהיה נורמלי, באותו היום – אהיה נורמלי. רק להיום...
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: מתי אהיה נורמלי? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37164

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שוב קבלה...

מספרים על מלכת אנגליה שביקרה בבית משוגעים ואחד הדיירים סיפר לה שבעצם אלו שבמוסד הם הנורמלים, ואלו שבחוץ הם המשוגעים. הוא היה מאוד משוכנע בעצמו, אז המלכה אמרה לו: "אתה צודק, אבל מה לעשות שאנחנו הרוב".
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מתי אהיה נורמלי? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37169

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אם לשפוט על פי כמות הדיווחים על ההתמכרות הזו, אתה הנורמלי וכל השאר בהכחשה 

בעניין: מתי אהיה נורמלי? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37171

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אני מכיר את התחושה, אני מסתובב ברחוב, ושואל את עצמי על כל אחד. האם אני מכיר אותו (מהפורום)? האם הוא מכור בהכחשה? האם הוא מכור, לא יודע את זה ומתוסכל מהמצב? או אולי (0.05% די זניח...) הוא אדם נורמלי ואני סתם חושד? 
האמת שסוד כתב השבוע ש5-7 אחוז מהאוכלוסיה מכורים, הייתי מזועזע. בפורום חברים כרגע 1132 חברים (לפי העמוד הראשי באתר) איפה כל השאר? (לא הפחתתי נשות מכורים שמן הסתם נספרות במספר הזה וחברים שנרשמו פעם אחת ונעלמו).
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: מתי אהיה נורמלי? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37184

להיות נורמלי בגירסה הראשונית - זה משהו מאוד משעמם ותפל.

להיות נורמלי בגירסה המעובדת, מלא-נורמלי לנורמלי, זה כבר משהו!

בעניין: מתי אהיה נורמלי? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37186

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב
"עט נובע"
אם זכית להגיד לאתרנו שמוציא מאות אנשים ממקומות מאוד רחוקים
רצינו לאחל לך בברכת "ברוכים הבאים"
היינו מאוד שמחים לראות אותך פעיל באתר וגם אולי לספר משהו על עצמך בתור התחלה של החלמה
בתקווה לימים נקיים והחלמה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: מתי אהיה נורמלי? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37197

ב"ה
אצלי זה עבד אחרת, הייתי בטוח שאני לגמרי לא נורמלי ועיצבתי לעצמי דפוס חיים לא נורמלי, לדוגמא: אם התפללו בישיבה בשעה 7:30 וכולם היו מוכנים, אני התיישבתי דווקא אז ללמוד והלכתי להתפלל כשכולם אכלו ארוחת בוקר, וכדו'
עד שכיום אני מבין שכדי להיות לא נורמלי לא מוכרחים לעשות דברים בלתי שגרתיים, אפשר פשוט לחיות את החיים כפי שהם, והיות שרוב אנשי העולם הם לא נורמליים כמאמר המלכה, ממילא יצאתי אני הנורמלי היחיד.
יש בי מעין הודיה לה' שאני מכור זה עורר אותי לחשוב על החיים בצורה עמוקה יותר.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן