ברוכים הבאים, אורח

התוודינו בפני אלוקים, בפני עצמנו ובפני אדם נוסף, על טיבם המדויק של פגמינו!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התוודינו בפני אלוקים, בפני עצמנו ובפני אדם נוסף, על טיבם המדויק של פגמינו! 554 צפיות

התוודינו בפני אלוקים, בפני עצמנו ובפני אדם נוסף, על טיבם המדויק של פגמינו! לפני 11 שנים, 1 חודש #31615

יתכן ואלפי אנשים שעברו ורחרחו בפורום החמים שלנו נגעו בדברים שאני הולך לומר.. אבל לימדו אותי החברים המקסימים פה.. כשקופצת עליך אש אוכלה בא לפורום.. תכתוב כאן.. תפרק.. תשתף...
(תכלס... גם יותר קצר ומשתלם.. עד שאני יביא כמות מספקת של מים בכדי לכבות את האש אני כבר יהיה שרוף..)

כשמשה ירד מההר וגילה את עם ישראל רוקד ומבסוט סביב העגל.. מיד לאחר שהוא ריסק את העגל הוא פונה לבורא עולם..
ולכאורה משהו מאד מוזר נאמר שם.. משה רבנו במקום לבא וכביכול לרכך את הבורא ולנסות למזער את הנזק שעם ישראל עשה הוא לא פחות ולא יותר מלבה את האש..

משה פונה לבורא במילים הללו:"אנא חטא העם הזה חטאה גדולה.."
מה אתה רציני משה...?!?!?תאמר לשם יתברך "תראה קודשא בריך הוא.. הילדים שלך לא יתכוונו.. ותכלס זה גם לא כזה נורא...וכו' וכו'..."
אבל לא.. משה רבינו פונה לבורא ואומר משהו אחר לגמרי.. משה פונה בגילוי לב..

'כן.. העם שלך חטא חטאה גדולה.. לא משהו 'בקטנה' אלא ב..  'בגדולה...' ועכשיו..? אני מבקש שתסלח להם.."
למה הוא עשה את זה?
אומר האדמו"ר מקוזמיר שמשה רבינו במילותיו גילה לנו את הדרך להחלמה(לכפרה...)... גילוי הלב.. היכולת לעמוד באומץ ולומר כן..!!חטאתי!!{/התמכרתי!!.בנושא דידן..)חטא ענק!!ומה עשיתי?כך וכך וכך וכך..
זו הדרך היחידה בה הבורא יהיה מוכן לעזור ולסייע לנו.. רק בדרך שאנו כורעים על ברך בשיברון לב ומספרים לבורא את האמת הנוקבת.. (ולפי מה שהצעד אומר אז לא רק בפני אלוקים..)

כשאדם הראשון חטא.. הוא ניסה להתחמק.. "היי!!זה לא אני!!האשה אשר נתת עמדי.." עזרה לו תשובתו?עזרו לו מילותיו???לא ולא!!!
הבורא קילל אותו!!הבורא לא חס עליו!!

כאשר רצה משה רבנו שתתקבל תשובתם של ישראל, אמר: "חטא העם הזה חטאה גדולה – " מודים הם שחטאו חטאה גדולה, אינם מנסים לתרץ ולהצדיק את חטאם!
הם חוזרים באמת בתשובה שלמה מתוך שברון לב גמור , ולכן ראויים הם למחילה גמורה...

למרות שזה יותר נוגע לצעד החמישי(שאני הפצפון רחוק ממנו שנות אור)ראיתי במילים הללו נגיעה מהצעד הראשון...
הווידוי!הכניעה לאמת!!אני חסר אונים.. האמת שמובילה להחלמה..

זהו בעצם..
קרבן.
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: התוודינו בפני אלוקים, בפני עצמנו ובפני אדם נוסף, על טיבם המדויק של פגמינו! לפני 11 שנים, 1 חודש #31630

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
יישר כח קרבן.
הארת לי את הדברים באור נפלא.
ברשותך אוסיף לדבריך,
חטא, יכול לשמש גם בתור 'להחטיא את המטרה'.
זה שמחטיא את המטרה, הוא כנראה כיוון, ורצה לפגוע בדיוק בעיגול האמצעי הקטן, אך הוא פספס - החטיא.
משה רבינו מספר לאלוקים את האמת הפנימית האמיתית...
עם ישראל תמיד מחפש לכוון רק אל אבא שבשמיים.
רק לפעמים אנו מפספסים, 'חטאה גדולה'.
אבל בעומק, כל חטא העגל וכל החטאים זה מגעגועים וחיפוש האלוקים.
ה' יודע את זה. ה' נתן לנו אז את המתנה הכי נפלאה - י''ג מידות של רחמים. ויאמר ה' סלחתי כדבריך...
תודה קרבן על הארת הדברים.
בבקשה תמשיך.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: התוודינו בפני אלוקים, בפני עצמנו ובפני אדם נוסף, על טיבם המדויק של פגמינו! לפני 11 שנים, 1 חודש #31662

הושיעה!!!
דבריך פשוט ענקיים!!אתה לא יודע איך שמחתי לקרוא אותם!!הכלל פתאום נהיה כ"כ בהיר!!!:-)

בעניין: התוודינו בפני אלוקים, בפני עצמנו ובפני אדם נוסף, על טיבם המדויק של פגמינו! לפני 11 שנים, 1 חודש #31668

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
קרבן, אהבתי. מאוד.
הושיעה, אתה ענק.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: התוודינו בפני אלוקים, בפני עצמנו ובפני אדם נוסף, על טיבם המדויק של פגמינו! לפני 10 שנים, 11 חודשים #37595

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
קרבן היקר,
רק עכשיו אחזתי את העומק של הפוסט שלך.

יתכן ואלפי אנשים שעברו ורחרחו בפורום החמים שלנו נגעו בדברים שאני הולך לומר.. אבל לימדו אותי החברים המקסימים פה.. כשקופצת עליך אש אוכלה בא לפורום.. תכתוב כאן.. תפרק.. תשתף...
(תכלס... גם יותר קצר ומשתלם.. עד שאני יביא כמות מספקת של מים בכדי לכבות את האש אני כבר יהיה שרוף..)

......

'כן.. העם שלך חטא חטאה גדולה.. לא משהו 'בקטנה' אלא ב..  'בגדולה...' ועכשיו..? אני מבקש שתסלח להם.."
למה הוא עשה את זה?
אומר האדמו"ר מקוזמיר שמשה רבינו במילותיו גילה לנו את הדרך להחלמה(לכפרה...)... גילוי הלב.. היכולת לעמוד באומץ ולומר כן..!!חטאתי!!{/התמכרתי!!.בנושא דידן..)חטא ענק!!ומה עשיתי?כך וכך וכך וכך..
זו הדרך היחידה בה הבורא יהיה מוכן לעזור ולסייע לנו.. רק בדרך שאנו כורעים על ברך בשיברון לב ומספרים לבורא את האמת הנוקבת.. (ולפי מה שהצעד אומר אז לא רק בפני אלוקים..)

כשאדם הראשון חטא.. הוא ניסה להתחמק.. "היי!!זה לא אני!!האשה אשר נתת עמדי.." עזרה לו תשובתו?עזרו לו מילותיו???לא ולא!!!
הבורא קילל אותו!!הבורא לא חס עליו!!

כאשר רצה משה רבנו שתתקבל תשובתם של ישראל, אמר: "חטא העם הזה חטאה גדולה – " מודים הם שחטאו חטאה גדולה, אינם מנסים לתרץ ולהצדיק את חטאם!
הם חוזרים באמת בתשובה שלמה מתוך שברון לב גמור , ולכן ראויים הם למחילה גמורה...

למרות שזה יותר נוגע לצעד החמישי(שאני הפצפון רחוק ממנו שנות אור)ראיתי במילים הללו נגיעה מהצעד הראשון...
הווידוי!הכניעה לאמת!!אני חסר אונים.. האמת שמובילה להחלמה..

זהו בעצם..
קרבן.

תודה רבה

בהחלמה
אוהב הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: התוודינו בפני אלוקים, בפני עצמנו ובפני אדם נוסף, על טיבם המדויק של פגמינו! לפני 10 שנים, 11 חודשים #37596

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואי
כמה החלמה יש בפוסט הזה
תודה רבה גם "לקרבן"
וגם ל"הושיעה"
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: התוודינו בפני אלוקים, בפני עצמנו ובפני אדם נוסף, על טיבם המדויק של פגמינו! לפני 10 שנים, 11 חודשים #37616

איך הפוסט הזה הגיע לכאן..
שתהיה בריא הושיעה.. העלית אותו חזרה באוב..

בעניין: התוודינו בפני אלוקים, בפני עצמנו ובפני אדם נוסף, על טיבם המדויק של פגמינו! לפני 10 שנים, 11 חודשים #37656

• דבוק בה'
פוסט יפה ומחלים!

לאחרונה אני עובד חזק על העניין של ׳קבלה היא המפתח לה-כ-ל!
זה בין הדברים הכי מוזרים שאני מכיר בתכנית אבל בתכל׳ס זה עובד! תקבל את עצמך - תרגיש טוב. לא תקבל - תרגיש רע. בדוק ומנוסה.

בהחלמה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן