ברוכים הבאים, אורח

מכתב לאישה שלא יודעת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכתב לאישה שלא יודעת 711 צפיות

מכתב לאישה שלא יודעת לפני 10 שנים, 11 חודשים #36134

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
לילה טוב,
קצת מוזר לי לכתוב את המכתב הזה שלעולם לא תיקראי. את ישנה עכשיו ואני מתייסר מול המחשב. אני רוצה לספר לך אבל לא יכול, אבל רציתי שתדעי משהו על הבעל המוצלח שלך. אני מכור. לא, לא כמו שאמרתי לך לחדשות ומשחקי מחשב. אני מכור לתאווה. את שואלת מה זה אומר? אני מכור להסתכל על נשים. להסתכל על תמונות נוראות ברשת ולסירטונים. אני מכור להוציא שזל. אני מכור לפתור בעיות במהירות בלי מאמץ. אני מניח שאת הדבר האחרון ידעת.
אני יכול לדמיין אותך עכשיו נדהמת, איך הצדיק הזה יכול להיות כ"כ שפל, אמנם תפסת אותי כמה פעמים, פעם אחת הודיתי כי חשבתי שזה יעזור לי לצאת, ומאז רק רימיתי אותך. אז זו האמת, אני מכור. וכן, אף וירוס לא החדיר לי אתרים נוראיים להיסטוריה ואף אחד לא פרץ לחשבון יוטיוב שלי. אני מצטער שרימיתי אותך, לא הרגשתי אז שיש לי ברירה.
אל תכעסי כ"כ, אני לא עושה את זה בגללך. את אישה מדהימה, דואגת ומיוחדת. אני פשוט חולה. זה בטח קשה לקבל, אבל זו מחלה אמיתית פשוט אפשר להסתיר אותה, והשנים לימדו אותי להסתיר מצויין.
בזמן האחרון מצאתי תרופה. זו תרופה לנצח, צריך לקחת ממנה כל יום, אבל היא שווה את זה. אני מניח ששנינו רוצים לחיות חיים טובים יותר וזו כנראה הדרך, לא קלה ולא קצרה אבל בשבועיים שאני מנסה אותה אני כבר רואה אור.
את המכתב הזה את לא תקראי, חלק מהדרך היא להיות מסוגל להכנע ולקבל את דעת הספונסר והחברים (אני אסביר לך בהזדמנות מה זה ספונסר) והם אומרים שבשלב הזה לא טוב לספר. ובנתיים אני קרוע בתוך עצמי, אני מרגיש איך ההסתרה כבר מציפה אותי ואני כ"כ רוצה לשתף...
אני אשתף אותך ביום שזה יהיה נכון, ואני מקווה שהטלטול שזה יעשה לקשר (לטוב ולרע...) יהיה רק לטובה.
לילה טוב לך וחלומות נעימים.
בעלך, המכור...
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: מכתב לאישה שלא יודעת לפני 10 שנים, 11 חודשים #36135

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חבר יקר, תודה על הדברים.

ואל תשכח: Never say never
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מכתב לאישה שלא יודעת לפני 10 שנים, 11 חודשים #36144

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
חוזר, אתה מתוק מדבש.
אם תשאר איתנו מספיק זמן, אם תזכה לזה, (הרבה תפילות) אני בטוח שיום אחד תשלח לה את המכתב.
עד אז, מאחל לך נקיות שפיות שלווה ושמחה.
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מכתב לאישה שלא יודעת לפני 10 שנים, 11 חודשים #36146

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אני פה כדי להשאר... אמנם אני פה כי כל החיים שלי ברחתי, אבל מפה לא אברח. יקח זמן, להכיר את התוכנית,  את החברים ואת הפורום (כבר העבירו לי פוסט לפורום אחר...) אבל אני פה כדי להחלים.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: מכתב לאישה שלא יודעת לפני 10 שנים, 11 חודשים #36149

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
מקסים
אמיתי
כנה
כל מה שלא היינו בשימוש.

בעזרתו יתברך,
מאחל שיום יבוא והיא תראה את כל הדברים האלו.
ואולי היא כבר מתחילה לראות...
בהצלחה חבר יקר.
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: מכתב לאישה שלא יודעת לפני 10 שנים, 11 חודשים #36162

• יוסף (יהודה)
תודה רבה לך! התרגשתי!
  • עמוד:
  • 1