ברוכים הבאים, אורח

תודה לכולכם!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תודה לכולכם! 496 צפיות

תודה לכולכם! לפני 11 שנים, 2 חודשים #29627

ובכן
אני קודם כל מודה לאבל'ה שבשמים שעזר ועוזר.
אתמול היה לי גל של תאווה, ואלוקים וחברי הפורום וכל הדברים שקראתי והעצות עזרו לי מאוד, ועכשיו הגל עבר פחות או יותר.
אני לא יודע מה יהיה מחר וגם לא יודע מה יהיה היום.
אבל אתמול זו היתה עוד התקדמות לנקיון.
אני מודה לכל אחד מחברי הפורום, אתם מדהימים עם הכנות והשיתוף והתמיכה.
תודה מיוחדת, ליעקב של אבא שהיה הראשון ששלח הודעה פרטית לעידוד ושיתוף כשנרשמתי לפורום.
תודה לאסירותודה  שהיה מוכן לשמוע את המקרה שלי, למרות הסיכון שבדבר, שידע לשאול את השאלות הנכונות ולכוון מניסיונו ותובנותיו.
תודה לסוד הכניעה שגם הקשיב למקרה שלי, כיוון וייעץ.
ותודה גדולה לכל המשתפים בקבוצות הטלפוניות, אני כמעט תמיד אנונימי, אולי רק 2 פעמים דיברתי, אבל השיתופים שלכם גם על העליות וגם על הנפילות, ממש מועילות.

גם מי שנופל ומשתף מאוד עוזר, כי היצר מנסה להראות כמה טוב ליפול כמה כיף יהיה, וכששומעים אחד שנפל וכמה זה לא היה "זה", פשוט התאווה פוחתת.
תחזיקו חזק חברים! תחזיקו חזק אחד בשני! ויחד נחזיק באבא שבשמים.
מי שהגיע לכאן, לפורום - סימן שאלוקים אוהב אותו במיוחד!
בין אם נפלת, בין אם תיפול, אם הגעת לכאן, כבר עשית צעד בכיוון הנכון, וכבר סימן שקיבלת חיוך וחיבוק מבורא עולם.
תודה לכולם, שבת שלום!

בעניין: תודה לכולכם! לפני 11 שנים, 2 חודשים #29630

• חזקחזק
  • דירוג כסף
איזה כייף לשמוע.
זה בדיוק מה שאני עובר השבוע עם הפורום הזה.
אני כבר כמה ימים מצליח להחזיק מעמד אבל ממש מרגיש געגועים ל"עבודה שלי", למקום שבו אני כל כך טוב בו: לפורנו.
כל כך מתחשק לי ל"בדוק מה נשמע" בכמה אתרים ועוד כמה פעולות תאווה, רק "קצ להתלכלך".
המוח שלי הוא ממש אלוף בלהכשיר שרצים - מדהים איך הוא מצליח למצוא כל כך הרבה תירוצים למשהו שבכלל לא טוב לי.

ברגעים אלו ממש אני מרגיש בכל פינה בגוף איך כל האסה נשאבית לי לתוך התאווה. אני כל כך רוצה להרגיש מההרגשות הישנות והמוכרות וכו וכו
אבל באמת הפורום הזה והכתיבה הזו מאוד עוזרת לי. ואני מתכוון ממש תיכף ללכת לים ולהינות ואני מקווה שאמשיך להחזיק את עצמי עוד יום אחד.

מבטיח לעדכן בכל מקרה באופן כנה.
יום טוב,
חזק חזק

ערכתי 
"Help me if you can, I'm feeling down
And I do appreciate you being round
Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please help me"

מתוך השיר HELP  של ה'חיפושיות'
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 2 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן