ברוכים הבאים, אורח

יצירת קשרים בריאים ללא תלות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יצירת קשרים בריאים ללא תלות 764 צפיות

יצירת קשרים בריאים ללא תלות לפני 11 שנים, 1 חודש #30600

• בחסד אלוקים
  • חבר ותיק
  • בחסדו ובעזרתו של אלוקים אני נכון, רק להיום
שבוע טוב חברים יקרים!

אני אסיר תודה לאלוקים שהייתי במפגש היום ומאוד נהניתי, לחוש את החיבור והרגשת החברותא זהו דבר שממש לא מובן מאליו.
בנוסף, אני גם מודה לאלוקים על פעולות של הימנעות מתאווה היום שחיברו אותי, חסד גדול של אלוקים.

רציתי גם לשתף אתכם בעוד דבר קטן.

אחד מפגמי האופי המרכזיים שלי היא תלות. כאשר מתחיל להיווצר קשר עמוק עם אנשים אני נהפך להיות תלותי בצורה חולנית-הרצון להיות בקרבתם ולדבר איתם כל יום, ואם אפשר אז גם כמה פעמים ביום, הוא פשוט חולה מאוד.

זה מה שקורה לי בקשר הנוכחי שבו אני חווה תלות-המחשבה על אדם שוב ושוב, מה הוא אומר ועושה, מה הוא חושב, מעניין מה היה עושה עכשיו.

בכל פעם שנוצר אצלי קשר כזה, ואני חש שבהחלמה אלו קשרים שמתחילים מאוד טוב-קשר של פתיחות וחיבור.

ואז...ואז נכנסת התלות הידועה לשמצה אצלי, וכשהיא נכנסת אני נאלץ להתרחק מאותו אדם.

בכנות, אני חש כרגע שאיני יכול ליצור קשרים עמוקים עם בני אדם,  שהרי בכל קשר כזה תעלה מתוכי התלות ותהרוס הכל.

מי יודע, אולי הקשרים שלי עם בני אדם צריכים להיות מאוד ענייניים וקונקרטיים, מבלי להיכנס לעומק של קשרים כאלה,והיכן שיש תלות פשוט להתרחק מאותם אנשים, כי הרי משהו אצלי מאוד מעוות ועקום בכל הקשור לקשרים עם בני אדםץ

ה', אני כותב את הדברים הללו כיוון שכמו שסבלתי מאוד וכשאמרתי אני חסר אונים אני לא יכול אנא עזור לי ואכן עשית בשבילי את מה שאני לא מסוגל לעשות בשביל עצמי. כך עם התלות אני סובל מאוד ואומר לך-אבא אוהב, אני סובל שם, אני חסר אונים לחלוטין מול התלות, אנא עזור לי, מבקש ממך שתיתן לי את ההכוונה לדעת מה הדבר הנכון ומה רצונך ממני שם.

ברור לי שאם אשב בחיבוק ידיים ורק אבכה אשאר תקוע באותו המקום, אלא אני צריך לעשות את מה שביכולתי, ואת התוצאות להשאיר לך אלוקים.

ולסיום מבקש לזכור-התאווה לא תפתור לי את נושא התלות ואם אשתמש היום לא אקבל הקלה מהתלות, אלא רק הסוואה זמנית של הפגם בדבר שהכי סבלתי ממנו בעבר ואיני רוצה לסבול ממנו היום, רק להיום-התאווה!

תודה ושבוע טוב.

בחסד

בעניין: יצירת קשרים בריאים ללא תלות לפני 11 שנים, 1 חודש #30605

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה בחסד.
חשבתי לתומי שאני אדם לא תלותי. וככל שאני מתקדם בתוכנית אני שם לב עד כמה תלותי הנני.
חשבתי שאני טוב לב, פתאום התברר לי שפעלתי מתלות.
כשתלות מסויימת ירדה, טוב הלב שלי שקע יחד איתה.
אני מודה לה' שפקח את עיני.
ובעזרתו, אמשיך לצעוד ולצעוד...
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: יצירת קשרים בריאים ללא תלות לפני 11 שנים, 1 חודש #30607

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב ומועדים לשמחה "בחסד א-לוקים אוהב .. ,
כשאני מסתכל על הקשרים שפיתחתי במשך השנים , קשרים שהיו פעם , ולאחרונה ,
אני מאוד מתחבר למה שאתה כותב , גם אני מאוד תלותי , וקשריי משהו לא בריא בהם , לא יודע עם לקרוא לזה תלות , אבל משהו חןלה בהם
יש לי ציפיות מאנשים שאני קרוב להם , וכגודל הציפיות כך גם גודל האכזבות ,

והושיעה נא יקר ,כתבת שחשבת שאתה טוב לב .. לאחר התקדמותך בתוכנית , אתה חושב שאתה רע לב ?  או , אין בך טוב לב ?
קשה לי עם המילים האלו

בעניין: יצירת קשרים בריאים ללא תלות לפני 11 שנים, 1 חודש #30608

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
הי דובי,
לכאורה אני אדם טוב לב במהותי.
רק שיש קשרים קרובים אלי שתדלקתי בתלות במקום באהבה...
ורק כשהתלות יורדת, אני שם לב שאני מרוקן. חסר לי המניע המרכזי שהיה לי 'התלות'.
אבל הפעם לא אמצא פתרונות קלים. גם לא אברח לתאווה.
אני צריך לעבוד מחדש ולהוציא את האהבה הטובה שבי, את טוב הלב שלי.
חברים שהיו שם הבטיחו, שבסוף זה משתלם.
שבוע טוב
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: יצירת קשרים בריאים ללא תלות לפני 11 שנים, 1 חודש #30627

• tomt1215
  • חבר ותיק
חבר יקר !
הרבה שנים וגם קצת היום אני יוצר קשרים תלותיים , אצלי זה  אפילו גם במקומות (בעיר אצל חבר שלי הכול מושלם : הקהילה , המשפחה וכו' ) או שאני ממש רוצה להיות שם או שאני חש שהמקום הזה לא מעניין אותי .
מניסיוני הקצר , תלות נובעת מחוסר ביטחון עצמי בעצמי , שהחוסר שאני מרגיש ימולא  ע"י אנשים אחרים , שאני לא יודע בעצמי לקחת אחריות על החיים שלי , אז אם זה היה נראה לי אדם אסרטיבי משדר שלמות היית יוצר תלות או אפילו מרוב בושה לא ניגש ליצור איתו קשר כי "פחדתי " ממנו , כי הוא הרי "הקוסם " שיציל אותי מכול הבעיות או הקשיים שעוברים עלי ולכן נוצרת תלות , אני תלוי בו כי יש לי צורך אליו כי אני לא מספיק .
אולי תסווג ותראה מי אלו שאתה יוצר כלפיהם תלות זה דמויות ספציפיים ? מראה ספציפי? יש אנשים שאין תלות אלא בדיוק הופך יש גועל אתה ממש לא רוצה להתקשר אליהם משתעמם בקשרים האלו , מי אלו האנשים הקרובים אליך אולי ? כי אתה מגלה בהם פגמים הם לא מושלמים הם בדיור כמוני אז למה ליצור תלות בהם .?

בהצלחה חבר ,

בעניין: יצירת קשרים בריאים ללא תלות לפני 11 שנים, 1 חודש #30677

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
האמת היא שבחיים שלי הייתי כל כך תלותי בתאווה, שלא היה לי פונקציה בכלל להתלות בבני אדם.
לא ראיתי בבני אדם משהו שאני אמור להתחבר אליו בכלל.
אני לא יבכה על העבר,
אבל אני יקווה לעתיד ורוד יותר.
בהחלמה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן