ברוכים הבאים, אורח

גן החטאים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: גן החטאים 431 צפיות

גן החטאים לפני 10 שנים, 11 חודשים #36856

• בחסד ה' ולא בזכות
בס"ד

השבוע שמעתי את השיר הזה, ולפתע ראיתי איך חיי נכנסים לתוכו.
כתבתי אותו עם הפרשנות שלי, אני חושב שהוא ממש משקף את מה שעובר עלי.
אני לא מצליח להכנס לתהליך, אני לא מצליח להפגש עם מי שצריך. אני לא מצליח לקבל החלטות. אני לא מצליח כלום.
אני רק מצליח לא להצליח. וקשה לי לצאת משם מגן החטאים.

גן החטאים

שיר                                                                  פרשנות
בחצרות העיר בלילה, בין קירות כהים סדוקים -                    עמוק בתוך נפשי בכל תקופות חיי
בתוך גנים ללא ירח, רק צחנת עצים פצועים. -                      כשלא היה תקווה ורק סירחון
הוא משחק עכשיו תופסת, עם פרנויה ופחדים -                    שיחקתי עם התאווה את התוספת עם כל כך הרבה פחדים.
והם אומרים זה יסתדר לו בגן החטאים. -                          הקולות שבתוכי אמרו לי זה יסתדר, רק כשתתרגל לזה

הם סגרו לו את הדלת, הם כבר רצו הרבה שנים.-                  הקולות סגרו לי את הדלת לחזור לשפיות, כבר הרבה שנים כך.
איש זקן בגוף של ילד, שעשה רק נזקים.-                          בתוך תוכי אני כבר זקן רק נראה כילד, והתאווה שבי עושה רק נזקים.
פה מלאכים תלושי כנפיים בשמיים בוערים. -                      וכוחות רעים שומרים עלי עם חרב בתוך הגן הזה לבל אצא.
שומרים עליך עם החרב בגן החטאים.

נתנו לך זהות שבורה מיום ליום היא מתפוררת. -                  הזהות שלי היא לא אני, וכל יום מתכהה האני.
המציאות שלך בממתינה אז שב בשקט. -                          המציאות שלי ממתינה ליום, אבל בינתיים אשב בשקט.
פתאום אתה קולט הכול רקוב כאן מבפנים. -                        יום אחד אני קולט שכולי וכל כולי רקוב מבפנים, ישנה מחלה.
ואין לך סיכוי כאן ילד, בגן החטאים.                                  ואין לי סיכוי להתמודד עם המחלה לבד, כי היא גן חטאים.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן