ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: צעד 3 544 צפיות

צעד 3 לפני 10 שנים, 11 חודשים #35963

• HappyMan
  • דירוג כסף
היה לי ארוע שעורר בי טינות ותאווה התקשרתי לחבר והחבר הציע שאני אכתוב מה היה הארוע מה רציתי שיהיה מה אלוקים רצה ולבקש מאלוקים שלווה,

הארוע: הייתי במרפאה כדי לקחת מרשם לילדה הבית מרקחת היה אמור להיסגר תוך חצי שעה והייתי לחוץ להספיק, היו לפני 2 נשים כשהדלת של הרופאה נפתחה רציתי להכנס לפניהם כי זה פרוצדורה שלוקחת בדיוק 10 שניות אך האשה הראשונה נכנסה וסגרה את הדלת בהפגנתיות בלי שתהיה לי שהות לבקש מהרופאה ואילו האשה השניה התחילה להגיד לי שיש תור ואני אחרון בתור נסיתי להסביר את עצמי אך היא לא הייתה מוכנה לשמוע,ואכן כשהראשונה יצאה השניה נכנסה וסגרה את הדלת כשסוף סוף נכנסתי לרופאה אמרתי מה שאני צריך והיא הגיבה למה לא אמרת מקודם שזה מה שאתה צריך הייתי מכניסה אותך אמרתי שהנ"ל לא הסכימו אז היא עיקמה את פרצופה כאומרת שהיא מסכימה איתי שהן לא בסדר,

מה שהספור עם הנשים עורר אצלי זה טינות כלפיהם וכן תאווה כי זה עורר משהו בסגנון החולה של המחלה שלי,ובכלל שהרופאה כאילו אמרה שאני צודק אז איך חבר פעם אמר לי שהדבר הכי גרוע למכור זה שהוא צודק.

אני רציתי להכנס לפניהם כי פחדתי לפספס את הבית מרקחת וכן לא רציתי לחכות מינימום 20 דק' בשביל דבר שלוקח 10 שניות מקסימום 20 שניות.

אלוקים רצה שיהיה אחרת הוא רצה שאני יכנס אחרי הנשים האלה ושאני יחכה 20 דק' עובדה שזה מה שקרה.

אני מבקש מאלוקים שיתן לי שלווה לקבל את רצונו ושישחרר אותי מהטינות והתאווה

אני חסר אונים מולה הטינות והתאווה שיש לי מול אותם נשים אנא מימך ה' רק להיום עזור להישאר נקי שפוי ובהחלמה

תודה לכם חברים יקרים שיש לי איפה לשתף
יום נקי שפוי ומחלים לכולם

בעניין: צעד 3 לפני 10 שנים, 11 חודשים #35964

• דבוק בה'
אוהבים אותך!

שה' ישמור אותך נקי, ובעיקר מפוכח!

בעניין: צעד 3 לפני 10 שנים, 11 חודשים #35967

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך, סיפור מוכר.. מאוד. לא פעם רציתי להרוג ואז להתאבד בגלל דברים כאלה. בחסד יש לי היום דרך אחרת. מנסיוני זו הוכחה שכדאי לעשות צעד 4 מיד אחרי השלוש.. יש לי אפשרות להראות לך את זה בפרטי ויכולה לבוא לך תועלת. אפשר לעשות זאת כאן בפומבי ויכולה לבוא תועלת גם לאחרים. או לשתוק..כי האף שלי גדול מדי לסדק הזה.. מה אתה אומר, מעוניין?
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: צעד 3 לפני 10 שנים, 11 חודשים #35974

• אסירותודה
  • מנהל
תודה לך ששלחת לי בפרטי 'אישור' להגיב כאן..  אתפלל שיהא לתועלת.

לא פעם התפוצצתי בדיוק מתופעות כאלה. ההרגשה שאני 'נדפק' פעם אחר פעם, גרמה לי לריחוק גדול מאבאל'ה אוהב. הוא הרי 'מאפשר' להם להתעלל בי.. המשכתי 'למסור' את הטינות ולמעשה לא עשיתי מאומה לשינוי המשקפיים. ואז הגעתי לצעד 4 ששינה לי לחלוטין את זוית הראיה. והשתחררתי.

אחרי הכעס הגדול (וכוס מים קרים מהספונסר) נשאלתי האם אני יכול למצוא מקומות בהם אני נהגתי כמו שנהגו 'הנשים' שלא ויתרו למעני.. בהתחלה התקוממתי, מה הקשר. אני פשוט בנאדם יותר טוב.. המיקרוב הזה.. ככל שנרגעתי הבנתי שאנשים הם לא נגדי הם בסך הכל בעד עצמם.. התחושות הקשות שלי נבעו מהרצון שלי (ולא חשוב כמה הוא לגיטימי או מוצדק)

אני יכול 'לנקות' את הצד של המדרכה שלי.. אף אחד לא חייב לי כלום. מה אני יודע על הצורך שלה? אולי גם היא מיהרה והית מופחדת או מבויישת מכדי להסביר? אני לא מקבל את המציאות. אני רוצה שאני אהיה הדבר החשוב בסיטואציה ולא אכפת לי מכלום. כי הבת שלי.. זה המינוס בבנק שלי..

שלא תבין חלילה כאילו אני שופט אותך, השתמשתי בדוגמא שלך עלי ולא לחינם. זו האמת. אני יכול לשלוף לך עשרות צעדי 4 כאלו בדיוק.  אני כמוך. אולי גם יותר (אני לא מכיר אותך) ברגע שהבנתי שיש גם אנשים אחרים, ויתכן שהם לא יסכימו בגלל שגם הם לחוצים, או סיבה מוצדקת פחות יכולתי להרפות. לעשות השתדלות מבלי לקבוע תוצאות שלא ימצאו חן בעיני להרגיש מקופח ורמוס - שים לב לפרקטיקה של הרעיון:

במצבים כאלו אני ניגש לאחות הראשית, מסביר לה את המצב (1) ומבקש ממנה עזרה (2) עכשיו זה בידיים שלו (3) אם היא תחליט שהיא בעצמה הולכת לרגע לרופאה - בדרך כלל לא מתנפלים על אחיות, נותנים להם יותר רספקט משר 'נדחפי תורות' - הרווחתי. אם לא, לא קרה מאומה, מלבד אכזבה סבירה, הרי מראש קיבלתי שזו אופציה..

התועלת הכי גדולה? שאני לא נלחם במציאות. וכשפוגעים בי, אני נזכר שיש עוד אנשים חולים של אלוקים.. איך הייתי רוצה שיתייחסו אלי כשאני פועל החולי הרוחני שלי...?

מקווה שהועלתי.

בעניין: צעד 3 לפני 10 שנים, 11 חודשים #35979

• HappyMan
  • דירוג כסף
תודה רבה על התזכורת, מנסיון ממקרים דומים כאשר המקרה הפוך כלןמר כאשר מגיעים עוד אנשים אחרי אני ישר נדרך ורוצה לשמור על מקומי בתור שלא יעקפו אותי  חלילה,אני באמת צריך להפנים את המשפט החזק הזה "אנשים הם לא נגדי הם בעד עצמם" כי למשל התחושה שהייתה לי לגבי האשה הראשונה שהיא במקרה מהמגזר שלי א.שלא באתי לה טוב בעין ב.אולי היא שמה לב שאני סקסהוליסט ואז בכלל התחילו לרוץ בראשי סרטים שאולי כל נשות שכונתי מדברות עלי מאחורי גבי ואומרים תזהרו מהבעל של פלונית אלמונית הוא סקסהוליסט  ג.אולי היא מכירה את אשתי והיא לא מסמפטת אותה,בקיצור לקחתי את זה אישית.
בקשר לאשה השניה היא באמת הייתה מפוחדת הילדה שלה נפלה והיא רצתה לרוץ איתה לבית הרפואה,וכנראה שגם לאשה הראשונה היו את הסיבות שלה,אבל כמו שאמרת אותי לא מעניינת המציאות אני רוצה להיות האדם הכי חשוב בסיטואציה ושכולם ימותו.
מבקש מאלוקים את הנכונות להבין שיש גם אנשים אחרים עם רצונות לחצים וכדו'.
תודה
נ.ב
אנחנו מכירים,אם אתה רוצה אני אשלח לך בפרטי

בעניין: צעד 3 לפני 10 שנים, 11 חודשים #35981

• אסירותודה
  • מנהל
תודה לאלוקים שנתן לך את הכח להסכים ולנצל את האפשרות לגדול.

נ.ב.

הנ.ב שלך החסיר לי פעימה.. באמת לא חשבתי שאנחנו מכירים, ופתאום.. נכוויתי בעבר. אם אתה מעוניין לשלוח לי בפרטי, אשמח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן