ברוכים הבאים, אורח

סיפרתי לאימי והשמים לא נפלו (לפחות לא עלי)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סיפרתי לאימי והשמים לא נפלו (לפחות לא עלי) 536 צפיות

סיפרתי לאימי והשמים לא נפלו (לפחות לא עלי) לפני 10 שנים, 11 חודשים #34765

• Ihope
  • דירוג זהב
אימי באה לבקר לכמה ימים והחלטתי לספר לה.

במשך השנים קינן בתוכי פחד גדול מההורים שלי. חשבתי שכל מה שקורה או לא קורה להם זה באחריותי.
אתמול בדרך מהשדה תעופה כבר במהלך הנסיעה ברכב סיפרתי לה כמעט הכל חוץ מחשיפת סוג ההתמכרות.
היא כמובן הייתה בהלם והגיבה בסך הכל יפה ושידרה עידוד והבנה בלתי צפויה.

אבל מה שחשוב לי הוא ששמתי לב שברגע שאמרתי לה, חשתי באופן כל כך ברור כי התגובה שלה בעצם ממש לא תשנה לי. הרגשתי כל כך שלם עם עצמי עד כדי כך שכמעט ולא היה משנה לי מה היא הייתה מגיבה.

אני מרגיש צורך להביע אסירות תודה לאלוקים שעזר לי להגיע למנוחת נפש בדרגא שמעולם לא חלמתי שאגיע אליה.

תודה שקראתם את ההודעה שלי.

Ihope

ב״ה שבאהבתו אלי העניק לי נקיות מהחמישי לנובמבר 2012

בעניין: סיפרתי לאימי והשמים לא נפלו (לפחות לא עלי) לפני 10 שנים, 11 חודשים #34767

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
איזה יופי. אני מזדהה מאוד עם הדברים שלך כיון שגם אני סיפרתי להורים שלי על ההתמכרות והשמים לא נפלו (לא עליי ולא עליהם...).

אצלי זה היה חשוב מאוד כי יש לי צורך גדול לשבור את המחיצה שבין שני העולמות שלי. נכון שאני לא עומד ללכת עם שלט על הגב שכתוב שאני סקסוהוליט, אבל במקומות שאני יכול לעשות את זה, אני מרגיש טוב מאוד עם כך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: סיפרתי לאימי והשמים לא נפלו (לפחות לא עלי) לפני 10 שנים, 11 חודשים #34867

• חושב
  • חבר חדש
לא הבנתי אותך. אם הייתי חולה במאניה דיפרסיה גם היית מציע לי לספר לסביבה שלי?

בעניין: סיפרתי לאימי והשמים לא נפלו (לפחות לא עלי) לפני 10 שנים, 11 חודשים #34868

• סוד הכניעה
  • מנהל
אם זה היה עוזר להחלמה שלך - כן.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: סיפרתי לאימי והשמים לא נפלו (לפחות לא עלי) לפני 10 שנים, 11 חודשים #34873

• חושב
  • חבר חדש
כן רק שזה בדיוק מה שהתכונתי לשאול. איך לספר לאנשים שמסביבי על העדפותי המיניות או על המחלה שלי זה משהו שיעזור לי להחלים. בשביל לא לחיות חיים כפולים אני לא רואה צורך להודיע לכולם על העובדה שיש לי מחלה. דוקא אם הייתי חושב שזה חטא הייתי רואה צורך לספר כדי שלא יחשבו עלי משהו אחד ואני בכלל משהו אחר, כי אז אני חי חיים כפולים אבל אם אני חושב שזה מחלה, אני לא מבין למה כולם צריכים לדעת עלי כחולה.

בעניין: סיפרתי לאימי והשמים לא נפלו (לפחות לא עלי) לפני 10 שנים, 11 חודשים #34875

• סוד הכניעה
  • מנהל
המחלה שלי אוהבת חושך, וכל קרן אור שיכולה לחדור מבעד למחלה - מוסיפה בריפוי.

אם אני חוטא, אז בודאי אתבייש בכך ולא אספר על זה לאף אחד, ולכן באמת אף אחד (חוץ מאשתי שתפסה אותי) לא ידעה עליי כלום כל זמן שחשבתי שזה חטא. אבל כאשר הבנתי שאני חולה ולא חוטא והבנתי גם את מהותה של המחלה, אני עושה מה שאני יכול כדי להחלים. עבורי באופן אישי, עזר לי מאוד כאשר המחלה היא לא איזה סוד כמוס אלא עובדה של החיים שלי, ואני יכול לדבר עליה בפתיחות עם אשתי ועם ההורים שלי (וגם שניים שלושה חברים טובים שאינם מכורים אבל ידעתי שיקבלו את זה בהבנה).

הערה קטנה: לאף אחד לא סיפרתי על ההעדפות המיניות שלי. כל מי שכן סיפרתי לו על עצמי זה רק באופן כללי שאני מכור למין, אבל את הפרטים אני משאיר לספונסר שלי ולחברים מכורים כמוני.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן