ברוכים הבאים, אורח

לשים את הדברים על השולחן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לשים את הדברים על השולחן 893 צפיות

לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34004

בעקבות השרשור הקודם שלי והתגובות שקיבלתי , ובמהלך שהייתי פה באתר קריאת הפוסטים נסיון לעבד את התכנית ולהשתמש בכלים שמציעה , השתתפות (פסיבית ) בקב' הטל' וכו' ... עולות בי כמה מסקנות .
אני אשתדל לכתוב מבלי להתלקק ומבלי לייפות את הדברים שעולים על ליבי , מראש מחילה ממי שייפגע אין זו כוונת הדברים .
נראה שיש פה מערכת שככל המערכות שמנסות לתת פתרון לבעיות מהסוג הנ"ל מייצרת סוג של אשלייה שבאמת יש סיכוי ובאמת יתכן שהפתרון והישועה נמצאים פה באתר פה בתכנית פה בקב' הטלפונית או אצל ההוא הצדיק העניו שמסביר לנו איך כבר הוא שנים שומר על עצמו נקי ומודה להשם רק להיום .
כמה פה באמת יכולים להגיד שהם התרפאו או שיש סימני החלמה .... כאלה אמיתיים!, לא כל מיני תאוריות והנחות שהנחנו לעצמינו או עובדות שקבענו שבאמת רואים תהליך של החלמה ללא כל ביסוס ואחיזה במציאות .
הרי כל הקולות שנשמעים פה הם של אנשים שבורים (כמוני) קמים ונופלים וקמים ונופלים ונופלים אולי קמים שוב אבל בטוח נופלים אחכ ....
חלקם מסתירים את זה תחת כל מני פוסטים מפוצצים שנונים ומתוחכמים , מלים מכובסות וצירוף של אשליות . 
יש לי כצופה מהצד הרגשה של זיוף של חלק מהמשתתפים בתכנית ושל חלק מהכותבים בפורום של חלק מהמשתתפים בקב' הטלפונית.
התקליט הוא אותו תקליט אצל כולם, אותם משפטים אותם אמירות , מה ששמעו שההוא שזה עזר לו אמר ....
מה שכתוב בספר צריך לשנן לחזור ולהגיד אם זה בפרהסייה בקב' הטל' או בקב' חיות  הרי זה משובח , גם בפורום טוב.
הנה נק' למחשבה : אולי אותם הבודדים שזה עזר להם היו מצליחים בלי התכנית אעפ שהם מאמינים שבזכות התכנים הם נקיים .
האם באמת ייתכן שקיים פתרון כ"כ פשוט , שרובו מבוסס על כל מני רעיונות אבסטרקטיים לחלוטין - האם באמת אתה מרגיש חסר אונים ?
יכול להיות שאתה מרמה את עצמך ? אולי אתה משכנע את עצמך שאתה חסר אונים ע"מ לפעול לפי הוראות התכנית  , הרי ככה היה כתוב בספר שצריך לא... ?
ד"א מתי יצא לך לראות אדם חסר אונים ? , יש לך מושג מה המשמעות של חוסר אונים ?
האם באמת אתה מאמין שהפתרון נמצא אצל כח גדול ממך שיחזיר לך את השפיות???  או שזה גם אמירה מהשפה ולחוץ ?
או איך שהניסוח המדוייק הולך אינני זוכר אותו בדיוק .
מה הכלים שלך למדוד אם באמת אתה מרגיש וחושב כך ?
אולי באמת אתה מרגיש כך אך זו לא בדיוק אותה הרגשה שכותב התכנית כיוון אליה  (ד"א מיהו ומה טיבו ?  , אין לי מושג )  ? ?

מה באמת אני מחפש פה זו שאלה  שאני לא יודע לענות עליה .
אני חושב שסוג של תקווה כמו שכתבתי בהתחלה איזו תקווה שאולי פה נמצא הפתרון לייסורים שלי .
הרי כמה כבר הצהירו הצהורת פומפוזיות ונתנו כאלה הבטחות יפות ומתוקות על יציאה לחופשי מכבלי התאווה?
בטח הם יודעים על הם מדברים יש להם ספר שנראה רציני מאד  ומע' שלמה של פעולות וכללים כיצד לנהוג ואיך לפעול , גם החברה פה דיי שנונים כאלה מביני עניין חלקם אפילו בעלי ידע  וכותבים כ"כ יפה בפורום , כנראה שהם יודעים על הם מדברים יש פה איזו נוסחה שרק אם אני אצליח לפצח אותה אני בטח אצא לחופשי ואשליך את התאווה הארורה הזו ממש כלא הייתה ....

אווווווווויייייי ריבויינו של  עויילם !!!!!!!!!!!!!!!!!!

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34007

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אתה צודק...
אבל אם המחלימים היקרים שאתה מדבר עליהם היו שואלים את אותן השאלות במקום לעשות את הפעולות,
הם עדיין היו שואלים....

התוכנית שלנו היא תוכנית של איך, ולא תוכנית של למה,
ועובדה שדווקא אותם אלו שעושים את הדברים המוזרים האלו בדביקות, הם אלו המחלימים הגדולים.

אה, ותיקון טעות, בתוכנית שלנו אף פעם לא מבריאים. מקסימום רואים ניצחון גובר והולך על התאווה.
מי שזה מייאש אותו, כנראה שהוא עדיין לא מספיק מיואש.

בהחלמה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34010

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
שלום לך ותודה על האומץ והכנות
האמת שמחשבות כאלו היו מנת חלקי בתקופה הראשונה שלי פה
ואז אמרתי שיתכן שהם צודקות, אבל אני פה לא בגלל שאני בטוח שזה יעבוד לי
אלא בגלל שאני בטוח ויודע שכל הדברים האחרים שעשיתי לא עבדו לי, ואני אומר לא באל"ף רבתי

דבר נוסף וכמו שכבר כתב 'חסרונים' כל אלו שהחלימו זה אלו שלא שאלו שאלות, ולא התחכמו, ולא עשו לומדע'ס, אלא פשוט שאלו על כל דבר, ועשו את מה שאמרו להם,
וזה גם דבר שאני צריך לזכור אותו כסדר.

וכן, כן היו רגעים ושעות, שבהם הרגשתי הצלחות, ואיך שהתכנית עובדת גם עבורי, היו גם רגעים שלא, היו גם מעידות ונפילות, אבל גם שם בעומק השאול, אין להשוות את הנפילה שבהחלמה, לזו שבמחלה, זו שבמחלה תמיד לא הסתימה בנפילה אלא הדרדרה והפכה למפולת, וכל פעם לעבר תהום עמוקה יותר.
כאן קיבלתי תקוה גם בזמני שפל, אני מנסה לבדוק מה גרם לנפילה, ואיפה בדיוק נמצא הבאג, ובמה לטפל.

התכנית כמו כל דבר בחיים דורש זמן הסתגלות, ותקופת הכרות, כדי להבין את הניואנסים הדקים שבפעולות הפשוטות, ולדעת לתרגם ולהלביש ע"ע את כל אותם דברים עליהם נכתב בספרות, ועליהם מספרים אותם חברים המחלימים הגדולים.

ולסיום אני משנן לעצמי - התכנית תעבוד אם 'עובדים' אותה, אם לא 'עובדים' אזי 'אובדים'.

בהחלמה
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34019

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
אח יקר
שבור ?
מעולם לא הייתי כל כך תקין

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34020

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום לך
למרות הכאב והתסכול שמבצבצים מדבריך, ואשר אולי מזמינים תגבובות נוסח "האם ניסית?"
אתיחס אך ורק לנסיוני ,
אני ניסיתי וניסיתי,
שנים רבות ניסיתי הכל, וכשלתי שוב ושוב ושוב.
וכאן הצלחתי , כןל בעזרת אותם נוסחאות שכולם מדברים בהם,
בעזרת אותה הודאה בחוסר אונים ערטילאי ולא מוגדר,
ואותה כניעה שרבים דשו בה בניסוחים מפוצצים יותר ופחות.
אני זכיתי למתנה שהיא לא בכוחי (שוב מנטרה, כן)
ואני נקי מאוננות ופורנו מזה 447 יום,
כן זה עובד ,

והרעיונות מהספר ההוא, אותם רעיונות שכינית אותם אבסטרקט, אין ריאליסטים מהם,
הם דנים בישום היום יומי של בתוכנית , בשינוי בגישה לחיים, לאדם ולאלוקים,
כן קראתי את הספר וחבריו בקנאות ,
והדרך המוצעת בהם נותנת לי חיים ,
נכון לא השתחררתי מהרודנות של התאווה הערמומית המבלבלת ורבת העוצמה (שוב ציטוט)
אני עדיין חווה קושי לוותר על מבטים ולגימות קטנות וגדולות,
אני עדיין עלול למצוא עצמי משחזר בראש סצנות מהעבר,
אבל אני מקבל את המציאות, ויודע שלבד אני לא יכול אפי' רגע אחד,
אבל בעזרת האלוקים אני יכול כל יום ויום אם אעשה את הפעולות הנדרשות,
אצליח להיות נקי גם היום, גם הרגע, גם הדקה,

ולא אנחנו לא בודדים, עשרות רבות בארץ, אלפים בעולם, ומליונים במגוון תוכניות הצעדים
זכו לשחרור ממחלתם התמכרותם.
מי יתן ויהיה לך האומץ,
להתחיל מחדש.
בברכה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34022

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
חבר יקר,
מה שאתה מכנה "התכנית" או "המערכת", זו רק עטיפה יפה לדבר האמיתי, אבא שבשמיים.
האם אתה מאמין שניסים יכולים לקרוא בלי אלוקים?

רובנו כאן הם אנשים שמזמן עברו את גבול העזרה האנושית, ניסו הכל במשך שנים רבות, (לפעמים עשרות שנים) וכלום לא עזר להם לשמור לא על נקיות ולא על שפיות.
והנה לרבים קרה הנס, זהו נס גמור, וקיבלנו לפעמים מתנה יומית של נקיון ושפיות, החברה כאן ב"אורות", זו חוויה שאי אפשר ואין צורך להוכיח אותה.
אולי תטען, הכל פסיכולוגי? אענה לך, אולי?! מה איכפת לי? העיקר שזה עובד לי.
תכלית המעשה לא ראיתי סרטים מאז שאני כאן. וחוץ מזה קיבלתי אין ספור חוויות רוחניות מלאות תקווה לחיים טובים יותר.

דע לך שיש משהו בתוכנית הזו ששונה מכל ה"דתות והכתות למיניהן" שיצרו מערכת של משפטים ושכנועים וציטוטים וספרים וכולם הולכים כמו זומבים אחרי הגורו.
ההבדל הוא עצום!!!
אין כאן גורו. שים לב, אין בעל הבית. אין היררכיה, אין בוס, אין כבוד, אין כסף!!! אתה יודע שיש מסורת לתוכנית שמסרבת לקבל כספים. גם כתרומה גם כירושה כלום!
המערכת הזו בעצם אין לה אף אופי מלבד דבר אחד. ענווה.
מלמדים כאן ענווה, כניעה לה', להכניס את הקב"ה בחיים הפרטיים שלנו. אין כאן אף אישיות אחת! כולם אנונימיים. אין לאף אחד כאן חלומות לקידום בחיים הפוליטיים.

אח יקר, אני מבין שאין דבר יותר מתסכל בעולם מלראות קבוצה של נערים מקפצים בעוז ועיזוז בחתונה, ואתה יושב שם כבוי לא מבין מה פה העליזות.
אבל אולי לא נתת לעצמך את הצ'אנס להתחבר באמת.
כולנו נעיד על עצמנו, שמשמיעה פאסיבית של טלפונים, מבלי עבודת הצעדים עם חבר בעל נסיון, ספונסר, והשתתפות בקבוצות חיות, לא היינו מגיעים לרמה שלנו בהחלמה.

אחי,
אתה בן אדם חופשי. זכותך המלאה לבחור בכל דרך שתחפוץ. אין כאן לאף אחד אינטרס, אנחנו לא עובדים על שיווק ופרסומת.
אם יש לך תחליף, או רעיון יותר קל ופשוט, או כל קיצור דרך אחר להגיע למטרה שלך, אז אהלן ןסהלן. גם ברוך תהיה.
אבל אחי, פה נמצאים אנשים שלמרות השאלות והכאב שבהחלמה, הם יודעים שהשאלות והכאב שיש מחוץ למחלה הם הרבה יותר כואבים.

עוד נתון טכני, הרבה מהמחלימים האמיתיים, הגיעו לפורום קיבלו מנה, המשיכו בתכנית, ועזבו את הפורום. כך שלכאורה הפורום לא מייצג אמיתי של הדרך.
אם יהיו פה 100 חברה חדשים ורק 5 מחלימים ותיקים, אתה מבין שיהיה קשה לעמוד מהצד ולזהות את אחוזי ההצלחה ואופן הצעידה.

מאחל לך חיים טובים ונפלאים
ומאחל לך שתמצא את הדרך המיוחדת לך,
כל הכבוד על האומץ והשיתוף הכנה, וכמאמר חזל, לא הביישן למד.
ויה"ר שמי שנתן לך אומץ ייתן לך גם שלווה תבונה, וכמובן נקיות.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34037

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
סחטיין על הכנות. לא מובן מאליו.

אספר לך גם משהו אישי. כאשר הגעתי לכאן לפני שנה וכמה חודשים, היו כאן רק חברים שספרו שעות (או ימים במקרה הטוב). סיפרתי להם שיש דרך ויש פיתרון, אבל בתוכי רעדתי. הרי הייתי נקי בסך הכל כמה שבועות, ולא היה לי נסיון אמיתי שאוכל להתבסס עליו. החברים התלהבו וביקשו קבוצה, ואני הסכמתי אבל שקשקתי. בתוך הלב לא הבנתי מה אני עושה. אני מוכר להם מוצר שאין לי מושג אם הוא באמת עובד. כון שהייתי נקי כמה שבועות וזה היה נס, אבל מי אמר שזה יעבוד גם עבורם?

אז ככה. מתוך המצטרפים לקבוצה הראשונה, שישה נקיים יותר משנה ועוד שניים נפלו פעם או פעמיים בשנה האחרונה.

למה כמעט לא רואים אותם בפורום? זאת נקודה כואבת לי באופן אישי, אבל אני מבין אותם. הם כבר לא צריכים את הפורום עבור ההחלמה שלהם. הם משתתפים בקבוצות, מעניקים מהזמן שלהם לספונסיים שלהם והם חיים באושר ובנקיות.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34041

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה לך 'להתחיל', מילים כדרבנות. יש המון אמת בדבריך, וברצוני להאיר מספר נקודות שעולת ממה שכתבת, אשתף בדרכך, בישירות, בלי לייפות או 'להתלקק', בלי לכבס שום כלום. וכמוך אין בכוונתי לפגוע. רק לשים את הדברים על השולחן. כאדם נקי, שלא היה יכול להיות בנקיון ללא התוכנית.

כן יש בפורום הזה חקיינים, כאלו שראו משפט, לקחו רעיון והעתיקו אותו. ניכסהו לעצמם. אפילו מי שמשלה את עצמו. מה יש? מה, עדיף לבהות מול פנטזיה שלא יודעת שאתה קיים? מה עדיף, לקרוא ולמלמל אותיות מספר גדול לבן ולקרוא עוד פוסט שנון ומכובס או לשרוף שעות בשיטוט אחר מה שברור שירוקן ירסק ויחסל?

שלא תבין לא נכון, כואב לי על אלו כמו גם על אלו, גם עליך. אני יודע שזה תהליך, שלכל אחד יש את המסלול שלו, גם לך. אתה עוד הוכחה שמלשבת פסיבי בקבוצה טלפונית משובחת ככל שתהיה לא מקבלים כנראה מספיק החלמה.אולי אפילו ההפך, שלקרוא פוסטים או אפילו לכתוב אותם לא נותן יום נקי...

אתה זועק מסבל "אוי ריבונו של עוילם", ואני שואל אותך - מה אתה מוכן לעשות מעבר לזעקה הזו פעולות. אתה מוכן לעבור מפאסיביות לאקטיביות? לדבר עם מישהו על התאווה שלך. באמת. בלי הסתרות?

רצית תקווה, קבל. לא אבטיח לך מאומה, אבל כן אומר לך שראיתי כאלו שנקטו בפעולות שציינתי וקרה להם משהו טוב.

מה איתך?
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34072

• בועז
  • חבר קבוע
שלום לך!

'סוג של אשלייה'? - אולי.  (ממילא חייתי באשליות עד שהגעתי לתכנית..)
'תאוריות והנחות'? - יתכן.    (גם אני חושב על זה מדי פעם, אך משתדל מאד להפריד בין מחשבותיי - לבין
                                        הפעולות, והנסים שמסתובבים בינינו - כן, גוויות מהלכות שקמו לתחיה!)
'הרגשה של זיוף'? - אפשר.   (הרבה חלקים מחיי עד היום היו זיוף - ואולי כל חיי.)
'רעיונות אבסטרקטיים לחלוטין'? - יכול להיות.

"אולי אותם הבודדים שזה עזר להם היו מצליחים בלי התכנית אע"פ שהם מאמינים שבזכות התכנים הם נקיים?"
- בין 13 ל15 שנה מכור. נסיונות חוזרים ונשנים. כרגע זה עוזר לי. מה יהיה מחר? אני מפחד לחשוב על זה.

"יכול להיות שאתה מרמה את עצמך ? אולי אתה משכנע את עצמך שאתה חסר אונים ע"מ לפעול לפי הוראות התכנית?"
- מה איכפת לי לרמות את עצמי אם זה עוזר לי?!

"האם באמת אתה מאמין שהפתרון נמצא אצל כח גדול ממך שיחזיר לך את השפיות?"
- הרי הוא כל יכול, לא? מחלה כמו שלי רק הוא יכל לברוא... כנראה שרק הוא יוכל לשחרר אותי ממנו.

"אולי באמת אתה מרגיש כך אך זו לא בדיוק אותה הרגשה שכותב התכנית כיוון אליה?"
- ולכן?

בקיצור, מעומק המיצר בו אני נמצא - אני מוכן שכל אחד יוציא אותי, גם אם הוא מחופש בתחפושות שונות ומשונות.
בחסד ה', כנגד הסטטיסטיקה המוכחת אצלי מזה שנים, באופן לא מובן - עדיין נקי עד רגע זה 195 יום.
(וואו, אני באמת לא מאמין שאני כותב את זה. בכנות אמיתית, אין לי מושג ירוק איך זה קרה.)

בועז, מכור. (אולי...)
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 12 חודשים על ידי .

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34075

לו יבואו 300 איש אליך ויגידו לך שהם אומרים כל יום "אברה קדברה" 500 פעם עם דלי על הראש ורגל אחת על כיסא, וזה עוזר להישאר נקי. עובדה שהוכיחה את עצמה אצלם. האם לא היית מנסה?

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34126

תודה רבה לכל המגיבים , באמת לא הייתה לי כוונה לפגוע.
אני שמח בשמחת כל אחד שמצא פה בתכנית מזור ורפואה .
אין לי כל כוונה  להפחית או לזלזל בדרך כלשהי שעובדת עבור מישהו .

חסר אונים:
אני מאחל יציאה לחופשי באמת נצחון אמיתי  ולא רק "נצחון גובר והולך על התאווה"  אלא שיהה הולך וגובר  .

רוצה לחיות:
השאלות חייבות להשאל , אם אני משקיע בתהליך אני רוצה לדעת אם יש פירות האם יש שנרפאו , כמה הם במספר וכו' ...
בכל אופן לא הייתה כוונתי לעשות לומדעס .
מאחל לך, בהצלחה השם יזכה אותך להרפא  מן המחלה הזו.

דורון :
נשמע מדבריך שנפגעת מהדברים , מחילה  .

מוטי ראוי:
נראה שיש הבדל בין הגדרתי ל"עובד" להגדרתך עבור התכנית .
האם ספירת ימים הינה מטרת התכנית ? , האם צבירת ימי נקיות הינה מדד להצלחת התכנית ?
בהצלחה בתהליך .

הושיעה נא:
לא הגדרתי את הקב' הזו ככת , אינני יודע איך זה הובן לך מדברי .
אגב הלו בדיוק המנטרות עליהם דיברתי "והנה לרבים קרה הנס, זהו נס גמור, וקיבלנו לפעמים מתנה יומית של נקיון ושפיות" .
לא ממש הבנתי את משל  "הנערים המקפצים בעוז ועיזוז בחתונה " כפי שכתבתי בתחילה אני שמח בשמחתו של כל אחד שמצא את הדרך לצאת לחופשי ולהשתחרר מהתאווה אם זה דרך התכנית או בכל דרך אחרת  בוודאי שאני יכול להבין ולשמוח בשמחתו .
בכל אופו אני מאחל לך שתמצא את דרכך שלך בכל התהליך הזה שאתה חווה פה .
בהצלחה .

אסירותודה:
טוב... נראה שהבנת בדיוק את דברי והכוונות .
תאמין לי שאני הייתי מוכן לנסות הכל וניסתי , אבל המציאות כ"כ קשה .....
אין לי בעיה עם "חקיינים" כפי שאתה מגדיר או כאלו שממלמלים משפטים מהספר הגדול/הלבן וכו' ...
השאלה האם יש פה מעבר לתקווה שמפיחים במשתתפים , האם קיים פה איזה מהלך אמיתי של רפואה לנפש ?
מדובר בתכנית שדורשת ממך השקעה ולכן מן הראוי שישאלו השאלות מהי מידת ההצלחה  וכיצד התכנית מגדירה הצלחה  וכו'  ....
תודה.

כבר לא פה:
אשריך , השם יברך אותך בכל הטובות .
מאחל לך החלמה מלאה .

בועז:
השאלות נועדו כדי להציג עמדה רק ...
בכל אופן  אני מבין אותך ושמח שבאמת מצאת את הדרך להחלמה  .
אשריך .
ברכה והצלחה .

סךמנדרה :
לו יבואו 300 רופאים חירוגים ויגידו לך שניתן לפתור זאת עי סירוס  לא היית  מנסה ?

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34131

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
אח יקר
ממש לא נפגעתי
רציתי רק שתדע איך אני מרגיש 
אולי זה יעשה לך חשק להרגיש ככה גם
בהחלמה/והצלחה

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34132

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים

מוטי ראוי:
נראה שיש הבדל בין הגדרתי ל"עובד" להגדרתך עבור התכנית .
האם ספירת ימים הינה מטרת התכנית ? , האם צבירת ימי נקיות הינה מדד להצלחת התכנית ?
בהצלחה בתהליך .

כנראה
ידידי שחושב שאין סיכוי להתחיל מחדש
ספירת נקיים אינה תכלית, אלא אינדיקציה,
החלמה בשבילי פירושה מפוכחות מינית, ריגשית , ורוחנית,
מודעות לתהליכים הנפשיים ולמניעים שמניעים אותנו,
ככל שעובר הזמן מתפתחת רגישות ותשומת לב,
המאפשרים להגיב ולפעול במנותק מהדחף הראשוני,
ההוכחה בשבילי שהתוכנית עובדת היא תגובתי הזו,
מחושבת ולא מתלהמת וכסחנית ,
כפי שמתחשק לי,
בכל מקרה אאחל לך שוב ,
שתחווה חוסר אונים
תגיע לאמונה
שגם אתה מסוגל להתחיל מחדש
בברכה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: לשים את הדברים על השולחן לפני 10 שנים, 12 חודשים #34136

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
'להתחיל',  כמה מילים נוספות ברשותך - לא אני קראתי להם 'חקיינים', פשוט נתתי כותרת למילים שלך.. וכן, יש המון תקווה, נכון האחוזים לא גבוהים, כי הרוב מעדיפים להשאר מאחרי הצללים, לא לנקוט ביוזמות כואבות לקראת שינוי, אנחנו חיים בדור של מפונקים. אבל דבר אחד ברור מי שנותן את כולו. מגדיל את סיכוייו.

שמור עינך הוא מקום יחסית צעיר, בעברית הוא קיים שנה + וגם כאן מתחילים לראות שינויים מהותיים באישיות של אנשים, ולטובה. בקבוצות SA - שקיימות שנים רבות יותר ניתן להיתקל בניסים. אנשים מדהימים שלאט היית יכול לחבר בין הסיפור במזויע שלהם למה שקורן מהם כיום. ולטענתם זה לא היה יכול להתרחש ללא התוכנית. יש לי שם כמה חברים שהיית רוצה לאחל לעצמך. באמת.

אני מאמין לך שניסית, איני מכיר אותך, אבל מנסיוני היאוש הזה נובע לא פעם מהמחלה, וזה שניסית ונכשלת לא סותר את זה שכדאי לנסות שוב. למה? כי המחלה הזו מכאיבה מאוד בהחמרתה. תמיד. אין לך מושג לאן היא יכולה לקחת אותך.. ולמרות שהמציאות קשה, והאמן לי שהכרתי את מורכבתה, מעטים המקרים ללא פיתרון, לנסות כדאי. תמיד. אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי, אשמח להיות לעזר.

בהחלמה. היא אפשרית.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן