ברוכים הבאים, אורח

לא מאמין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא מאמין 445 צפיות

לא מאמין לפני 10 שנים, 12 חודשים #34217

• tomt1215
  • חבר ותיק
לפעמים בלי לבכות , לשחרר מכול המאבק הזה אבל לא לתת אותו לה' אלא לתת אותו לייאוש .
פעמים שאני מרגיש חופשי משוחרר בריא שמח חברותי הכול טוב ממש
והראש שלי עובד על פי תבניות . אני חוזר לבית לפחדים שלי לדברים שאני לא כל כך רוצה להתמודד חוזר לתחושת הכישלון לתחושה של עצבות נזכר במה היה שבוע שעבר ויאללה אז נדבר עם הספונסר ונעביר אותה ונופל ונופל ואצלי זה עובד שאם נפלתי אז זהו אין שום אתגר שאני יכול לעמוד בו .
חוץ מהתמודדות עם התאווה אני מלביש עליה עוד כמה אסונות או פתרונות שהיא יכולה להביא לי אם רק אני יתגבר , ואני נופל וכול העולם שלי נופל ביחד איתי .
הכתיבה הזיכרון במה הייתי קודם ואיך הזמן עובר צובט בלב מביא המון כאב ושאלות של : האם הפחדים שלי זמניים האם התהליך שאני עובר יביא אותי לנקודת בריאות או ח"ו לא ?
אני חי בתבניות של ימים . מגיע יום והוא עובר עלי מכול מיני גירויים חיצוניים שאני נותן להם לחדור אלי .
אני אדם לא מאמין. לא אני עם כיפה מניח תפילין ואפילו גם העברתי סמינריונים בכמה מדרשות ותנועות נוער על ייאוש שמחה וכו' אבל אני סתם מחשב או שחקן שמרצה את החומר בצורה מתודית .
אין לי אמון בגופי אני לא אמון בנשמתי אין לי אמון באבא שהוא באמת אוהב אותי שיום אחד אני ירגיש אותו איתי פה לפחות לכמה דקות ,אני לא מאמין בטוב אבל אני כן מאמין ברע בטרגי בשחור , כן תמיד אני זה שהיה מודיע על פיגועים או דברים דרמטיים , אצלי הכול עובר תהליך של דרמטיזציה .

רוצה להשתנות אני רוצה כוחות ואומץ, אבא אתה יכול להראות לי אותם ?

בעניין: לא מאמין לפני 10 שנים, 11 חודשים #34352

יש בעולם מישהו שכבר רואה בשבילך - עוד סבלנות.

החיים הם כמו שרשרת אחת גדולה - לפעמים נדרשים לתחזק חוליות מסויימות, רק כדי להגיע אל יום המחרת שלהם, או אז הכל מתגלה במלוא יפעתו..

בעניין: לא מאמין לפני 10 שנים, 11 חודשים #34370

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
ישנו אחד ולו מלא הכח, מי יתן ונמצאהו עכשיו...
כמה מוכר הכאב שאתה מדבר עליו טומט היקר.
אני רק יכול להשתתף בכאבך ולספר לך שראיתי חברים כאובם שמצאו מזור לנפשם הסוערת.
אני מאמין שהמתנה הזאת יכולה לבוא לכל אחד. אם רק אבאלה ירצה.
מה נפסיד אם נבקש?
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: לא מאמין לפני 10 שנים, 11 חודשים #34452

אסור לך לתת לעצמך להגיע למצב שרק בגלל התאווה אתה לא מכיר בשום מעלה שלך ..אתה חייב לזכור שזה לא קשור אחד לשני מה שאתה עושה ביום יום זה משהו אחד ומחלה שתוקפת אותך זה דבר שני ..גם אם נפלת אל לך לחשוב שזהו אבד הסיכוי ..כבר אין בשביל מה וכו' אתה כן יכול רק תמיד תשתדל להיזכר בזמנים הטובים כמה זה כיף לצאת מהתאווה כמה זה כיף להיות משוחרר תזכיר לעצמך תמיד שאתה רוצה להיות בצד השני בצד שאתה חיי באמת ולא בכאילו...טיפ שלי תשתדל תמיד להיות מחובר לפורום 'תתמכר אליו אתה תראה ותגלה רק דברים חדשים זה יביא לך כחוחת חדשים ולהבנה נגד מה אתה עומד
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן