ברוכים הבאים, אורח

נפשי חולת אהבתך!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפשי חולת אהבתך! 682 צפיות

נפשי חולת אהבתך! לפני 11 שנים, 1 חודש #31158

• דבוק בה'
בליל שבת אחרי הסעודה ישבנו כמה חברים, ניגנו כמה שירי שבת ופיוטים. היה אווירה מאד טובה.

אני אבל הייתי בעולם אחר לגמרי! נהלתי דו שיח עמוק עם אבי שבשמים במילים של כל הפיוטים הכ"כ חזקים!

אחד הדברים שהיו לי מאד קשים זה, כמו שכתבתי כמה פעמים, הריחוק מהחברים ומהקבוצות. אני יושב שעות(!!) ומדבר עם אלוקים, מסביב קורים הרבה דברים, אבל אני נשאר בראש של עצמי!

רציתי לשחרר קצת ממה שעבר עלי בזמן ההוא מכמה פיוטים נבחרים:

1.
לך אלי תשוקתי בך חשקי ואהבתי(- אבא יקר, לפני מספר חודשים אם הייתי קורא את המילים הללו זה היה ישר זורק אותי לאזעזל. ההבדל בין אז להיום זה שני המילים הראשונות, 'לך אלי' אבא, יש לי תשוקה חזקה, חשק ואהבה אין סופיים אליך! רק שבשנות חיי זה הלך לכל מיני דברים אחרים, תן לי כוחות שזה ישאר ב'לך אלי' ולא לחזור לשם)
לך ליבי וכליותי לך רוחי ונשמתי(-אבא, בצעד 3 החלטתי למסור לך את חיי ורצוני! לאט לאט שהגעתי לצעד 4 הבנתי שבלעדיך אין לי חיים כפשוטו! המון המון פגמים, המון תסבוכים, חיפוש עצמי, שיטוט ומה לא?? אבא הכל הכל שלך! תעשה בי כרצונך 'לך ליבי - עם כל תאוותיו המשונות 'לך רוחי ונשמתי' הכל שלך. בלעדיך אני אבוד!)

השיבני ואשובה ותרצה את תשובתי (כן אבא, מבלי להכנס לשאלה חוטא או חולה? אין סיכוי בעולם שאתקדם אפי' צעד אחד לכיוונך, אני חייב שתשיב אותי אליך ורק אח"כ 'אשובה ותרצה את תשובתי')

לך אזעק(- אבא, אני לא מסוגל! אני חסר אונים לגמרי בכל דבר שריח תאווה נודף ממנו! אבא תציל אותי!! אבא!!!)

בך אדבק(- אני יודע שאחרי צעד 1 מגיע צעד 2 ו-3 אם אני חפץ בחיים, אהיה חייב להיות 'דבוק בה'...)

עדי שובי לאדמתי  לך אני בעודי חי ואף כי אחרי מותי (- אבא, למה כ"כ קשה לי לקבל את זה שהתכנית היא לכל החיים?! מה יותר טוב מלהיות דבוק בך, לדבר איתך, להכנע אליך כל הזמן. אבא, תן לי כוחות לא לסטות ימין ושמאל, לא להכניס לעצמי כל מיני מחשבות חולניות, אני רוצה להיות דבוק בך כל החיים!)

השיבני ואשובה
ותרצה את תשובתי

לך ידי לך רגלי וממך היא תכונתי (- אבא, כשאני קצת חושב על העבר שלי, אני מתמלא בושה וכלימה, כמה דברים לא הגיוניים עשיתי בחיים שלי, אין לתאר ואין לשאר! כשהגעתי לתכנית, ובמיוחד כשקראתי את הפוסט הכ"כ מחלים של 'סוד הכניעה' על 'המכתב לאבא' נפל לי אסימון גדול! יש לי המון פגמי אופי, שוטטתי בלי סוף בתאווה, עשיתי דברים חמורים וקשים מאד! אבל אתה היית שם וחיכית בצד, הכנסת לי המון תאווה בלב, המון פגמי אופי ועוד ועוד, רק בשביל שבסוף אמצא אותך, אבין שאני חייב אותך צמוד אלי, אבין שאתה הבוס בכל החיים שלי, אתה אבי ואני בנך הקטן! אם רק אנסה להראות כאילו אני גם שווה משהו, אחזור בדיוק לאותו מקום!)

לך עצמי לך דמי ועורי עם גויתי(-אבא, לאחר כל זה, תעשה איתי מה שאתה רוצה! כל העצמיות שלי, דמי ועורי, הכל שלך, ותעשה איתם כרצונך!)

2.
ימלא פי תהלתך כל היום תפארתך נה...נננה... נננה נה.., אל תשליכיני ...ככלות כוחי אל תעזבני(-אבא, אני מבקש ומתחנן ממך! אין לי שום כוחות להתמודד לבד, אני אמנם צוציק צעיר, אבל מרגיש זקן ועייף מכל התאוה הזאת, בבקשה אבא, 'ככלות כוחי אל תעזבני'!)

3.
אֲגַדֶּלְךָ אֱלֹהֵי כָל נְשָׁמָה וְאוֹדֶךָ בְּרָב פַּחַד וְאֵימָה
בְּעָמְדִי תּוֹךְ קְהָלָךְ צוּר לְרוֹמֵם לְךָ אֶכְרַע וְאָכֹף רֹאשׁ וְקוֹמָה
רְקִיעֵי רוֹם הֲלֹא נָטָה בְמִבְטָא וְהָאָרֶץ יְסָדָהּ עַל בְּלִימָה
הֲיוּכַל אִישׁ חֲקוֹר אֶת סוֹד יְצָרוֹ וּמִי הוּא זֶה בְּכָל קֶדְמָה וְיָמָּה
מְרוֹמָם הוּא עֲלֵי כָל פֶּה וְלָשׁוֹן אֲשֶׁר הִפְלִיא וְעָשָׂה כֹל בְּחָכְמָה
וְיִתְגַּדַּל בְּגוֹי קָדוֹשׁ וְעֶלְיוֹן וְיִתְקַדַּשׁ שְׁמֵיהּ רַבָּא בְּעָלְמָא
(בפיוט הזה לא הוספתי שום מילים מעצמי, פשוט שרתי אותו לעצמי שוב ושוב ושוב! 'לך אכרע ואכוף ראש וקומה' היוכל איש חקור את סוד יוצרו'?! 'מרומם הוא עלי כל פה ולשון, אשר הפליא ועשה כל בחכמה, ויתגדל בגוי קדוש ועליון ויתקדש שמיה רבא בעלמא!!)

וואוו, איזה כייף זה להוציא את זה מהלב על המקלדת!!!

לסיום, ממש לפנות בוקר היה לי חקירה קטנה..
גם אלו שחושבים שהם חוטאים ופושעים(-אצלי משום מה אין בכלל את השאלה הזאת! מהיום שהגעתי לשמור עיניך הבנתי שאני מכור, אלוקים הכניס בי כמוית עצומות של תאווה וזה לא תלוי בי כלל וכלל!) יש פיוט מיוחד מאד שבזמן השימוש הייתי מאד מתרגש, אבל בעיקר מההמשך שלו, בליל שבת ניגנתי לעצמי רק את השורה הראשונה שאז בכלל לא שמתי לב אליה:
'עזרני אל חי להכניע את יצר המפתה המריע, מבלתך אין מושיע להושיעני'

אבא, נפשי חולת אהבתך!
רק תנווט אותה לכיון הנכון!!

בעניין: נפשי חולת אהבתך! לפני 11 שנים, 1 חודש #31159

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
איזה יופי. ה' ישמור אותך בכל מקום שאתה נמצא בו, ואנחנו נמתין לך כאן בחוף המזרחי ובעז"ה נעשה קבוצה לכבוד חזרתך אלינו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: נפשי חולת אהבתך! לפני 11 שנים, 1 חודש #31164

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
דבוק יופי, ממש פיוטים שנכנסים לעמקי הנשמה, אילו תובנות מקסימות.
אוהבים
מוישל'ה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: נפשי חולת אהבתך! לפני 11 שנים, 1 חודש #31248

לא יודע באיזו מנגינה שרתם, אבל זו המנגינה המודרנית האהובה עליי ל"לך אלי":
www.piyut.org.il/tradition/1722.html?currPerformance=3819

למי שלא יודע, זהו הפיוט הפותח את ערבית יום כיפור בנוסח עדות המזרח. אומרים אותו לפני כל נדרי, היכן שבנוסחים אחרים אומרים תפילה זכה.

וזו המנגינה של בית הכנסת. אני נמס לגמרי כשאני שומע אותה:
www.piyut.org.il/tradition/932.html?section=morePerformances&currPerformance=3304&playing=0
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: נפשי חולת אהבתך! לפני 11 שנים, 1 חודש #31258

גרמת לי צמרמורת בהבאת הפיוטים האלה. בעבר ממש אהבתי לשיר ולהכניס את עצמי לשיר ולמילים ולהתקשר כך לבורא עולם. הלאווי שאזכור לעשות זאת. תודה!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן