ברוכים הבאים, אורח

אני מבולבל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני מבולבל 610 צפיות

אני מבולבל לפני 11 שנים, 1 חודש #28617

שלום לכולם
האמת אני לא יודע מאיפוא להתחיל..
מצד אחד אני נורא מאשים את עצמי אבל ההאשמה הזו גורמת לי לתחושות אובדניות (כשמתייחסים ל"תאווה" כאל חיים ומוות).
התחושות היומיומיות שלי ברוב הזמן הם מרמור ועצבים\ות. ואין לי לאן לפנות. ואני שואל את עצמי לאן אני צריך \ יכול לפרוק תסכולים ובטן מלאה שיש לי על כל כך הרבה דברים ונושאים. אין לי אפילו חבר אמיתי אחד וגם בכלל חיי החברה שלי מצומצמים מאוד. וליצור חברות כמו שחברים עושים פה דרך הקבוצה אני לא מרגיש מסוגל לזה. ומצד שני אולי בצדק. אף אחד לא אמור להתייחס לבעיות והתסכולים שלי כי לכל אחד יש את הבעיות שלו ואני שומע ומבין את הטענה שאם לא אצור קשרים ולא אספר עלי ועל תחושותיי אף אחד לא יעשה זאת במקומי וייתכן שבצדק. אבל האם זה אומר שאין לי תקנה?? קשה לי לפתוח את הלב לכל אחד מה לעשות. עם מי שדיברתי הרגשתי את הקושי בלשתף כי לא הרגשתי הבנה ובעיקר שמעתי לא משנה הבעיה שלך יש תוכנית וזהו.  זה נשמע משותף לחברים. אז אולי אני לא במקום הנכון. כי הבנתי משיח הדברים שכאן לא מטפלים בתאווה אלא במה שגורם לה. ועדיין לא מצאתי מרגוע לנפשי כאן. אולי אני צריך להשתדל יותר.  או לכתוב יותר. כי זה יותר קל לי. לא יודע לא יודע. מה שבטוח המצב רוח שלי מידי נמוך ואין לי מושג מה לעשות! תודה מקרב לב
"הנשמה לך והגוף שלך חוסה על עמלך"

בעניין: אני מבולבל לפני 11 שנים, 1 חודש #28620

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום עודד,

נראה לי שהתחלת כאן לעשות את הדבר הנכון מאוד. אתה כותב ומשתף בפתיחות מאוד, ודי ברור שאתה עושה את הדבר הנכון.

מה שעבד עבורי הוא לעשות בדיוק את מה שאתה עושה כעת. לשתף, להתקדם, ולבקש עזרה מחברים וותיקים. לא שמעתי מעולם כאן מישהו שאמר לחבר חדש או וותיק שאין לו תקנה או ש"לא משנה מה הבעיה". כולם כאן קיבלו אותי מאוד בהבנה, ואני באופן אישי מרגיש הרבה הבנה למה שאתה כותב.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני מבולבל לפני 11 שנים, 1 חודש #28636

תודה סוד על התגובה לכבוד הוא לי. אשתדל בעז"ה לכתוב יותר..
"הנשמה לך והגוף שלך חוסה על עמלך"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן