ברוכים הבאים, אורח

השינוי יצליח רק אם הוא מגיע "ממני ובשבילי"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השינוי יצליח רק אם הוא מגיע "ממני ובשבילי" 592 צפיות

השינוי יצליח רק אם הוא מגיע "ממני ובשבילי" לפני 11 שנים, 1 חודש #30287

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב חברים ולוחמים יקרים

יצא לי לקרוא את המגזין החדש של "זמן" לחודש ניסן (לדעתי זה המגזין לציבור הדתי/חרדי)
ומצאתי קווים מקבילים בין החיים שעברתי בשנים האחרונות לבין "חוק היובש"- "פרוהיבישן" שנחקק בארה"ב לפני כמעט מאה שנה (1920-1933).
החוק אסר על שתיית אלכוהול ,אסור היה לצרוך לייצר ולשווק אלכוהול ,
(ציטוט מהעיתון)"ובעקבות האיסור הזה עלה מס' השתיינים במדינה. השחיתות חגגה בין אנשי ממשל , פוליטיקאים , שוטרים ,שופטים. זה עודד שוק שחור פרוע .
והיה אחראי להיווצרותה של מחתרת פשע אלימה שהפכה למאפיה המפוסמת לשמצה של אמריקה "  אחרי 13 שנה בוטל לאחר שנחל כישלון מוחץ.
החוק מנע כספי מיסים כסף שבמקום להיכנס לקופת המדינה נכנס לכיסם של פושעים ועבריינים, ובסוף אף אלה שצידדו מלכתחילה בחוק הודו כי "האיסור" הפך לבסוף לגרוע מהאלכוהול בעצמו.

עכשיו אתם שואלים בטח מה הקשר בירה נשר בין החיים שעברתי לבין החוק ההוא?
אספר לכם .  לאחר נישואי , חודשיים בערך נתפסתי ע"י אשתי מצ'וטט בטלפון .  יכולתי לספר לה סיפורים .
אבל מתמימות יתר , ומה' .. סיפרתי לה על הבעיה וכו'  ושחשבתי שהנישואין יפתרו את הבעיה ושנראה שממש לא ,
היא לא כעסה עליי , וביחד באהבה הלכנו לייעוץ, ולמטפלים למיניהם,רטורנו...
אחד "המומחים" שפגשנו, שליווה אותנו במשך מס' שנים , הפך את אשתי (לאט לאט ובהדרגה ) למן שוטרת , היא עקבה אחריי ב10 עיניים וכו' , הרגשתי כמו בתוך בית כלא,
( לא ארחיב יתר מידי , מאחר שכבר סיפרתי את זה בפרוטרוט בפורום בעבר)
היום ברור לי שהמשטר והלחץ שהפעילו עליי , הפך את המחלה שלי לכפייתית יותר והאובססיה והטירוף רק גדלו, ממש לא החלמתי מהשיטה , ומהמומחה ההוא,
קשה לי להאמין שאני עברתי את זה , וזה נראה לי כמו חלום בלהות שלא שייך אלי.
המסקנה ,והתובנה שלי היום שהשינוי מגיע, והגיע אך ורק כשאני זה שרוצה את זה באמת , בלי לחץ של אף אחד, האובססיה המטורפת ירדה פלאים......

הרגשתי צורך לשתף את זה בכללי ,  שאולי המקרה שלי יעזור לחבר אחר , שלא יצטרך לעבור את מה שעברתי ולסבול כמוני .
"חוק היובש" לא הצליח לא אצלי ולא באמריקה של לפני מאה שנה ,  ונראה לי שלא יצליח אצל אף אחד
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: השינוי יצליח רק אם הוא מגיע "ממני ובשבילי" לפני 11 שנים, 1 חודש #30293

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
דובי היקר, אני מבין את ההרגשה הזו, מסכים איתך שבתוכנית כדאי להיות על הברכיים שלי בלבד... וביחס לכאב שלך, אני מציע לך להתפלל על מי שגרם לך את הצער, אני מכיר את זה באופן אישי,  אכתוב לך את מה שעזר לי - הספונסר שלי הציע לי להמנע במשך תקופה מלהזכיר ארועים שמות ומקומות ולהתפלל למענם בכל פעם שהכאב עולה.

מקווה שהועלתי.
בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: השינוי יצליח רק אם הוא מגיע "ממני ובשבילי" לפני 11 שנים, 1 חודש #30294

• דובי
  • דירוג פלטיניום
תודה אסיר תודה יקר

אני בטוח ורוצה להאמין שכולם רצו את טובתי , אבל הדרך היתה קלוקלת , וכבר כתוב "חנוך לנער על פי דרכו.."
אקח את עצתך ואתפלל עליהם , ומקווה שגם הם למדו מהנסיון וכו' שה' ינחה אותם בדרך הנכונה ויתנו עיצות מועילות, בריאות, ונכונות למטופליהם .

נ.ב.איזה רב שהתייעצתי איתו אמר שלא אמחק את התקופה הזאת , והכל מה' וזה הדרך שהייתי צריך לעבור וכו' וכו'

בהחלמה לכולנו
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן