ברוכים הבאים, אורח

השיתופים מצילים אותי!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השיתופים מצילים אותי! 547 צפיות

השיתופים מצילים אותי! לפני 11 שנים, 1 חודש #31102

• דבוק בה'
ביום רביעי בלילה הייתה לי מעידה רצינית, לא רק מבט ראשון ושני, אלא הרבה יותר מזה!
כשהעסק נגמר הייתי בטוח שעכשיו אני מת/נופל, לא היה סיגוי ולו הקלוש ביותר שאני אשאר נקי.

אני נמצא במקום בלי טלפון, בלי חברים מהקבוצה, ולאחרונה גם בלי אינטרנט להכנס לפורום.
במצבים רגילים אני פועל כמו אוטומט, מדחיק את הנפילה לעוד דקה ומרים טלפון לחבר, ואחרי הטלפון אין לי מושג מה לעשות, פשוט ממשיך עם אלוקים וזה עובר.

כאן, לא היה לי טלפון, הייתי בדירה לבד. משועמם, מאוחר בלילה, עם גל חזק של תאווה שהתחיל לקרום עור וגידים..

בקיצור, כמו אוטומט, ירדתי על הבירכיים, ואמרתי לאלוקים שאני עכשיו רוצה ליפול! לא ביקשתי עזרה, לא כלום, סיפרתי לו מה בדיוק ראיתי/עשיתי עכשיו, ואני רוצה להמשיך עם זה עוד ועוד! אין לי סיכוי להפסיק עם זה.
סיימתי לדבר איתו ונשכבתי על המיטה, לא יודע מה היה שם, בתכל'ס הוא השאיר אותי נקי!
בבוקר למחרת, קמתי מוקדם וכמובן העניינים התחילו לצוף בצורה חזקה, שוב דיברתי איתו, עוד ועוד ועוד.
לא הייתי בעולם הזה בכלל, חברים סיפרו בדיחות, היו כמה דברים לעשות, אבל אני הייתי איתו!
הוא שמר אותי נקי כל הבוקר!

בהמשך היום, הייתי ממש בדיכאון, לא היה בא לי כלום. יש כאן המון עבודה אבל אני הייתי אפאטי להכל.
השעות עברו, והדיכאון גבר וגבר, פתאום הרגשתי מלא טינות שעולות, אשמות מכלום, פחדים חזקים משטויות, בקיצור קטסטרופה!

באיזה שלב לקחתי את הרגלים שלי בלי כל חשק, הלכתי לחנות אינטרנט ונכנסתי למייל, שלחתי מייל נואש לכמה חברים ולספונסר, קראתי כאן בפורום, הגבתי לכמה חברים, ופתאום הרגשתי משהו חדש! אני לא צוחק ולא כותב סיסמת בחירות, זאת הייתה ההרגשה שלי, הייתי איזה שעה פלוס על המחשב, רק החלמה, שום דבר אחר לא עניין אותי באותו זמן. כשיצאתי מהחנות אינטנרט הרגשתי מאושר, ושמח! פשוט הגיע לשם בנאדם אחד ויצא משם בנאדם אחר!

חזרתי למקום שלנו, הכנתי חביתה לכל החברים, ניקיתי, סידרתי, יצאתי מעצמי לגמרי. ישבתי איתם דיברנו, ממש הרגשתי אחרת לגמרי.
בספר הגדול לקראת סופו בעמוד??? הוא כותב שם שיש איזה בעיה למי שנמצא בהחלמה, פעם היה אקשן, חיים, אהבה, וכו' ופתאום בהחלמה הכל נעלם ומרגישים בור ענק!
הפיתרון שהוא כותב שם זה החברותא בAA היא זאת שתמלא אותנו מכל הבור הגדול הזה.

אני חוויתי את זה על בשרי ממש!
אלוקים הציל אותי מנפילה, והחברותא הצילה אותי מהאיבוד העצמי שלי!

תודה חברים!

תודה אבא על הכל!!

בעניין: השיתופים מצילים אותי! לפני 11 שנים, 1 חודש #31104

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב דבוק בה' ידיד יקר.

אני ממש לא מקנא בך , להיות רחוק מהקבוצה , בלי טלפון , קבוצות טלפון , וכו' וכו'
לא יודע איך הייתי שורד , אם בכלל ,
ובעזרת ה' הצלחת , למרות המעידה למשיך , ולהישאר מחובר , וזה מוכיח שהשיטה נכונה ועובדת ,
מה שמחזק את מה שכל יהודי לומד ש "ה' הוא פה ה' הוא שם ה' נמצא בכל העולם " 
ומה שעליי ללמוד זה להיות מחובר אליו , באמת להיות מחובר ,
ואתה חשת את זה על בשרך , בלי החברים התומכים רק אתה וא-לוקים , אשריך
מי יתן ונזכה תמיד להיות מחוברים לא-לוקים , ואז מובטח לנו שחרור מהתאווה ומפוכחות ,
בהחלמה

בעניין: השיתופים מצילים אותי! לפני 11 שנים, 1 חודש #31205

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
איך משיגים קבוצה, טלפון וכו' ?

גם אני רוצה...
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו

בעניין: השיתופים מצילים אותי! לפני 11 שנים, 1 חודש #31206

• דובי
  • דירוג פלטיניום
אשלח לך אינפורמציה , בפרטי