ברוכים הבאים, אורח

יש לי קונפליקט עם אלוקים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יש לי קונפליקט עם אלוקים 474 צפיות

יש לי קונפליקט עם אלוקים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35811

• נתי
  • חבר ותיק
שלום חברים,

טוב זה לא באמת קונפליקט, כיון שלפי ההגדרה קונפליקט אמיתי הוא בין 2 צדדים שיש ביניהם יריבות או אי הסכמה וכדו' כשאצלי, הקונפליקט הוא חד צדדי.. רק מהצד שלי. אני בטוח שאלוקים בסדר איתי, אני לא מצליח לראות את זה.

במה מדובר?

אני רוצה שיהיה לי רכב, ואלוקים חושב שלא כדאי שיהיה לי, עובדה שאין לי! זה לא סתם שאני רוצה, אני כבר רוצה הרבה מאוד זמן, וכבר הספקתי לרכוש רכב ולמכור אותו כי הוא אכל לי את הכסף שלא היה לי. אבל אני עדיין רוצה. לא הצלחתי לרדת לשורש האובססיה הזו, למה אני כ"כ להוט שיהיה לי רכב. עד היום המצאתי אין ספור תרוצים למה אני צריך רכב, והאמת שחלקם בככל לא 'תרוצים', הם באמת מבטאים את הצורך ברכב. סדר היום שלי עמוס מאוד כך שאני יוצא בבוקר מהבית וחוזר רק לקראת 12 בלילה, כשכמעט 4 שעות מתוך הזמן הזה, זה התנידות באוטובוסים, נסיעה ברכב אמורה להוסיף לי בערך שעתיים פנויות בכל יום, לא באמת פנויות כי יש הרבה דברים שאני לא עושה מחוסר זמן (חוסר הזמן זה התירוץ...). ולא רק זה, יש עוד אלף ואחת הסברים למה רכב יכול לשפר לי את איכות החיים. ואפילו את ההחלמה, כמה פעמים שיצא לי לדבר עם החברים או הספונסר, או לשתף בקבוצות בזמן שהייתי ברכב, נוכחתי לראות את התועלת שיש ברכב כשאפשר לדבר בחופשיות בלי לפחד שאתה מעניין מישהו בשיחה שלך..

לא אטריח אתכם בתירוצים נוספים שהמצאתי לעצמי, רק אומר, שהמציאות כיום היא שאין שום סיכוי במצב הקיים מבחינה כספית, לרכוש רכב, גם העלות הראשונית וגם העלות החודשית.. מה שמוכיח, שאם אין לי אפשרות כזו, כנראה לא אמורה להיות לי אפשרות כזו. אני מבין שאלוקים לא רוצה שיהיה לי, אבל אני לא מבין למה הוא לא רוצה שיהיה לי. אני מבין שזה לא אמור להעסיק אותי למה הוא לא רוצה שיהיה לי, אבל אני לא מצליח להשתחחר מזה.

ועל זה נאמר, אלי, תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם. כרגע זה המצב. יש לי 2 רגליים שעוזרות לי להתנייד, ואני לא זקוק לעזרתם של גלגלים. אני מבקש ממך אלוקים, תן לי לקבל את המצב הזה בלי להתעסק בחשבונות מתי ואיך ולמה וכמה. פשוט לקבל את המצב כמו שהוא. וגם אם רק להיום תתן לי לקבל את המצב כמו שהוא, זה גם מספיק לי.
קום! קרא אליו. יחיש לאמצך.

בעניין: יש לי קונפליקט עם אלוקים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35838

• HappyMan
  • דירוג כסף
אמן, אוהבים

בעניין: יש לי קונפליקט עם אלוקים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35844

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
ברוך הבא נתי למועדון הרכבים של פורום שמור עיניך...
מדהים איך ששיכתבת אותי. אחת האובססיות הגדולות שלי זה רכבים. הוצאתי על זה כבר אלפי שקלים, כמובן המון מאחורי הגב של אשתי. מליון סיבות ותירוצים יש לי כל פעם למה להוציא רכב. לפעמים אני לא צריך סיבה, אני פשוט שוכר רכב ונעלם לאי שם.
לאחרונה התחיל גם לי השגעון של קניית רכב,מתסכל אותי שמבחינה כלכלית זה לא מסתדר לי, ואני הרבה מוצא את עצמי יושב מול יד 2 ומדמיין את הרכב שאני הולך לקנות. אני יודע שאסור לי להחזיק רכב, זה מתכון בדוק בשבילי בשביל ליפול ולברוח מהעולם. אני מצטרף אליך לתחינה לאלוקים, אני אבדתי שליטה על החיים, לא יכול להפעיל שיקול דעת בשום דבר. בבקשה אבאל'ה קח את הניהול על החיים שלי, אני סומך עליך. אתה מוכן להיות הנהג שלי?
תודה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: יש לי קונפליקט עם אלוקים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35850

חח הייתי פעם באיזה שיעור התחזקות בנושא העיינים.. והרב שם היה בעל תשובה כזה מצחיק. ובאמצע השיעור הוא אומר " ה' יתברך אני יודע שאתה רוצה שנשמור את העיינים מנשים טוב נו זה מובן למה! אתה רוצה שח"ו לא נראה סרטים טוב נו זה מובן למה! אבל אבא שבשמים עובר לידי מרצדס מה אתה רוצה שאני יעשה? איך לעמוד בניסיון לא להסתכל עליה?" כמובן שהוא אמר את זה בהלצה אבל אני לקחתי את זה אישית מאוד.. בתור אדם שיש לו חולשה עצומה לרכבים והפורקן שלי זה רק כאשר אני עובד במוסך, אז לקחתי את זה למקום טוב, אם היצר כל כך חזק אצלי אז לך על רכבים! אני מוצא את זה מצחיק אותי בטירוף אבל אני יכול להעיד שמאז שאמרתי ליצר טוב אתה כל כך רוצה לראות משו בעיינים שלך? הנה תסתכל על הרכב הנחמד הזה.. קצת מוזר להגיד אבל היום אני מצליח ברוך ה' לשמור את העיינים ברחוב אבל כאשר אני שומע תצליל של הרכב עם המנוע הגדול אני לא מצליח להוריד את העיינים (ממש לא מענין אותי מי יושב בפנים) ועל זה אני אומר ברוך ה'! שזה יהיו הנפילות שלי!! ככה שלקחת את היצר לרכב אני יכול להבין את זה ואני עשיתי את זה וזה עוזר לי כמובן שאין לי כסף לקנות עכשיו רכב אז אני לא יקנה אבל להנות ממנו..! למה לא? מקווה שלקחתי אותך למקום קצת יותר חיובי..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן