ברוכים הבאים, אורח

נמאס לי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נמאס לי 632 צפיות

נמאס לי לפני 10 שנים, 10 חודשים #37151

• משתמש
  • חבר חדש
שלום
חדש באתר אבל ישן בענין,
את האמת אני אגיד לכם, נמאס לי מהשקר הזה, הלב שלי כבר נשבר אבל אני חוזר לפינה הזאת שוב אחת לאיזה ימים בד"כ לצרכי עבודה ומשם נגרר לאיפה שלא צריך, אולי משעמום אולי מאין לי מושג- הענין הוא שאני עובד בתחום המחשוב ופשוט לא ניתן לחסום אותי בשום אופן, מכיר את כל הפינות והחריצים- יש למישהו רעיון?

בעניין: נמאס לי לפני 10 שנים, 10 חודשים #37160

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר וברוך הבא,

תרגיש בבית, כולנו באותה סירה. אין הרבה אנשים בעולם שיכולים להזדהות איתך כמו שאנחנו יכולים, אבל כשאתה מדבר על השקר והלב השבור - אנחנו יודעים על מה אתה מדבר. לא בגלל שאנחנו מנסים לשים את עצמנו במקומך אלא בגלל שהחוייה שלך היא החוויה שלנו.

תראה, במשך הרבה יותר מידי שנים נלחמתי בעסק הזה עם כל הפילטרים הקיימים וכן הלאה אבל זה לא עבד. לא רק בגלל שאני עובד מול מחשב, אלא בגלל שיש לי צורך פנימי ליפול. אמנם לא ידעתי את זה אבל בתכל'ס כשאני מסתכל אחורה אני יכול להבין למה זה אף פעם לא עבד עבורי. לא משנה כמה פילטרים אני יתקין, בסופו של דבר אמצא דרך לפרוץ אותם, פשוט כי אני לא יכול לחיות בלי זה. החיים שלי הופכים לסיוט כאשר לוקחים ממני את התאווה הזאת.

אז מה הפיתרון? הו, זה באמת לא ענין פשוט, אבל בהחלט יש פיתרון, והוא עובד עבור רבים מאיתנו כאן. אני חייב להבהיר בהתחלה שהפיתרון הזה לא בהכרח קל, כיון שהוא דורש שינוי מהותי בחיים, אבל מה שכן - הוא שווה ומשתלם בלי סוף. הרעיון הוא להתחיל ללמוד דרך חיים חדשה, כזאת שבה מצד אחד לא יהיה לי צרוך לברוח אל התאווה, ומצד שני אלוקים ישמור אותי מהמחלה הזאת שלי (ואנחנו גילינו שזאת מחלה לכל דבר וענין).

השיטה הזאת נקראת 12 הצעדים, והיא הצילה מליונים בכל העולם מכל מיני סוגים של התמכרויות, והיא עובדת מצוין גם על ההתמכרות הזאת של התאווה. באופן אישי, מאז שהצטרפתי לתכנית של הצעדים, אלוקים שומר אותי נקי באופן מדהים ובלתי מובן בכלל, במשך 535 ימים שזה נס מתמשך ומרגש.

אם כשאתה כנה עם עצמך אתה רואה שאתה לא יכול להפסיק למרות כל מה שניסית, כדאי לך לבדוק אולי אתה מכור. אם תגיע בעצמך למסקנה שאתה מכור וחסר אונים מול העסק הזה שנקרא מין ותאווה - הייתי מציע לך לחשוב גם על הפיתרון. יש כאן הרבה חברים שישמחו ללוות אותך בדרך הזאת, הדרך אל השחרור מכבלי העבדות.

שיהיה לך יום נפלא ומחלים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: נמאס לי לפני 10 שנים, 10 חודשים #37808

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה וברוך הבא.

אם אתה מחפש פילטר למחשב הרי שאתה מנסה לשים אותו במקום הלא נכון. כשאני ישבתי ליד מחשב עם פילטר דאגתי להוריד את הפילטר.... העניין הוא לשים את הפילטר על הראש...

איך? 12 צעדים!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: נמאס לי לפני 10 שנים, 10 חודשים #37813

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
אה! כמה שאני מבין אותך.
כל פעם לחזור לאותם מקומות או לחפש את הסדקים והפירצות.
אני זוכר שהתקנתי K9 עשיתי סיסמא מתוסבכת, שאין לי סיכוי לזכור אותה, ואחרי זמן מסויים, הצלחתי לשחזר אותה....
מצד שני, כשאני עם התכנית, אני בהרבה מהמקרים לא נופל, גם כשאני לבד ליד אינטרנט לא מסונן.

מצטרף להמלצות החברים כאן.

בעניין: נמאס לי לפני 10 שנים, 10 חודשים #38795

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אם דיברת על K9 הרי שזה מה שיש אצלינו בעבודה. ולא היה לי את הסיסמא. לקח לי זמן מסויים ללמוד איך גולשים (ומתגלשים) למרות הכל.....
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: נמאס לי לפני 10 שנים, 10 חודשים #38864

מתנת הנקיות צודק! אמרו לי איזה מישהו, שכל זה שיוצאים נגד האינטרנט והפלאפונים וכל הזבל הזה זה בשורש לא נכון! למה? כי באמת כן אפשר להוציא הרבה טוב ואנחנו עכשיו נמצאים באתר שמוכיח את זה.. הבעיה היא לא שם, הבעיה היא בראש שלנו! צריך לעבור צעד צעד את התוכנית ואז אין צורך בפילטרים.. אני מדבר על זה כאילו זה פשוט, זה לא אבל זאת הדרך.. פילטר רק בא לתת לנו קיסם קטן של עזרה.. לא כדאי לבנות את כל ההחלמה שלך בפילטר שברגע שתבין איך עובדים עליו לא יהיה לך על מי לסמוך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן