ברוכים הבאים, אורח

Sorry To hear about your fall
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: Sorry To hear about your fall 515 צפיות

Sorry To hear about your fall לפני 11 שנים, 2 חודשים #29486

• duvidco
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • חבר קבוע
  • תמיד מ אוחר - אף פעם לא מאוחר *מדאי*
אשאל  את  עצמי למה אני כותב כעת .  למה ?
שמרתי את עצמי שלושים ומשהו ימים  , היום קיבלתי מייל מהטבלה שאני ברמה 4 .
את האמת ידעתי שזה משהו לא אמיתי , כאילו הצלחתי לא לנשום  4 ימים. אבל ברור שבאיזה יום אני ארצה להרים את הראש ולנשום בחזרה.
את  ה 10 יום הראשונים  הצלחתי לעבור יחסית בקלות , ואז הגיעו הכאבים . היה ממש כואב , כל יום הייתי מצליח לסיים את היום בחסד עליון . כאילו בנס.
כלומר אני יודע שאני לא מצליח, כלומר אני רוצה קצת להרגיש נעים , ואולי לראות כמה בנות מתוקות , ומה ? אני צריך לעזוב את זה לתמיד?
היום  לא הצלחתי , אולי כי כבר היה לי יותר מדאי קשה בשבוע האחרון , לא רק בנושא הזה , אלא בעוד כמה לחצים  של הלימודים שלי , השילוב בין  עבודה ללימודים , ומשפחה  מאוד מקשה עלי , ובשני השבועות האחרונים הרגשתי ממש כאבים בבטן . אולי כאבים של  לחץ , אני מפחד לא להשתגע , והיום  נשברתי .
מה הפיאוש נשברתי , הרי  בשגרה של  היום אני לא יכול לתת לעצמי להישבר  , לשכב במיטה ולא לקום ? אני לא יכול להרשות לעצמי!
אבל  משהו ברוח הלחימה .. העייפות הזו ... זה משהו פנימי , למרות שהסובבים אותי יכולים לאות אותי כרגיל  - ואף שמח .
הרגשה ממש לא נעימה , במיוחד בטבלה של  90 יום , לעדכן נפילה .
מה אני עושה עם היום הזה ?
א. לדעת שאני אמור עוד ליפול , ולא להשבר גם  שזה יקרה לי . זה נחס ליפול בשלב רביעי - ק"ו ליפול אחרי 90 יום .
ב. להיות גבר ולדעת שהטבלה נועדה לעזור לי , אם יש נפילה לעדכן!
ג. שאני מנסה להתחזק עוד הפעם . ולעשות מאמץ להגיע לקבוצה של יום שני . כי  כדי לשרוד עוד הפעם אני חייב משהו יותר חזק .
ד. שאבי1 חייב לפנק אותי , ושניפגש בזמנים יותר נוחים ....

בעניין: Sorry To hear about your fall לפני 11 שנים, 2 חודשים #29496

• חזקחזק
  • דירוג כסף
הי דווידקו,

האמת אני חדש כאן ובכלל לא התחלתי כלום (נכון לעכשיו אני מנוע 3 ימים). עם זאת, ראיתי שאף אחד לא הגיב לך אז חשבתי להגיב:

האמת לא ממש הבנתי באיזה שלב אתה, אבל נראה שאתה מנסה ממש חזק והרבה זמן.
אני לא יכול לתת לך פתרון ספציפי אבל אני חשב שאני מזהה אצלך קצת האשמה עצמית ו"הצלפה עצמית".
אתה מנסה לתת ,לעצמך פתרון, אך רק פיתרון שבא חשבון עם העובדה ש"נפלת". אתה פוחד לכתבו בטבלה שנפת כי זה מבאס.

לדעתי אתה צריך לא להיות כל כך קשה עם עצמך שנפלת. ומה עם תשמור 7 נים ואז תיפול? האם לא תהיה לך בעאסה אפילו יותר גדולה אז?
אני חושב שרק אם תצליח להתמודד עם הנפילה הזו אז יש סיכוי שתצליח בכלל.
אם תתבייש שנפלת ותכעס על עצמך מה יקרה יותר מאוחר שתיפול?
אני חושב שאנחנו צריכים להגיע מפוכחים למצב שבו אנו נמצאים. אני חושב שכמו בתאוות האוכל, אין דיאטות קסם או דיאטות בזק.
יש אנשים שעושים דיאטה אחת וזהו, יש אנשים אחרים שהתהליך יותר ארוך.
אין לי מושג איזה מן טיפוס אתה, אבל ברור שאם אתה כאן אז כבר נפלת כבר בעבר.

בקיצור, אני באמת מאמין שאסור לך לעשות big deal מהנפילה שלך. אתה לא מתחיל מההתחלה, אתה מתחיל עם ידיעה שאתה מסוגל ויכול.
דע לך שאני מתפלל ליום שאצליח אפילו פעם אחת בחיים לא לראות פורנו במשך חודש אחד.

תתחזק ותהיה רגוע
חזק חזק
"Help me if you can, I'm feeling down
And I do appreciate you being round
Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please help me"

מתוך השיר HELP  של ה'חיפושיות'
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן