ברוכים הבאים, אורח

לא מיואש מעצמי! ~התייעצות.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא מיואש מעצמי! ~התייעצות. 751 צפיות

לא מיואש מעצמי! ~התייעצות. לפני 11 שנים, 1 חודש #31304

• עקשן
  • חבר חדש
שלום לכולם!
אני מסתובב בפורום ורואה כמה דברים שמפריעים לי:
*הרמה של האנשים פה נראית לי פחות טובה משלי (כך שאולי כדאי לא להיות בפורום?).
**אני רואה את כולם מצהירים שהם יודעים שהם מכורים והקו המנחה של כולם הוא השיטה של להשליך את הההנהגה של החיים על הקב"ה. אני לא אחראי על החיים שלי (האם זה נכון?).

בכל אופן חשבתי שאולי אני צריך לקחת הפסקה מהפורום ולנסות להפסיק לבד ורק כשיהיה ייאוש חס וחלילה,אשוב.
כי פשוט אני מרגיש שעדיין לא מיציתי את כל היכולות שלי!

מחכה לתגובות...

בעניין: לא מיואש מעצמי! ~התייעצות. לפני 11 שנים, 1 חודש #31306

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
בהצלחה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: לא מיואש מעצמי! ~התייעצות. לפני 11 שנים, 1 חודש #31317

• מייק
  • דירוג כסף
אם אתה עדיין פה וקורא את מה שאני כותב לך כעת, זוהי תגובתי:
על דבר מה שכתבת שהרמה כאן פחותה משלך, יתכן, אין לי שום כלי למדוד האם זה נכון, מכיוון שאני לא חש כך, אך מנסיוני הקצר בתכנית למדתי שהמחלה שלנו פוגעת דוקא באנשים בעלי אינטלגנציה גבוהה מאד, אך מאידך גם בעלי אגו גדול מאד (כמוני, למשל).

ובקשר לנושא האחריות על החיים אני לא חושב שזו המצאה שהומצאה בפורום שמור עיניך, כי אם אצל דוד המלך ע"ה נעים זמירות ישראל לפני אלפי שנים

"השלך על ה´ יהבך והוא יכלכלך לא יתן לעולם מוט לצדיק" (תהילים נ"ה, כ"ג)

אני כן לוקח אחריות על המעשים שלי, אבל לא לוקח אחריות על התוצאות.

בכל אופן, אבא שלנו אוהב אותך ונמצא איתך תמיד, גם אם לא תהיה בפורום כאן, זה בוודאי.

בכל אשר תפנה תצליח.

אוהבים.

בעניין: לא מיואש מעצמי! ~התייעצות. לפני 11 שנים, 1 חודש #31352

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
אכתוב לך את מה שאני הרגשתי בנקודות שהעלית:

כל החיים הייתי בטוח, שאין עוד אדם ברמה שלי, שעושה את מה שאני עושה, כשהגעתי לפה, הדבר הראשון שעשיתי, זה באמת לבדוק את הרמה של החבר'ה פה, (האמת שהתחלתי עם הזמן להרגיש נחיתי מולם, אבל זה לא רלוונטי, כי אני לא יודע איך אתה מרגיש על עצמך), עם הזמן למדתי, שלכולם ללא יוצא מן הכלל יש מה לתרום לי מנסיונם.

גם אני חשבתי ואני חושב מדי פעם, לקחת הפסקה מהפורום, ולנסות לבד, אבל אז אני נזכר בכל מאות הפעמים, שניסיתי לבד להפסיק, ולא הצלחתי לשמר את ההפסקה, את הנדרים שנדרתי שיותר לא אחזור לזה, וחזרתי, את כל התחנות המהותיות שהיו לי שחשבתי, שזהו אני מתחיל מחדש, וגיליתי שלא. אני נזכר זיאוש הטוטאלי שהיה לי מעצמי, ויודע שכדי לאבד תקוה ולא להתיאש שוב, אני צריך להשאר פה, ולכן אני כאן.

מאחל לך להגיע להחלטה הנבונה והנכונה
שאבא ישמור אותך
ויתן לך עוד יום נקי
בהצלחה
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: לא מיואש מעצמי! ~התייעצות. לפני 11 שנים, 1 חודש #31409

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
בספר הגדול (ספר הבסיס לכל התכנית הזאת) נכתב שלפעמים שווה התקפה נוספת ונפילות עצבניות כדי שנוכל לברר לעצמנו באופן סופי את ההתמכרות. אז אני מצטרף למוישל'ה ומאחל לך בהצלחה. אם תצליח לא ליפול - אשריך וטוב לך. אם תיפול - אולי תחזור אלינו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: לא מיואש מעצמי! ~התייעצות. לפני 11 שנים, 1 חודש #31467

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
תודה סוד
כתבת אם תיפול אולי תחזור אלינו,
למה אולי??
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: לא מיואש מעצמי! ~התייעצות. לפני 11 שנים, 1 חודש #31469

גם אני חושב כמוך, אבל אני בטוח שיש כאן לא מעט חברים שברמה שלך והם יוכלו לעזור לך (בדוק!!), גם החברה שברמה שונה משלך יכולים ללא ספק לתת לך המון! שיהיה לילה טוב ונקי.

ו... מייק, אני חושב ש"עקשן" התכוון: לא רמה אינטיליגנטית אלא רמת התמכרות.

בעניין: לא מיואש מעצמי! ~התייעצות. לפני 11 שנים, 1 חודש #31475

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
יעקובל'ה,

הלוואי שכל מי שנפל היה חוזר אלינו. למרבה הצער זה לא המצב.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: לא מיואש מעצמי! ~התייעצות. לפני 11 שנים, 1 חודש #31499

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
תודה
רציתי שזה יהיה כתוב, כי זה לא תמיד ברור לי

בעניין: לא מיואש מעצמי! ~התייעצות. לפני 11 שנים, 1 חודש #31575

יש כאן רמות שונות של נטייה לתאווה, אותי מחזקת העובדה שיש גיוון ברמות המשיכה לתאווה, אני מתחזק מזה, כי זה מראה לי לאן מגיעים אם לא תופסים את עצמינו בזמן.
אבל כל אחד יכול ורשאי להרגיש אחרת 
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן