ברוכים הבאים, אורח

להתאוות כמו ג'נטלמן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: להתאוות כמו ג'נטלמן 1560 צפיות

בעניין: להתאוות כמו ג'נטלמן לפני 11 שנים #30986

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה על ההסבר,
ואני כבר חשבתי שכתבתי משהו לא טוב. (בכל אופן אני מכור, וטיפטיפ נחיתי)
אוהב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: להתאוות כמו ג'נטלמן לפני 11 שנים #30987

• דובי
  • דירוג פלטיניום
מה שמוזר לי בתאוריה הזאת סוד היקר ,
שיתפתי אותך ובקבוצות , שבעבודה האחרונה שהייתי , עברו לי מול העיניים נסיונות והרבה ,
ולא היה שייך לי שלא להביט מבט שני ושלישי..(ומאוד מעניין אותי איך היה נוהג תותח כבד בתוכנית,באותה סיטואצי'ה , מי שיש לו שנות נקיון ונסיון)
וב"ה שיתפתי חבר בזה , ובקבוצות , ונשארתי נקי .

בעניין: להתאוות כמו ג'נטלמן לפני 10 שנים, 11 חודשים #35405

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
בהחלט אין מציאות ללגימה ראשונה אני אישית זוכר הרבה מצבים שמלגימה זה הפך תוך שניות לשתיה ממש
עד לאוננות
מי שרגיש לגלוטן לא יכול לנסות לטעות קצת , אני רגיש לנשים בצורה מחרידה אני יכול לגמור רק ממחשב על אבר באישה
ככה שאני ממש לא יכול ללגום זה יהורג אותי
אני מאמין שאולי יש מכורים שהם יותר רגישים לתאווה בצורה אחרת אז אולי להם לא תפריעה הסתכלות על נשים קצת אולי אצלם לגימה זה באינטרנט
אבל קשה לי להאמין שמכור אמיתי יכול להסתכל ככה על נשים וזה לא יעשה לו משהו

בעניין: להתאוות כמו ג'נטלמן לפני 10 שנים, 11 חודשים #35411

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
קראתי עכשיו לראשונה את הפוסט הזה
א' הדברים שהכי קשים לי בהחלמה זה באמת הנקודה הזאת, לקבל שלעולם לא אוכל להתאוות כמו ג'נטלמן
בעיקר בנושא של מבטים ברחוב, ובפרט שאני לא מרגיש איך זה מוביל אותי חזרה לשימוש, מאוד היה קשה לי לקבל את העובדה שאני חייב להפסיק עם זה לחלוטין.
לא הצלחתי בשום אופן לראות את התוצאה של ההבטות האלו, וגם כשהיו לי נפילות או מעידות לא הסכמתי לקשור ביניהם, אל המבט הראשון - הלגימה הראשונה.

בימים האחרונים קראתי בספר הלבן קטע שמאוד עזר לי בנקודה הזו, (עמ' 37 בקטע המתחיל בכותרת 'מסקנות') ואני מצטט:
"בכל פעם שאנחנו "שוב יוצאים לשם" - זו דרכנו לומר ששוב נזקקנו להתמכרות שלנו - אנחנו מתחילים להניע את אותם תהליכים של הרס עצמי. אנחנו מתחילים עוד ספירה לאחור המובילה אל סוף שמחמיר והולך בהדרגה. אין שום דרך בשבילנו להימנע מלהתחיל מחדש את מנגנון ההרס העצמי, ואין לדעת מתי נגיע לנקודת האל-חזור." סוף ציטוט.

מבט לא נכון ומיותר ברחוב, הוא הזדקקות להתמכרות שלנו, ומשכך במבט זה אני מתחיל להניע את אותו תהליך של הרס עצמי, עם זאת לא תמיד תהליך זה מוביל את הסוף, כיון שלפעמים יש דרך חזרה, אבל זה ברור המבט הזה הוא תחילתו של תהליך, ובתהליך זה יש גם נקודת אל חזור, אך לעולם לא נוכל לדעת מתי תגיע נקודה זו.
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: להתאוות כמו ג'נטלמן לפני 10 שנים, 11 חודשים #35413

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
רוצה לחיות
לפני חצי שנה כשהתחלתי את התהליך  ששמעתי את המשפט הזה
נכנסתי לדכאון -אני זוכר טוב מאד את
החודשיים הראשונים -זה כל הזמן עבר לי בראש
2 דברים קרו מאז
1. אני כמעט ולא חושב על זה (ככה שזה לא מפריע לי)
2.חלק מהתהליך בשבילי הוא לומר לא ולעצור  -גם כשאני מתחיל להתאוות -זה החופש האמיתי בשבילי 
(אז כן אני מועד כמעט כל יום במבטים (משתדל לקצר אותם)-אבל ההבדל הוא שהיום שם זה נגמר)

שלא תבין לא נכון
אני רחוק  מלהיות בטוח
רק שלי כנראה יש טריגרים אחרים

בעניין: להתאוות כמו ג'נטלמן לפני 10 שנים, 11 חודשים #35448

• ag-ye
  • חבר קבוע
  • 7 יפול צדיק... וקם ! ! !
סוד, בא לי לבכות...

אני מאמין שאני לא מכור כרוני כמו שאנשים מספרים על עצמם , אבל אני אעדיף לא להאמין לזה ולהתנהג כמכור אמיתי כדי לנקות הכל, להגיע לכל נקודה שהתאווה נגעה בה אצלי ואולי בסוף אני גם אגלה שאני מכור כרוני ולקוות להחלמה מהירה ואמיתית , קשה לי לשמור עיניים וכשאני כבר זוכר ומצליח לשמור אני ממש שובר את עצמי כדי לא לקבל את מה שראיתי אני לא יודע אם אני פועל נכון או שזה אמור להיות פשוט יותר לפי מה שכתוב בשלב 1 להכנע ..

אני צריך הדרכה, הכוונה מאיפה מתחילים אני נקי כבר שבועיים אבל עדיין לא שומר עיניים ולא מסודרת לי התכנית בראש מה השלב הבא, מה עושים, למי פונים ומה צריך לקורא,

אשמח לעזרה...
"אפילו הצדיקים מהדורות הקודמים נאבקו בתחום הזה (והם מזכירים את "חטאי נעוריהם"),
כך שאתם יכולים לתאר לעצמכם, שהמחפשים טהרה בדור כשלנו הם באמת הלוחמים החזקים ביותר של השם!"
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

תגובה: בעניין: להתאוות כמו ג'נטלמן לפני 2 שנים, 10 חודשים #137064

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

מקפיץ - אש!!!

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן