ברוכים הבאים, אורח

אנא ה' הושיעה נא
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אנא ה' הושיעה נא 462 צפיות

אנא ה' הושיעה נא לפני 10 שנים, 12 חודשים #34980

• tomt1215
  • חבר ותיק
אהלן חברים רציתי לשתף במשהו :
אני אדם מאוד תלותי. כמו שנאמר בתחילת הספר הלבן "אני מוסר את עוצמתי לאחרים" חושב שהאדם הזה יושיע אותי, ייקח ממני את תחושותי הרעות או את את רגשותיי השליליים.
אצלי זה לא רק אדם,אלא גם למקומות מסרתי את עוצמתי שלי .
מחשבות כמו : "אם לא הייתי גר במקום שהייתי גר".. "אם הייתי גר איפה שהוא גר אז הכול היה מושלם"... "אם לא הייתי נולד למשפחה הזאת להורים האלו", "ההורים של חבר שלי הם בהרבה יותר שמחים, מבינים ,מכילים ,אני נדפקתי" .
שהייתי בישיבת הסדר חשבתי: המקום הזה יציל אותי ! הישבה, הלו"ז, הקדושה ששורה בישיבה ,סגדתי למקום מחקתי את המקום הפיזי ממנו באתי -התביישתי בו ,גם מחקתי את תרבותי שלי-התרבות הספרדית הפרמיטיבית של אנשי השוק , התרבות הזאת המנהגים התפלות הסגולות לא תבין ולא תעזור במצב כזה מורכב שיש לי .
נמשכתי לאשכנזים, שמתי כיפה של אשכנזים, דיברתי ולמדתי כמו אשכנזי -תויספוס במקום תוספות
שהיה קידוש בבית של אחד הרמי"ם "בלעתי" את הבית, ברור שנדלקתי ישר על בנותיו או בניו, למרות שהבית שלו היה רעוע ,אבל אני חלמתי לגור שם  בטח כאן הפתרון דימיינתי, בטח פה אין ריבים או הבן שלו בטח אוהב את אבא שלו כי הוא כזה "מלך" בישיבה.
הייתי דלוק על ר"מ אחד -הוא יציל אותי ,לא ביקרתי אותו לא שמתי לב מה הוא אומר ,מה התוכן פשוט סגדתי לו כי הוא יציל אותי הוא ייתן לי כוח, שאחד מבניו בא לדבר איתי בחיי שהרגשתי הכי שווה בעולם!!! את כול כוחי נתתי כדי לא לשעמם אותו ,כדי להרשים אותו כדי טיפה טיפה להצחיק אותו , מצד אחד רציתי להצחיק אבל אז הוא קרא לי "ליצן " ונעלבתי ,נשברתי הרגשתי חסר ערך - כי הוא לא אישר אותי , אז פעם הבאה שיחקתי אותה "המבין " "המדריך " אבל גם זה לא עבד . נפל לי המצב רוח . התייאשתי.
אני אפס והוא 100 גם אם הוא נופל ואפילו אם הוא יהיה בקבוצות ויגיד לכולנו "שלום שמי פלוני ואני מכור לתאווה "- אני ייקח את זה וייתן לזה פרוש חיובי אני יחשוב:"הנה הוא מודע לעצמו, הוא עובר תהליך " .
אני  לא מוכן לראות שום פגם אצל "המושלם שלי", רק אצלי יש פגמים. לי יש רק תפקיד אחד: להעסיק אותו ,לגרום לו לא להיות משעומם כי הוא בכל מקרה עומד ליד אדם  שעיר ושמן ו.. גם כורדי אז מי אני בכלל
אבל יש אנשים שאני דורך עליהם ,הם מגעילים אותי ,דוחים אותי, לא רוצה לבזבז עליהם שום אמירה או בדיחה ותמיד אבל תמיד אני נתקע איתם: אנשים משעממים, שמנים ,רגילים כאלו, מפליצים מדי פעם ואני שונא אותם, לא אכפת לי לרדת להם על החיים זה ממש לא מזיז לי כי הם לא בני אדם ממש. אני מעליהם,מי הם בכלל?! ככה אני או נחות או עליון.

האנשים הללו הם השתקפות שלי.
הדברים שאני שונא בהם  ולא מוכן לקבל בהם, בעצם אני שונא את עצמי את גופי וחסרונותיי.
אני מחפש את החבר המושלם, הבן של הרופא, הבן של הר"מ  כי עדיין אני חושב שיש איזה הורים שנותנים מלא אהבה תמיד, שמחים תמיד  ולא עייפים ,יש בתים בלי ריבים , יש בתים שכול האחים מסתדרים ביניהם, ההורים לא רבים לא כועסים . שם אצלו - טוב ,שלו, יפה ,מושלם, ללא חסרונות או פגמים. 
מתי אני יבין שהמושיע היחיד זה -אלי אבי - כי באמת אצלו הכול מושלם.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 12 חודשים על ידי .

בעניין: אנא ה' הושיעה נא לפני 10 שנים, 12 חודשים #35002

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה רבה טומט על הכנות
כל הכבוד! ריגשת אותי מאוד!
אצלי ראיתי שהדרך היחידה שלי להתקדם בחיים, היתה, לדעת מי אני. ולא להתבייש במה שאני.
כשאני חולק את תחושותי בפורום ציבורי, אני מודה קבל עם, זה אני, וכשאני לא מתבייש בעצמי מול החברה, זה מה שעוזר חי שלא להתבייש מול עצמי, ולקבל אצ עצמי.
אוהב ומעריך
מוישל'ה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: אנא ה' הושיעה נא לפני 10 שנים, 12 חודשים #35006

• tomt1215
  • חבר ותיק
תודה מוישלה יקר !

בעניין: אנא ה' הושיעה נא לפני 10 שנים, 12 חודשים #35012

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אנא ה' הושיעה נא...

טומט היקר,
אתה בעיצומו של תהליך נפלא. בפוסט הזה אתה עושה ליצנותא מכל העבודה זרה שאתה מכיר. הכנות שופכת אור נפלא כל החלקים המוצלים שבנו.
אני עצמי התרגשתי והתחברתי כשקראתי את מילותיך. אני גם כזה.
במשך שנים חיפשתי להיות ליד העשירים היפים המוצלחים. היתה לי חולשה לחוצניקים. כאלו שיגלו לי את אמריקה...
רציתי להיות לידם, לנשום את האויר שלהם, לשרת אותם, להיות להם למרכבה... רציתי שיכירו בי כשייך אפילו אם לא ממש שווה.
די !!! חאלאס !!! אני לא עבד יותר של אף אחד. יש לי אלוקים שאליו אני מתכופף. אליו אני נכנע. וכל השאר? לא מעניין. (הלוואי והדברים יחלחלו יותר בתוכי)
התכנית כאן מאוד עזרה לי בנושאים של תלות. יש לי תלות ריגשית מסויימת שקשורה אצלי גם לתאווה ובלי התכנית אין לי סיכוי מולה.
וברוך ה' זכיתי שם לכמה נקודות של אור בקצה המנהרה. אז אני נשאר כאן עד שאני מגיע לאור יום מלא!
ולסיום,
דווקא כאן, המכנה המשותף שלנו זה החולשה, הפגיעות, והחשיפות. אני פה כי אני מובס. אם זה המכנה המשותף לכולנו, אז עם הכניעה הזו והענווה הזו נוכל לקבל האחד את חברו בלי ביקורת, ובלי תחרותיות לראות מי יותר... חבר, אני אוהב אותך בדיוק איך שאתה. כי אנחנו חולקים את אותו הכאב. וגם את אותה התקווה...
בהצלחה חבר יקר,
תודה על השיתוף. בבקשה תמשיך. לי אישית זה מאוד מועיל.
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אנא ה' הושיעה נא לפני 10 שנים, 12 חודשים #35040

• tomt1215
  • חבר ותיק
הושיעה היקר !
תודה רבה על השיתוף שלך זה מחזק אותי לראות שאנשים מרגישים את אותם תחושות כמנוי ואני לא לבד וכזה חריג
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן