ברוכים הבאים, אורח

שאלה לחברים היקרים בפורום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: שאלה לחברים היקרים בפורום 2747 צפיות

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30004

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
צר לי ידידי, עד לתגובתך האחרונה לא ידעתי מהי נטייתך המינית, הדברים אמורים גם לגבי מי שחי עם בת זוג ללא נישואין - אחד מהחברים האהובים עלי ביותר, איש מרשים שאינו שומר מצוות חי עם בת זוג כשנתיים חצי ולא קיים איתה יחסים עד לחתונה רק בגלל שזו הגדרת הנקיון...

באופן אישי אין לי בעיה עם משיכה לגברים, אני ספונסר של אנשים שהנטיה המינית שלהם כשלך כבר יותר מחמש שנים...  כתבתי כאן את ההתייחסות של SA כפי שאני מכיר אותה להגדרות הנקיון. SAמורכבת ברובה המוחלט מגויים ללא קשר לדת. זה מה שעבד להם, אני הולך באותו השביל.

אינך מחוייב למאומה.  אתה אח לבעיה ולפיתרון בלי קשר לשוני ביננו. חשוב לי להבהיר לך שאין כאן דבר אישי. אני מבין את הרגשת חוסר הנוחות שלך, כתבתי לך בצורה מכובדת ומכבדת, תשתדל להשאיר את השיח ברמה הענינית.

אתה מוזמן להתעלם מכל מה שנראה כלא מתאים בעבורך. אחד הדברים שאני כותב כאן מיום עלותי לפורום - קח מה שבא לך, זרוק את מה שלא.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30017

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
חזק היקר
את האמת ורק את האמת
אם אישתי לא היתה במשואה הזו
(היא הגורם שבגללו התחלתי את התהליך)
והייתי לבד
הייתי מנסה להגיע ל90 יום בלי סקס בכלל
( דגש על מנסה)
נכון שהתוכנית לא מנסה לעשות אותנו נזירים
אבל בכל אופן הייתי רוצה להרגיש איך מרגיש מישהו
שלא הגיע לפורקן במשך 90 יום

איך מרגיש מישהו השהגיע לפורקן
כמה פעמים ביום אני כבר מכירהטוב
לצערי /שמחתי -זה לא המצב
אז אני מסתפק כרגע בלא ליזום

זה פחות נורא ממה שזה נשמע

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30018

לחזקחזק היקר, תקח את הפורום הזה ברמה העניינית אינך מחוייב לו ברמה אישית בכהוא זה וזכותך המלאה לחלוק עליו אפילו בהכל.
מאידך גיסא האמת חייבת להיאמר שהחברים פה ברובם עובדים תכנית של 12 הצעדים.התכנית היא איננה תכנית דתית אלא תוכנית גמילה עולמית שמתאימה לבני כל הדתות ואפילו לאתאיסטים למהדרין. היא מתעסקת בגמילה משלל נושאים כסמים אוכל נרקומנים מין הימורים ועוד. התוכנית  שלנו היא תוכנית של סקסוהוליסטים
אנונימיים, בספר הלבן של התכנית כתוב שהמכורים הגיעו למסקנה "כי חצי עבודה לא תתן לנו תוצאה", הלכך התכנית ממליצה הימנע מיחסים לתקופת מה כדי להבחין בין אהבה לתאווה. אנחנו המכורים באמת שואלים מה רע כ"כ להתאוות כמו ג'נטלמן, או מה רע כל כך במין או איך יכולהיות שדבר שנראה כל כך טוב יכול להיות כה הרסני עבורנו. והמכורים עצמם עונים את התשובה כי "הודינו שאנו חסרי אונים וכי אבדה לנו השליטה על חיינו" אין לנו את היכלת ליהנות מהתאווה ולשלוט במינון כי אנחנו חסרי אונים וכל קמצוץ של תאווה מדליק אותנו ברמות מטורפות ומכבה לנו את השליטה על חיינו. לא! לא כל העולם הוא כזה משוגע חולה . יש לי חבר שראה פורנו אבל הוא בשליטה כשהוא רוצה הוא רואה וכשהוא לא רוצה אז הוא לא רואה. המכורים אין לה את הבחירה והשליטה על זה הדבר היחיד שעוזר לה הוא להימנע ממין במשך תקופה ארוכה בכלל(כל יום רק להיום).
אוהבים אותך
צדיק תמים 

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30035

• חזקחזק
  • דירוג כסף
חזרתי בדיוק מהעבודה עכשיו, ציפיתי כל היום לקרוא את התגובות שלכם.
דוגרי ציפיתי לתגובות אחרות מאוד ממה שקיבלתי: ציפיתי לכעס, גאוותנות, יומרנות וצדקנות -
אבל מה שקיבלתי מכם היה בדיוק ההפך: אהבה, תמיכה, הזדהות, תמיכה.
אז ממש תודה.
שאני חושב על זה, ייתכן שאני נכנס לפינות בפורום הזה כדי "לבדוק את המים" מתוך זהירות "לא לקבל כוויה".
אז מה אני יכול להגיד: אני מרגיש בבית, תודה רבה לכולם באמת. חיבוק גדול מאוד ומאוד חזק.

דורון - מה שאתה אומר זה מעניין. האמת זה דומה למה שאמר לי הגורו שעשיתי ויפאסנה (שתיקה ומדיטציה במשך 10 ימים) אי שם בהרים בארץ מאוד רחוקה.
אז זה היה נשמע לי מטורף, אבל בהקשר של מה שאתה אומר האפשרות של התנזרות היא בהחלט מעניינת - אם כי אני לא חושב שאני מסוגל להתחייב אליה. יותר מכך, אני כרגע במקום שאני מרגיש שאם אני לא ייתן לדחפים שלי דרור מבחינה של סקס אני בהחלט אשתגע. כפי שהצהרתי קודם לכן, מה שכרגע מעניין אותי זה להפסיק את הפורנו ואת האוננות הכפייתית - אני כרגע לא רוצה ולא מעוניים להפסיק את חיי המין שלי (לא שהם כרגע מאוד פעילים).

צדיק תמים - מסכים איתך. אני מנסה להבין יותר את התוכנית דרך שאלות שיש לי. הלב והגוף שלי מוכנים לקראת הצעד הזה, נותר עכשיו רק השכל. אני כבר מכיר את ה'שכל' שלי ויודע מה הוא צריך כדי "להיכנס למשחק". זה בסדר...הוא בדרך להתכופף אל מול הרגש...אבל עדיין אני לא יכול להתעלם ממנו גם לו יש דרישות והוא חלק ממי.

אסיר תודה - דבר ראשון חיבוק. דבר שני אני מדבר רק בצורה עניינית. וקראתי שוב את התגובה שלי אליך והכל ענייני שם. העובדה שאני לא מסכים איתך אינה צריכה להפחיד לא אותי ולא אותך. אני פשוט לא שותק אם יש משהו שמפריע לי (בניגוד לעבר ש"זרמתי"). ולכן אמרת משהו פוגע (גם אם זה לא בכוונה) ולכן הגבתי. תבין שמיבחינתי משפט כמו "הרוב המוחלט גורס שיחסים שכאלה לא יכולים להיות חיוביים", הם מלאים ארס כמו שמישהו היה אומר לך "לגבי יחסים עם יהודים/דתיים: הרוב המוחלט גורס שיחסים שאלה לא יכולים להיות בריאים". זה לא קיצוני, זה באמת מה שאדם עם נטייה מינית מרגיש כאשר מערערים על הלגיטימיות שלו לחיות בשלום ובביטחון ולממש את האהבה שלו. שתדע לך בגלל שאני גדלתי במקום דתי , יש לי המון חברים דתיים. אני יודע שלחלקם יש דעות אחרות משלי בעניין של זהות מינית, ואין לי בעיה עם זה. אבל הם שומרים את הדעות לעצמם.
אגב לי זה רק נראה כל כך אבסורדי מי שארגון כמו SA טוען שנישיואין בין בני אותו זוג הם לא לגיטמיים. שהרי מצופה דווקא ממי שיש לו הפרעה מינית והוא סטרייט, שיבין שהפרעות במיניות אינם קשורות להעדפה מינית, אלא למיניות באשר היא.

מבחינתי, אין לי שום רצון להפוך את הדיוק כאן לדיון בנוגע להעדפה מינית, למרות שמשההודעות בפורום הזה אני חשוב שזה כן חשוב (ראיתי יותר מ 10 הודעות הודעות של אנשים שמדברים על זה או שנפגעו מיחסים בין חברים שלהם או מממונים עליהם). אבל בכייף אפשר לעבור לפרטי ולדבר על זה.

בכל מקרה חברים,
כולכם (גם אסיר תודה:-), יצאתם מה זה גברים אמיתיים,
שימחתם אותי ורק בגלל זה אני מתכוון להישבע שהיום שאני שומר על עצמי נקי עד הבוקר ובעזרת ה' גם אח"כ.

תודה חברה, אתם באמת עוזרים לי,
חזקחזק 
"Help me if you can, I'm feeling down
And I do appreciate you being round
Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please help me"

מתוך השיר HELP  של ה'חיפושיות'

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30038

• אסירותודה
  • מנהל
חזק יקר, ברוך תהיה, לא פחדתי ממך ואני שמח שגם אתה לא ממני. כו אאיר שבמקומך הייתי מתנסח קצת אחרת - במקום, אמרת משפט פוגע - נפגעתי ממשפט שכתבת... ההבדל? בראשון אתה כותב עלי, במשפט השני אתה מתייחס לתחושותיך...

שוב, לא כתבתי את דעתי האישית. שמרתי אותה לעצמי. כן הבאתי את הדיון הסוער (הפולמוס) שמתקיים בנושא הזה אחת לכמה זמן בתוך SA.  אני מבין ומייצר על כך שהדעה הזו לא נעמה לך, יש לי נסיון כאוב בנושא עם אנשים קרובים, יש שבגלל זה עזבו את SA יש שהסכימו עם ההגדרות ונשארו. גם מבלי לדעת מהי נטייתך הבאתי דעות נוספות (SAA - SALA) שאגב התפלגו מ SA על הרקע הזה.

זהו פורום של דעות, התפקיד שלי ושל מי שעלה קודם על הרכבת הזו שנמצא כאן הוא לספק את המידע כולו, בדגש על הנסין האישי - יש לי חבר אהוב, קרוב מאוד, שבמשך זמן טען בלהט שאמונה כשלעצמה היא הפרעה נפשית, הוא הביא כסיוע את הקריטריונים של ה DSM - הזיות, מחשבות שווא...  אני לא חושב שהוא ארסי כלפי או מעליב אותי, ידעתי שאת השקפת עולמו הוא מייצג.

יש ביכולתי להסביר לך את הצדדים לכאן ולכאן. התרצה? בציבורי? בפרטי?

בהחלמה.

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30129

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
האמת שלא הגבתי עד עכשיו בפוסט הזה וכך חשבתי להמשיך לעשות אבל בעקבות שיתוף מעניין בקבוצה החיה בה אני משתתף - החלטתי להגיב כאן.

אף אחד ב SA לא אומר מה נכון או מה לא נכון לאף אחד אחר בעולם כולו. אנחנו לא אומרים לאף אחד מי מכור ומי לא ומה הדרך לצאת ובודאי שאיננו אומרים לאף אחד מה צריכה להיות הנטיה שלו למין. אנחנו רק מספרים מה עובד עבורנו. בדיוק כפי שב AA לא מתיימרים לומר מה המדיניות הנכונה לגבי מכירת אלכוהול, כך ב SA לא אומרים מה המדיניות הנכונה לגבי חוקיות הנישואין בין בני זוג מאותו מין.

מה שכן, הנסיון הכללי של חברי SA הוא זה שבעקבותיו נקבעו הגדרות הנקיון. האם זה מתאים לכולם? יתכן שכן יתכן שלא. מי שצריך לקבוע זה כל אחד לעצמו. אם זה לא עובד למישהו ויש משהו אחר שעובד עבורו - בכיף. אין לו מה להיפגע מכך שחברי SA אומרים שדרך כזאת וכזאת לא עבדה עבורם.

לכן, הקביעה של SA לכך שנישואין זה דוקא גבר עם אישה היא לא מתנשאת ולא באה לומר האם זאת הדרך הנכונה לחיות או מה מותר ומה אסור. זה אומר רק שהנסיון שלנו הוכיח שזאת הדרך היחידה עבורנו להישאר נקיים ומפוכחים.

היום הייתי בקבוצה במקום מגוריי כאשר רוב החברים גויים. היתה שם משתתפת ותיקה מאוד (חגגה לא מזמן 24 שנים ב AA, וגם בקבוצה שלנו היא היתה מזכירה ומנחה ועוד כמה תפקידים עד לאחרונה), ששיתפה בכך שהיא לא נקיה לפי ההגדרות של SA כיון שיש לה בן זוג לחיים והם לא נשואים ולאחרונה הם קיימו יחסים. היא שיתפה בכנות בכך שהיא עדיין רוצה לעבוד את התכנית ולהישאר מפוכחת כדי לא לחזור לדפוסי ההתמכרות הרגילים שלה, אבל בפועל היא לא יכולה להצהיר על נקיון.

זה שהיא לא נקיה לפי הגדרות SA לא עשה אותה פחות טובה בעיני אף אחד ואף אחד לא אמר לה לעזוב את החדר. אף אחד גם לא אמר לה מה היא צריכה או לא צריכה לעשות - זה ענין שלה. אבל היא וכולם יודעים שהצהרה על נקיות ב- SA זה אומר: בלי קיום יחסים עם עצמי או עם כל אדם שאינו בן זוג וזה מוגדר רק בנישואין בין בעל לאישה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30130

• אסירותודה
  • מנהל
סוד יקר, איזה יופי. הספונסר שלי הציע בעבר לחבר שהיה נקי תקופה וחזר לשימוש 'במגע אנושי חי', ולא הצליח לחזור לנקיות מלאה לנהוג כפי שהמשתפת שלכם חלקה... בפעם הבאה שתראה אותה אתה יכול לומר לה שהשיתוף שלה הגיע לארץ הקודש ועזר לתשוש נפש שכמוני...

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30137

• חזקחזק
  • דירוג כסף
טוב. תודה לתגובות.
אין לי בעיה לקבל את רעיונות ואת הגישה של SA למרות המחלוקת הברורה שלי.
אני מוכן לבלוע כמה צפרדעים בדרך - גם ככה אני לא אוכל כשר :-)

שתבין, אני מאוד אוהב יהדות למשל ואוהב לקרוא וללמוד תורה. שאני מגיע לאיסור של "משכב זכר" זה משגע אותי מאוד
זה מגעיל אותי, זה עושה לי לא טוב. אבל אני לא רוצה לזרוק את התנ"ך פח רק בגלל משפטים כאלה מעצבנים
ובשבילי יש המון משפטים מעצבנים שם וזה עדיין לא אומר שאני לא אוהב תנ"ך.

אני מבין מה שאתה אומר סוד הכניעה. אני רק לא חושב שאתה מבין מה המשמעות של משפטים כאלה עלי ועל אנשים כמוני.
זה לא למען הויכוח אני רק מנסה להאיר את עיניך (אם תרצה).
זה שהתוכנית מיושמת ע"י גויים לא אומרת לי שום דבר - אני לא מכיר בהבחנה בין גויים ליהודים בלאו הכי.
מה שכן חשוב לי שתקשיב גם אם לא תקבל, שאני שייך לקבוצה שסובלת מאפליה.

זה לא היה נעים לשחורים בארה"ב להיחשב כ"עבדים" אבל הם בכל זאת חיו בארה"ב כי הם הרגישו שהבית הוא גם שלהם.
זה לא היה נעים ליהודים להיחשב לאזרחים מדרגה ב' אבל זה לא עצר אותם להילחם לקבל אמנציפציה.

העובדה ש SA לא מקבלת ניישואין או זוגיות של בני אותו מין זה אבסורדי לדעתי ואפילו מצחיק מאוד.
אבל זה לא אומר שאני מתכוון להחרים את SA.
אין לי רצון שכולם יקבלו את הדעה שלי, יש לי רצון שאנשים יהיהו סבלניים לעצמי, שיוכלו לשים את הדעות שלהם בצד ולקבל אותי.
וזה מה שקורה פה. אנשים (כמוך) פה סבלניים ומקבלים למרות שהם לא מסכימים איתי.
זה מספיק טוב בשבילי.

תודה רבה
חזקחזק

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30139

• viogitz
  • חבר חדש
שלום אני חדש פה בתור תגובה ראשונה
רציתי להגיד שלא כדאי להשוות התמכרות "חיצונית" עד כמה שתהיה הכרחית בצורה הלא התמכרותית ליצר המיני הפועם בתוכנו באופן טבעי שללא קיומו לא היינו קיימים בכלל. גם אם הן שונות קצת הן שונות עדיין.

ובכלל באתר הזה יש בעיה בגישה טיפה.

אני לא מתכוון לשפוט אף אחד וברור שיש אנשים(ואולי פה גם) שהבעיה אצלם שונה מהנורמה. אבל בימים האלו הנורמה בעייתית גם ללא הפגמים הפיזיים במערכות הביולוגיות. וגם הנורמה עצמה בעלת קשת מאוד רחבה של גישות מעשיות ודעות בתחום המיני.

באמת קשה לשים גבול ברור היום בין "בעיה רגילה" לבין "בעיה שדורשת טיפול בכפיה" וגם אפילו התחום של "אין בעיה" הוא מאוד קשה לבירור. כי אפילו בין מחשבה למעשה הגבולות לא תמיד ברורים.

אציג עצמי בפורום המיועד.

תודה לכם ובהצלחה לכולם שתזכו לעלות על דרך המלך.

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30217

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

העובדה ש SA לא מקבלת ניישואין או זוגיות של בני אותו מין זה אבסורדי לדעתי ואפילו מצחיק מאוד.

רבונו של עולם, מאיפה הבנת ש SA לא מקבל נישואין או זוגיות של בני אותו מין?!

כל מה שאומרים ב SA זה שעבורנו זוגיות בין בני אותו המין לא עבד ונותרנו לא מפוכחים מינית. מה זה אומר על הנישואין של בני אותו מין? כלום!

זה כמו שב OA מי ששותה יין זה נקרא נפילה, האם זה אומר שהם לא מקבלים את היהדות כי ביהדות צריך לעשות קידוש? זה הרי מצחיק לומר דבר כזה. הם אומרים שעבורם לא עבדה דרך שבה הם גם שתו יין וגם ניסו להישאר "נקיים" מבחינת אכילה כפייתית. הם מעולם לא אמרו דבר לגבי היין או לגבי מי ששותה יין.

גילוי נאות (אולי ירגיע אותך), התאווה שלי לא מתחשבת בגבולות המגדר (כך זה מכונה בספר הלבן) ואני חסר אונים לחלוטין גם מול גברים (וכמובן שבזמן המחלה השתמשתי גם עם גברים).
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30254

• viogitz
  • חבר חדש
מה שמצחיק(או עצוב) הוא שבאתר(שיטה מספר 20 לטיפול) אומרים למי שנמשך לבני אותו מין לסרס את עצמו.

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30278

• חזקחזק
  • דירוג כסף
וואוו תודה שהארת את עיני!! זה באמת מחליא!!
אני לא יודע אם רוב האנשים יודעים שאת הטיפול והסירוס הכימי נגד הומואים המציאו בין השאר הנאצים. הם סירסו הומואים, מפגרים, צוענים ועוד.

אבל לצערי זה צפרדע ענקית שאני אצטרך לבלוע, כי בינתיים האנשים כאן בפורום מייצגים משהו אחר.
רק חשוב לי ש'סוד הכניעה' יו'אסיר תודה' יפסיקו להטיל בי את האשמה בדיון, מאשר להסתכל במציאות בעיניים ולהבין כמה זה פוגע בי ובאנשים כמותי.

האמת היא שזה לא הפעם והמקום היחדי שזה קורה. אני למשל הפסקתי לתרום דם בגלל שבאחד הסעיפים לתרומת דם אתה צריך להצהיר שלא קיימת יחסי מין עם גברים.
זה הרי עוול מטורף, הרי בכל מקרה עושים בדיקות איידס לכולי עלמא, אז למה עושים את זה חוץ ממדיניות דתית או גזענית.
הרי גם עשו את זה גם לאתיופים (זרקו את כל מנות הדם שלהם).

נו מילא...אני אוכל לא כשר...אנ ייצטרך למצוא מתכון טוב ביוטיוב ולאכול את הצפרדע הזו. בתאבון

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30280

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך!
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30284

• חזקחזק
  • דירוג כסף
אוהב אותך!! ותודה!

בעניין: שאלה לחברים היקרים בפורום לפני 11 שנים, 1 חודש #30286

• אסירותודה
  • מנהל
ידידי, "חשוב לך... להטיל אשמה", נו באמת, נסחפת קצת... אשתדל להיות מציאותי.  עברתי שוב על מה שנכתב בעבורך כאן ובכלל, ולא מצאתי דופי בדברים כל דופי. קיבלת בסבלנות תשובות ענייניות וסובלניות, משום מה אתה מתעקש להפגע, להפנות אליך כל משפט כללי כמשהו אישי. זה לא המקום. אם יש לך איזו שהיא בעיה אתה מוזמן לפנות בפרטי.

בתקווה לשיתוף פעולה.
בהחלמה.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן