ברוכים הבאים, אורח

אני אליטיסט
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני אליטיסט 725 צפיות

אני אליטיסט לפני 11 שנים #33404

• tomt1215
  • חבר ותיק
הרבה זמן לא כתבתי כאן אבל ברוך השם אני מחובר לתוכנית אבל שמתי לב לדבר מאוד מעניין .

אני אדם מאוד אליטיסט ,מאוד מחשיב מעצמו חכם ,ורק רוצה בחברתם של אנשים חכמים ועמוקים . ככה אני ,אדם שקושר קשרים אינטרסנטיים .
זה עובד ככה : אם הוא נראה לי חכם מעניין אז אחלה ואם לא אני עושה לו "גזור" .
יש אנשים שאומרים לי "פגעת בי" וזה ממש אבל ממש לא מעניין אותי כי מי הם ? ויש אנשים שיש לי חרדה בכלל לדבר איתם כי אני כל כך נחות מולם ואולי אני יטעה וישעמם אותם ואז הלך עלי !!!
גם פה באתר לצערי אני מתנהל ככה : אני קורא פוסטים רק של "מנהלי קבוצות " או של אנשים שיש להם ניסיון כי מי הם אותם צעירים או אנשים עם פוסטים לא מועילים שרושמים את חוויותיהם שחוו במהלך היום .???
נראה לי שבגלל זה "הפורום של הצעירים "  באתר פה ריק פה ואין בו הודעות . כי זה נערים , הם יודעים משהו בכלל ? זה יכול להגיע לרמה ?לעומק ? לא . לכן זרקנו ! .

מקווה לתקשר עם אנשים בצורה אמיתית ומפוכחת !

בעניין: אני אליטיסט לפני 11 שנים #33407

חבר יקר.

אני רוצה ללחוש לך בסוד, שאולי לא כמו האופן שהצגת ולא באופי ששיתפת.
אבל הרבה מאד מהמכורים [והכרתי הרבה] נמשכים למנהלי קבוצות וכדומה. הרבה מהמכורים מחפשים את אלו שמשדרים להם כוח.
אז תרגיש בנוח לפחות במימד הזה

בעניין: אני אליטיסט לפני 11 שנים #33611

• אבי (מירושלים)
גם אני חשבתי קצת כך בהתחלה. כשהייתי חסר אונים אז כמובן שהייתי מתקשר לחברים שהייתי איתם בקשר קבוע ותמידי, אבל לחברים שדיברתי איתם קצת והם רק התחילו עכשיו את תהליך ההחלמה, לא התקשרתי.

בחסד ה' דיברתי עם אחד מהחברים כאן והוא אמר לי שההפך הוא הנכון! בזמן שאתה חסר אונים את צריך לעשות פעולות הפוכות, אתה צריך להתקשר גם לאחרים שהם כרגע לא ב'זרימה' שלך... הכניעה תהיה הרבה יותר רצינית.

בעניין: אני אליטיסט לפני 11 שנים #33658

• arielwriter
  • דירוג זהב
שלום, אנחנו לא כותבים בפורום של הצעירים כיון שאף פעם לא הבנו באמת מה מטרתו, אני מרגיש בנוח כאן עם המבוגרים ואין לי שום בעיה.

בעניין: אני אליטיסט לפני 11 שנים #33665

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
שלום חברים,

גם אני בתחילה נמשכתי לקרוא רק פוסטים של הותיקים.
רציתי ללכת לשמוע מסרים רק מאנשים ותיקים.

עם הזמן למדתי לקבל כוח בעיקר מהחדשים.
הם הזכירו לי את החוסר אונים שהיה לי כשהגעתי לכאן והם נותנים לי כוח ותקווה להמשיך הלאה.

דבר נוסף,
בתוכנית הזו העיקר זה לעשות את הפעולות הנכונות בשיא הפשטות.
התוכנית הזו היא לא בשביל מתוחכמים.
נראה לי שאנשים מתוחכמים, שמגיעים לתוכנית הזו, צריכים לעבוד על עצמם שלא יהיו מתוחכמים.
במקרה שלי - התחכום הורג !!!

לכן, אני מציע לך להתחבר לפוסטים הפשוטים והפחות מתוחכמים, כי שם, לדעתי, תמצא את ההחלמה !!!

בהחלמה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: אני אליטיסט לפני 11 שנים #33683

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
'טומט' יקר, זה נורמלי לחלוטין. סביר מאוד שאתן משקל משמעותי יותר לדברים של מי שנסיונו מוכיח שעבר את המסלול הדומה לי ובהצלחה.  לדעתי אם יש בעיה (לא ראיתי כזו בדבריך) אז היא  טמונה יותר בביטול ובזלזול במי שלא עונה על קריטריון של מצליחן..

ולשמואל, התוכנית שלנו בנויה על איזונים. ולכן לא כדאי להיסמך רק על חברים נופלים וחדשים. הם חשובים, מאוד. דרכם אני מקבל תיזכורות להיכן לא כדאי לילשוב, אבל כחפץ חיים, אני מחוייב להיצמד אל בעלי הנסיון המחלים גם.

אקרא את הפוסטים שלהם. הם מלמדים אותי על עצמי ומאירים את הדרך בה אני מתכוון ללכת.

שנהיה מאוזנים, היום.
בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אני אליטיסט לפני 11 שנים #33689

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
תודה אסירות.

כנראה שלא כתבתי כראוי את כוונתי.
התכוונתי שאני מקבל החלמה גם מותיקים וגם מחדשים באותה מידה.

בהחלמה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: אני אליטיסט לפני 11 שנים #33723

• gil
  • חבר ותיק
  • רק להיום תהיה לי תוכנית.
החברותא היא אחד הכלים להחלמה והיא צריכה להיות מורכבת ממספר אנשים
בדרגות שונות של ההחלמה
לזכור שההתמכרות הזו מאוד מבודדת
רק להיום אשתדל לחיות ביום זה בלבד, ולא אנסה לפתור את כל בעיותי בבת אחת. אוכל לעשות דברים בשתים עשרה השעות, שהיו מרתיעים לו ידעתי שעלי לעשותם כל חיי.

בעניין: אני אליטיסט לפני 11 שנים #33726

• בחסד אלוקים
  • חבר ותיק
  • בחסדו ובעזרתו של אלוקים אני נכון, רק להיום
היה נדמה כאילו דיברת מתוך גרוני.

בטבע שלי אני הולך רק עם ה"מגניבים" ואלו שנראה שאוכל לקחת מהם.

וכשהמניעים שלי הם כאלה, אני מבין שהגישה שלי צריכה להיות גישה של מה אני יכול לתת בקשריי עם אנשים במקום לקחת. כשאני בא לקחת אני מתרוקן, כשאני בא לתת אני מתמלא.

בעניין: אני אליטיסט לפני 11 שנים #33792

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
כפי שכתב אסירותודה, אין כל פגם ברצון לשמוע ולקבל מאלו שהתכנית הצליחה עבורם. יתירה מכך, שמעתי בקבוצות ביטוי שאומר "להיצמד למנצחים", ופירושו הוא בדיוק כמשמעו.

מה שכן, אם זה אצלי בזלזול באלו שלא מצליחים - אני בבעיה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן