ברוכים הבאים, אורח

ליהנות עם הגל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ליהנות עם הגל 470 צפיות

ליהנות עם הגל לפני 11 שנים #33672

• בן ש
  • דירוג כסף
קראתי את החיזוק היומי ולא ממש הבנתי כלום.  (חיזוק יומי 365 שנשלח ב26/04- אני בפיגור  :-*).
היה כתוב שם שכאשר מגיע גל יש שלוש אפשרויות: 1. להילחם (כמו שניסינו אלפי פעמים ולא הצלחנו). 2. להיכנע- לשחרר ולהרפות,  כמו שתוכנית 12 הצעדים מלמדת אותנו.  אבל האפשרות השלישעת והלא מובנת היא ליהנות.  יש אנשים מועטים שגם נהנים מהגל.  מישהו יודע למה הכוונה ליהנות מהגל?  הרי זה בדיוק ההפך ממה שאנחנו רוצים!  זה כמו ללחוץ ידיים עם האוייב המושבע במלחמה.
אשמח אם תסבירו לי במה מדובר.  אם אתם לא יודעים על מה אני מדבר תבדקו את החיזוק היומי מספר 365 שנקרא "לבוא עם הגל" או משהו בסגנון. 

בעניין: ליהנות עם הגל לפני 11 שנים #33696

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך בן ש.

אנסה להסביר,
בפשטות המסר הוא משל ונמשל. המשל, להנות מהגל כגולש, להנות מהאתגר, מהספורט. העיקר למנף את הגל. וכן בנמשל המסר הוא למנף את הקריז להחלמה.

אבל התיאור הזה מנסה גם להעביר חוויה,
אני זוכר פעם שעשיתי דיאטה, פתאום נתקפתי בכזה רעב!!! אבל אז התרכזתי במחשבה איך המוח חסר לו אוכל והוא חייב לפרק את השומנים, זה שיא הדיאטה, אז נהיניתי מהרעב.
פעם עשיתי התעמלות, השרירים כאבו רצח, אבל הרגשתי וחוויתי איך המתיחות של השריר מחזקות אותו ומגדילות את המסה שלו... מינפתי את הכאב לתחושת תועלת.
גם בהחלמה מתאווה, בשיא ההתקף, יש כאלו בודדים, ספורטאים, שיכולים "להנות" הכוונה למצוא תועלת ורגש חיובי בהתקפה של התאווה. כי זהו הרגע הקריטי בו אם אצליח בעזרת כוח עליון להתעלם מהתאווה, אז אראה פרפורי גסיסה, זהו הרגע בו אנו יכולים לחוות ניצחון הולך וגובר על התאווה... והניצחון הזה כייפי.
אשרי מי שזכה להיות מהיחידים שיכולחים למנף גל תאווה לגל החלמה, ועוד להיות מספיק מפוכח כדי ליהנות מזה.

יותר ברור?
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: ליהנות עם הגל לפני 11 שנים #33933

• שלום.
  • דירוג כסף
בס"ד

תודה רבה !
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן