ברוכים הבאים, אורח

סינונים למיניהם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: סינונים למיניהם 1148 צפיות

סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35680

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
בס"ד

כשאנחנו מגיעים לצעד 2 ומבינים שכח גדול מאיתנו יכול לעזור לנו, והכח הגדול הזה כולל בראש ובראשונה את אלוקים, אבל גם את הקבוצות, החברים, הספונסר, ועוד. למה לא להכניס לאותה קטגורי'ה עצמה את סינון רימון למשל? למה שסינון ייחשב כדבר שמפריע להוכחה שאנחנו אכן יכולים להיות נקיים גם ללא סינון? אבל על החברים אנחנו לא נגיד אותו דבר?
גם, בלי סינון יכולות להיות תקלות נוספות, הילדים, האחים, או כל אחד יכול לגלוש אצלנו בטעות, כשנישכח להשאיר את הסיסמה וכו'. ב. בטעות יכול לקפוץ לנו משהו שיגרה אותנו אחרי שנתיים של ניקיון ותוצאות מי ישורם.

אז למה בכל זאת אני מריח משמור עיניך שהם לא מצדדים בעד סינונים? אולי אני מצונן והאף שלי סתום ולכן אני מריח כך, תקנו אותי בבקשה אם אני טועה.

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35683

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אנסה לענות מנקודת מבטי.
בדרך לחיות חיים שפויים למרות האיזון הנפשי הרעוע של המכור ולמרות האלרגיה לתאווה, חייב להיות נס אלוקי.
כדי להתקרב לאלוקים עלי לצאת מעצמי. על עדי כניעה, הכנעה, שיתוף כנה, חשיפה בקבוצות, אני יוצא מעצמי ומתקרב לאלוקים.
אלוקים עושה את הנס ושומר עלי הרי.
סינון במחשב הינו מומלץ מאוד על ידי חברי שמור עינך. מה שאתה מריח זה את האכזבה שיש לנו מהאפקטיביות של רימון נוח מכור מוכשר בפעולה...
כשאני סומך על הסינון, זה אומר שאני מנסה להסתדר לבד! בלי אלוקים! ואז הסכנה שלא נזכה לנס גבוהה יוצא.
מכור בלי נס, קורס. גם אם יהסס. בסוף היא יתבוסס.
תודה על העלאת הנושא.
ערב טוב, נקי ומוצלח.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35694

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
אולי זו השאלה כיצד רואים את הסינון.
אני יודע שאני חסר אונים ליד אינטרנט ללא סינון. אני לא רואה את הסינון כפתרון [כי תאמין לי שגם עם רימון ניתן להסתדר....] אבל זה כמו להתרחק מהלגימה הראשונה.
זאת אומרת סינון מבחינתי, זה לא לנסות את עצמי, יותר מאשר משהו באמת יציל אותי.

כל טוב.

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35711

אני מצטרף לדברי קודמיי. הקפתי את עצמי בסינונים. הייתי בטוח שאפשר למצוא פתרון טכנולוגי לבעיה הנפשית שלי. רוב הזמן זה באמת עזר ואני אסיר תודה לה' על זה שיש אינטרנט רימון בעולם.
אבל כשאני בתוך התקף תאווה - שום סינון לא יעזור. אני אשיג את המנה שלי גם אם פירוש הדבר לחפש לילה שלם משהו שרימון לא עלה עליו.
כך שרימון הוא דבר מצוין. הוא מאפשר לי להיות באינטרנט כשאני לא בהתקף. הוא מאפשר לי לא להיכנס להתקפים רק בגלל משהו שקפץ לרגע.
אבל את הבעיה העיקרית שלי - שהיא אני עצמי - רימון לא יכול לפתור. רק אלקים יכול, והוא בוחר לעשות את זה עבורי דרך תכנית 12 הצעדים.
אגב, פעם הייתי כועס על רימון כל פעם שגיליתי משהו שהם לא סיננו. היום אני מבין שזו הזדמנות מה' לזכור שאני תלוי בו ולא בשום סינון. תודה רבה ה'.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35718

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אני יכול רק לדבר בשם עצמי... אני זוכר פעמים ששאלתי את עצמי, למה אני צריך סינונים? בזמן של התקף תאווה (שלא האמנתי שיש לי סיכוי מולו) הסינון רק גזל זמן... הרי כדי להשתיק את התאווה הרבה יותר קל באינטרנט לא מסונן... בתוך 5 עד 10 דקות התאווה יכולה להירגע. מצד שני עם רימון (ותוכנת רימון על הנייד וk9 על הסמארטפון וכו') זה פשוט לוקח שלוש שעות אבל בסוף אני נופל...
והתשובה כמו שכבר בעלי ניסיון גדול משלי כתבו:
א. זה באמת לא מגן, אבל מעכב את הנפילה, תחשוב על ההבדל בין המציאות שיש לך 5 דקות לנסות לעצור את עצמך, להתקשר לחבר (אני עוד לא מעיז...), להיכנס לפורום, לעבור על החיזוקים היומים (הם נמצאים אצלי תחת תיקיה מיוחדת במייל), לעשות ספורט, להיכנע, לוותר וכו'. לבין שיש לך 3 שעות לנסות. לא צריך להיות סטטיסטיקאי כדי להבין איפה יש יותר סיכוי.
ב. זה מרחיק מאיתנו הרבה מהגורמים שעשויים לעורר את התאווה. החיים שלנו היו הרבה יותר קלים אם אנחנו היינו לבד ברחוב ובאינטרנט לא היה שום דבר בעייתי (המחלה שלנו לא הייתה נעלמת, אבל אי אפשר לטפל בחולה מלריה שגר ליד ביצה... ברגע שהוא קצת מתקדם יתושי הביצה מתקיפים אותו שוב). אנחנו עושים את מה שאנחנו יכולים כדי שהתאווה לא תתקוף - הרוב עבודה פנימית ומעט עזרה חיצונית.
ג. סינון יכול לעזור מאוד לעבוד על הכניעה... למשל כשאני מגלה שאתר שאני צריך חסום...  (ואני יודע שזה סתם! אני מכיר את האתר הזה כבר...) לקבל את החסימה עשוי מאוד לעזור לעבודה על הכניעה.
זו דעתי...
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35719

חוזר, תודה על סעיף ג! בחיים לא חשבתי על זה כך

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35728

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
הרעיון למיטב הבנתי הוא פשוט. פילטר זה גדר. גדר תמנע נפילה מהגג לאדם השוגג אבל לא תעצור מי שרוצה להתאבד. נכון, יש מצוה לשים גדר, וזה גם די הגיוני, אבל מי שיתקין גדר במקום לטפל באדם שרוצה להתאבד - הגדר עצמה תגרום לו למות. אז כן, יש צורך בפילטרים ובפרט בתקופה הראשונה, אבל אלו שיש להם נסיון ארוך עם פילטרים, בודאי יישמעו מאוכזבים מכך, פשוט כי זה מעולם לא עבד.

לי אישית יש פילטר במחשב במשרד, אבל יש כאן עוד הרבה מחשבים פתוחים בלי פילטר שאני יכול ליפול. עיקר הענין של הפילטר זה כמו שכותב "חוזר" פשוט בתור פעולה של כניעה. כאשר חבר שולח לי לינק מיוטיוב ואני לא יכול לפתוח אותו וצריך ללכתב למחשב אחר - זה מזכיר לי שאני חסר אונים.

בבית יש לי פילטר אבל אני יודע את הקוד, ובפלאפון אין לי פילטר. אם ארצה ליפול - שום דבר לא יעצור אותי. אבל כעת אלוקים שומר אותי נקי.

נקודה אחרונה. אצלי, התקנת הפילטר היתה הרבה פעמים פעולה שהרעיון מאחריה היה בריחה מאחריות מתוך תקווה שמישהו אחר יעשה עבורי את העבודה. אין לי כח להתמודד, אני יודע שעוד פעם אני עומד ליפול, אז אני מתקין פילטר. וכמובן: העובדה שאני מנסה להחזיק שריר (במקום להיכנע), גורמת לנפילות להתגבר לאחר מכן כאשר השריר נשחק (והפילטר מועף לעזאזל). הנה ציטוט מהספר הגדול:

אנו מאמינים שכל תכנית מלחמה בתאווה למין שמציעה לגונן על האיש החולה מפיתויים נועדה לכישלון. אם המכור למין מנסה לגונן על עצמו, הוא עלול להצליח לתקופת מה, אבל הוא בדרך כלל גומר בהתפרצות גדולה מבעבר. ניסינו שיטוות אלו. הנסיונות האלו לעשות את הבלתי אפשרי נכשלו תמיד.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35731

האם רימון מוכרים גם מסננים שניתן להתקין אותם כשבב ישירות למוח ?
זה מאד יעזור לי ...

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35739

• חבר ותיק
בנוגע לסינונים, בעבר הייתי נוהג לחסום את המחשב בצורה "הרמטית" אבל בסופו של דבר הגעתי למסקנה שאני יכול לפרוץ כל מסנן - זה לא העניין.
העניין הוא לעבוד על עצמך על החור השחור הפנימי הזה שיש בך, הנקודה הפנימית שצריכה להתמלא בתאווה למלא אותה בדבר האמיתי שזה עבודה...

מסנן ברמה כזו או אחרת זה דבר רצוי וחשוב שיהיה זה נותן לך גם עזרה מלמעלה להתמודדות כי זה סוג של לשים גדר שלא תיפול וגבול לעצמך להבין את המצב בו אתה נימצא זה הכל.

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35748

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
מסנן למוח רק אלוקים מוכר, כל יום רק להיום.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35756

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
סוד, מאיפה אתה חושב שלמדתי את סעיף ג, אם לא מהפוסט שלך על כניעה מול יוטיוב???
אני שמח על התגובה שלך, אני לא יודע הרבה, אלוקים רק שולח אותי להשתמש ביכולת לקרוא להבין ולכתוב כדי להעביר את הידע של אחרים הלאה. (וגם אני נהנה מזה, היום עזר לי מאוד לקרוא פוסט שכתבתי. והיה ברור לי שאלוקים השתמש בידים שלי כדי לכתוב את זה, זה לא אני. גם זה נס, לא?)
נקי רק להיום כבר 9 ימים, נושך שפתיים וממשיך.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35759

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אח שלי היקר, זה בסדר, אני עושה בדיוק את מה שאתה מתאר: אלוקים משתמש בי כדי להעביר מסר הלאה.

אני מצידי מודה לו על כך ומבקש להישאר נקי - רק להיום.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35765

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
חוזר-״אתה״ כותב מקסים
פרגן קצת לעצמך

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35766

דורון מה אתה רוצה ממנו. הוא מפרגן לעצמו משהו הרבה יותר גדול מכישרון כתיבה - שאלוקים בחר בו אישית לכתוב באמצעותו משהו. לא שווה? 

בעניין: סינונים למיניהם לפני 10 שנים, 11 חודשים #35770

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
תודה לכולכם,
פעם חלמתי להיות סופר, היום אני עובד בהייטק, אמנם כותב כל היום אבל דברים אחרים
(ובינינו, שלא ישמעו. טוב לי יותר לכתוב פה מאשר שם...)
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן