ברוכים הבאים, אורח

קצת ממה שעבר עליי...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קצת ממה שעבר עליי... 561 צפיות

קצת ממה שעבר עליי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #29607

אחחח יאללה התאווה הזאת פשוט חזקה מהכול ... נפלתי שוב...  שבועיים לא חטאתי שיניתי מגורים קבעתי עיתים לתורה התפללתי בכוונה הרגשתי טוב הרגשתי צדיק ואז זה קרה אחרי שבוע עמוס יום שישי לבד בבית יצאתי ברחתי מהיצר אבל כמה אפשר להסתובב בחוץ שאין מטרה מוגדרת חזרתי לבית ונפלתי מאז אותה נפילה נפרץ הסכר בהדרגתיות שבוע אחרי הנפילה עוד נפילה אח"כ פחות משבוע נפילה והנה השבוע חזרתי להרגלים המכוערים שלי נפילה אחרי יומיים ... מה אני אגיד... ומה אדבר... ועוד חופש פסח אין לי מושג איך אני לא יחטא בחופש הזה ...

אסור להיכנע ליצר אני צריך כנראה עוד פוש רוחני שירים אותי למעלה ולהיות חזק או שאני צריך אישה כבר וזהו מה שכן אני מפחד שהיא תדע לאיזה דברים איומים נכנסתי דרך המחשב

יהיה טוב..

בעניין: קצת ממה שעבר עליי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #29613

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר. מסגנון דבריך ניכר הכאב. אני מכיר אותו. כל כך הרבה פעמים גם אני הייתי עם המילים האלה, והתקוות לחופש פסח, וניקוי החמץ שבלב...
אני מקווה בשבילך, חבר יקר, שתצליח לזכות בפוש הרוחני הזה. אם אתה רוצה עידוד, תישאר כאן איתנו, וננסה להעניק זה לזה את מה שרק קבוצה יכולה לתת. הרבה קבלה, הרבה אהבה, והרבה קרבת אלוקים.
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: קצת ממה שעבר עליי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #29619

יוסף יצחק היקר, ניכר כאבך
כואב את כאבך
גם לי היו נפילות לא קטנות במחשב לפני הנישואין
יש שיאמרו שהנישואין הן לא הפיתרון, אצלי זה עזר, אבל לא מחק את התאווה ואת הניסיון. ואת הנפילות, הן פחתו מאוד, אבל אני לא רוצה אותן כלל!
למרות הנפילות - רואים שאתה מתאמץ מנסה ורוצה.
הרצון זו דרגה גבוהה.
שאל את עצמך
1) האם קראת את הספרים שנשלחים במייל הספר הגדול, הספר הלבן - אם לא אז תבקש ממנהלי האתר וישלחו לך, אני קראתי חלק ומאוד עזר לי.
2) האם ניסית לבדוק ממתי מתחילה הנפילה, איזה ניצוץ נדלק ומתי, וכיצד להדליק ניצוץ קדוש במקומו
3) השתתפת בקבוצות הטלפוניות - ממש ממש מומלץ ומאוד מחלים, כשאתה שומע את השיתופים אתה מרגיש לא לבד, מרגיש את כוח הקבוצה, כוח הרבים.
4) נסה לבחור לעצמך מטרה גדולה בחיים - זה מאוד עוזר וזה גם אמיתי, לכל אחד יש שליחות מיוחדת שבורא עולם שלח אותו לכאן, ולפעמים (אצלי נראה לי בכל אופן) התאווה מנסה להחליף את הסיפוק האמיתי בעשיית השליחות האמיתית של האדם. (כמובן שלאחר בחירת המטרה, נסה ליישם בצעדים מדודים - כמו הפתגם חלום בגדול, התחל בקטן, פעל עכשיו!!!)
בהצלחה לך אח יקר, אוהבים אותך!

בעניין: קצת ממה שעבר עליי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #29628

• חזקחזק
  • דירוג כסף
שלום חבר,

יש משפט כולנו מכירים אבל לא מפנימים: "שבע פעמים נפל צדיק וקם" - בדגש על המילה צדיק!!!!!
כולנו מכירים את המשפט הזה, וכולנו (בטוח אני) יודעים שאנחנו לא צדיקים כלל וכלל. ובכל זאת, הצדיק הוא זה שנופל, אז מה יגידו אזובי הקיר?

לפעמים אני מרגיש אנחנו מדברים אל צמינו בצורה לא אנושית. אנחנו מצפים מעצמינו למין שלימות כזו שכבני אדם אני לא יודע אם יש לנו סיכוי לכך בכלל.
מה שמדהים הוא שאנחנו "מבטיחים לעצמנו" ו"מקבלים על עצמנו" אבל לא מוכנים לקבל את האופציה שאולי לא נצליח.

אני חושב שאתה בטח יודע מה עובד בשבילך ומה לא. למשל, הצלחת להימנע למשך שבועיים? - וואוו כנראה שעשית משהו טוב.
זה אומר שעלית על משהו ושיש לך את היכולת לעשות זאת.

מפתיע אותך שאחרי שנפלת פעם אחת פתאום אתה חוזר לזה יותר ויותר? - ברור שלא. אתה יודע בטח כמוני שלרוח הרבה זמן להתמיד והרבה זמן לחזור ולהיות על הרגליים.

אבל באמת יא חביבי, הצלחת שבועיים? זה אדיר. זה כייף. סחתיין עליך.

ומה יקרה עם תיפול בחול המועד בפסח? זה כל כך נורא? מה תגיד על אנשים בפורום כאן שהם נשואים כבר ויש להם ילדים?
כל יום שאני מצליח להימנע מהיכנס לפורנו - אני מבסוט עד השמיים. ובכל רגע אני שומע איך כבר המוח שלי "מכשיר את השרץ" לחווית הפורנו הבאה, דווקא שאני הכי מצליח.

בקיצור, מה שחשוב זה שהצלחת קצת. זה ענק. זה כייף. לך תחגוג.

חזק חזק
"Help me if you can, I'm feeling down
And I do appreciate you being round
Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please help me"

מתוך השיר HELP  של ה'חיפושיות'

בעניין: קצת ממה שעבר עליי... לפני 11 שנים, 2 חודשים #29636

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
לא איכפת לי מה יהיה בחול המועד פסח.