ברוכים הבאים, אורח

יום הולדת שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יום הולדת שלי 525 צפיות

יום הולדת שלי לפני 11 שנים, 2 חודשים #29650

• tomt1215
  • חבר ותיק
במוצ"ש אני חוגג את יום הולדתי  ה-24. בשנה האחרונה בעצם מאלול אני מטפל בעצמי , צברתי הרבה מידע על האדם שאני חי איתו על התנהלות שלי על דפוסי החשיבה שלי . אני מבין ,מפנים את הדברים שאומרים לי מנסה לא להיכנס למצב של מסכנות לא לשוקע ברחמיים עצמיים ולא לעשות מעצמי מבוגר מצד שני לא להלל את עצמי ולהרגיש מעל כולם , הרי 2 הרגשות הללו הם פועלים על אותו משבצת במוח - למרות שהם לכאורה נראות סותרות , אני שווה בתנאי . אני מנסה לעבוד על עצמי לקבל אותי ואת הסובבים אותי בלי תנאים . לצאת עם מישהי בלי הדימיונות שלי מה זה "יפה" ו"מתאימה לי " .
אני רוצה מתנה אחת אבא : שלווה. להיות שלם עם עצמי גופי כישלונותיי ופגמי , לא לקנא ותמיד  לראות מה יש לאחר ולרצות להביס את הרצון  תמיד להיות במקום אחר :שהייתי בישיבה רציתי צבא ,בצבא רציתי ישיבה, בבית אני רוצה לחזור לישיבה ,ובישיבה אני מרגיש חנוק ולא מרוצה , ביום שני אני רוצה שכבר יגיע שבת ,ובשבת אני רוצה שכבר יהיה מוצ"ש                - אבא תן לי לשמוח איפה שאני , לא לרצות להיות במקום אחר , די עם התבניות הללו שלא לשמוח בחלקו של האחר , תמיד לראות את הרע להתלונן על כול הדברים שקרובים אלי לפגום אותם למצוא בהם נקודה שלילית ולפנטז שאי שם "אצלם" יותר טוב שלו , לקבל שכולנו דומים , אני לא חריג אני לא שונה .
תעזור לי אבא , לעשות! לא דיבורים והרצאות, לחכות לחיזוק יומי אולי יש שם פיסת מידע שתציל אותי , בעצם לדעת שאצלי נמצאת התרופה כי אני הבאתי את החולי הזה על עצמי. להעביר את כול המידע שלי לפעולות .לא לפחד מהפחד , ולפעול אפילו פעולות קטנות ו"חסרות חשיבות" לשמוח בזה ולא להקטין את הפעולות שלי .אבא!  תעזור לי שבשנה הקרובה אני אתחתן ויימצא את בחירת ליבי , להתקדם תמיד ולהגשים את הייעוד שהבאת אותי לפה
תודה על שנה נפלאה שמצאתי הרבה חומרים עמוקים לקרוא מהם נפגשתי עם הרבה אנשים מדהימים , התקדמתי .

בעניין: יום הולדת שלי לפני 11 שנים, 2 חודשים #29708

• חזקחזק
  • דירוג כסף
יום הולדת שמח.
אתה כוב יפה, כנראה אתה גם אדם יפה.
שתגשים את הרצונות והחלומות.
נשמע אתה בדרך.

חזקחזק
"Help me if you can, I'm feeling down
And I do appreciate you being round
Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please help me"

מתוך השיר HELP  של ה'חיפושיות'

בעניין: יום הולדת שלי לפני 11 שנים, 2 חודשים #29711

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מזל טוב!
מאחל לך שנה מדהימה. מחלימה.
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן