ברוכים הבאים, אורח

שלום, אני מצטרף חדש לתכנית. שמח שאני פה. הייתי מעדיף מלכתחילה לא להיות נצרך להגי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום, אני מצטרף חדש לתכנית. שמח שאני פה. הייתי מעדיף מלכתחילה לא להיות נצרך להגי 397 צפיות

שלום, אני מצטרף חדש לתכנית. שמח שאני פה. הייתי מעדיף מלכתחילה לא להיות נצרך להגי לפני 10 שנים, 12 חודשים #34089

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
אציג את עצמי:
אני בשנות השלושים לחיי, נשוי ואבא מאושר לכמה ילדים כ"י.
אני מכור תקופתי לצפי'ה בסרטים פורנוגרפיים. תקופתי פירושו שבשנה וחצי האחרונים לערך כל תקופה של כמה חודשים נתקפתי וצפיתי יום יומיים שלושה או ארבעה (נראה לי שלא יותר), ואח"כ היתה תקופה של רגיעה שלא הצריכה שום התמודדות כלל.

לפני כחודש פלוס התחלתי תהליך של קשר עם חבר משמור עיניך, אבל בשעת השי"ן זה לא עזר והחלטתי להיכנס לתכניות של שמור עיניך בעוצמה, בתקווה שההתקפה הבאה אף פעם לא תבוא יותר בעז"ה, ואם חלילה תבוא אהי'ה מוכן לה ואדע לעמוד בפני'ה ולא ליפול. אשמח להמשיך ולעמוד בקשר, הצטרפתי לקבוצה של ה 90 יום, ואני בינתיים רק על תקן של מאזין בטלפונים בצהרים. 

בעניין: שלום, אני מצטרף חדש לתכנית. שמח שאני פה. הייתי מעדיף מלכתחילה לא להיות נצרך להגי לפני 10 שנים, 12 חודשים #34102

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר וברוך הבא (קצת קשה לעברת את השם שלך...).

אם אני מכור - רק אני יכול לומר. אם אתה מכור - רק אתה יכול לומר. מה שכן, משמח מאוד לראות איך הקרקעית עולה כל הזמן. בתחילה הגיעו לתכנית רק אלו שבאמת ניסו הכל והתייאשו, כאשר החיים שלהם היו בגהינום. החברים הבאים אחריהם, כבר לא היו זקוקים להגיע לאותם מקומות, והם הסתפקו בכך שקודמיהם היו שם וסיפרו להם שאין שם כלום חוץ, וכך נחסך מהם שנים רבות של סבל וכאב.

כאן אנחנו רואים כל הזמן איך הקרקעית עולה למעלה יותר, כאשר גם חברים שהחיים שלהם עדיין בסדר גמור והם לא במצב שההתמכרות לקחה להם את הכל - מבינים שאין צורך באמת להגיע אל הקרקיעת ואפשר לעצור ולהתחיל בעבודה.

אאחל לך שתמצא כאן את מה שאתה מחפש.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שלום, אני מצטרף חדש לתכנית. שמח שאני פה. הייתי מעדיף מלכתחילה לא להיות נצרך להגי לפני 10 שנים, 12 חודשים #34135

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
משוחרר יקר,

ברוך הבא.

אני מקווה שתמצא פה את מה שאני וחברי מצאנו ומוצאים כאן יום ביומו - החלמה !!!

בהצלחה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן