ברוכים הבאים, אורח

אווווף!! שוב נפלתי!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אווווף!! שוב נפלתי! 511 צפיות

אווווף!! שוב נפלתי! לפני 11 שנים #33230

סתם טיילתי לי באינטרנט ולפתע... כל העניין היה בערך דקה!!! עוד לפני ששמתי לב מה קורה.. בום! איזה באסה!! נוו, טוב... זה היה 'עבר'! יום ראשון, הנה אני מתחיל... ריבונו של עולם עזור לי לסיים את הלילה בנקיות!

בעניין: אווווף!! שוב נפלתי! לפני 11 שנים #33232

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
בן יוחאי היקר,
מתחבר להרגשת ה"אווווף". זה קרה לי במוצ"ש האחרון.
למזלי - הספונסר שלי אמר לי להמשיך הלאה בספירה, הוא לא החשיב זאת עבורי כנפילה. (לא כל מעידה היא נפילה, וצריך כאן שאלת מומחה)

מאחל לך המון כח, שתלמד מהמקרה, תבין היכן להיזהר בפעמים הבאות.
רק הנפילה האחרונה היא זו שהיא אחרונה.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אווווף!! שוב נפלתי! לפני 11 שנים #33234

בינתיים אני בלי ספונסר(בע"ה עוד מעט). אני מחשיב את זה כנפילה כי זה חוזר על עצמו. אני חייב לשים פילטרים! פילטרים הם בדיוק הפתרון לכך, הם מעכבים את הכל בקצת, ובזמן שהם מרוויחים לי אני בע"ה יספיק לשים לב ולהיכנע. אבל... אין לי באמת רעיון איך! אני לא "בעל הבית", וממש ממש לא נעים לי לבקש מההורים שלי לשים. אני מקווה למצוא פתרון... תודה.

בעניין: אווווף!! שוב נפלתי! לפני 11 שנים #33257

• gil
  • חבר ותיק
  • רק להיום תהיה לי תוכנית.
מנפילה אפשר רק לקום ולהתחזק
שולח לך כח מתפילת השלווה

אלי תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם. האומץ לשנות אשר ביכולתי והתבונה להבחין בין השנים
רק להיום אשתדל לחיות ביום זה בלבד, ולא אנסה לפתור את כל בעיותי בבת אחת. אוכל לעשות דברים בשתים עשרה השעות, שהיו מרתיעים לו ידעתי שעלי לעשותם כל חיי.

בעניין: אווווף!! שוב נפלתי! לפני 11 שנים #33509

• בן ש
  • דירוג כסף
לא נורא.  כל נפילה מלמדת אותנו משהו חדש.  כמו שאמרתם זה יותר "מעידה" אם זה קרה למשך דקה במהירות ואחר כך הפסקת.  גם לי אין ספונסר.  שלחתי לאחראי ספונסרים בכתובת prozdor1@gmail.com אבל לא ממש הבנתי במה מדובר.  הוא שלח לי מספרים רק של שלושה אנשים.  האם רק אלו הספונסרים הפנויים?  מישהו יכול להסביר לי בבקשה?  אני חייב ספונסר דחוף!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן