ברוכים הבאים, אורח

מ- רץ לאצן ריצה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מ- רץ לאצן ריצה 661 צפיות

מ- רץ לאצן ריצה לפני 11 שנים, 2 חודשים #28410

• רץ אל האור
  • דירוג כסף
  • הצלחתנו האישית, תלויה באחדותינו המשותפת.
מתחילת ההחלמה , בשיתוף  של 12 הצעדים לקחתי על עצמי בנוסף לשמור על פעילות גופנית  , כדי למלא את החורים שהתאווה יצרה בחיי, כדי לא לברוח מהמציאות.

ברוך ה' ,היום השתתפי במרתון 21 ק"מ שהתקיים בעיר הבירה  וסיימתי את כולו ללא עצירות, אני אסיר תודה על 28 יום של ניקיון ,על התכנית המדהימה  שמובילה אותי לעתיד טוב יותר , רצונו יעשה ולא רצוני ,תודה.
החיים הם כמו חץ וקשת , לפעמים אתה הולך אחורה רק כדי לעוף רחוק יותר...

בעניין: מ- רץ לאצן ריצה לפני 11 שנים, 2 חודשים #28422

• הקשבה
  • חבר חדש
סחתיין ! 

בעניין: מ- רץ לאצן ריצה לפני 11 שנים, 2 חודשים #28425

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב רץ אל האור יקר .

כל הכבוד אחי .
    ממש מקנא בך , 
בעבר רצתי המון ,  ואפי' מרתון , 
  איפה הכושר שהיה לי פעם ?אני ממש פדלעה היום .
מקווה שעם התוכנית וההחלמה אחזור גם לזה .

בהצלחה ,

בעניין: מ- רץ לאצן ריצה לפני 11 שנים, 2 חודשים #28427

כל הכבוד!
למי שקשה לרוץ (מתבייש, חורף, קר, צניעות וכולי)
ניתן לקנות בזול מאוד מכשיר כושר ביתי משומש  ולהתאמן בבית. ניתן בזמן הכושר גם לשוחח בטלפון, לשמוע שירים, הרצאות ועוד, ממש מומלץ!
דברי הרמב"ם:
"התעמלות, אשר היא העיקר הגדול בהתמדת הבריאות ובדחיית רוב החלאים." הנהגת הבריאות י"ח א'.

"אם יטרידהו להתעמל אז לא יספיקוהו טוב ההנהגה לבדה עד שיצטרך לזה בלקיחת הרפואות המבריאות" פרקי משה יח א'.

הסבר – מי שלא מתעמל, לא תעזור לו העובדה שהוא אוכל את האוכל הכי בריא – הוא יחלה ויצטרך לתרופות.

"וכל מי שהוא יושב ואינו מתעמל אפילו אכל מאלות טובים ושמר עצמו על פי הרפואה, כל ימיו יהיו מכאובים וכוחו תשש." (משנה תורה, הלכות דעות פרק ד סעיף ט"ו.)

"מי שהרגיל להתעמל קודם המאכל לא יצטרך לשמירה רבה וחזקה" (פרקי משה י"ח א'.)

"ובהתעמלות ידחה נזק רוב ההנהגות הרעות, אשר יתנהגו בהם רוב האנשים" (הנהגת הבריאות א' ג'.)

"אשר לעייפות אחר ההתעמלות, שאדוננו מזכיר, הרי סיבתה בהפסקה הממושכת מדי. אם ימשיך בתרגילים לפי הסדר ובהדרגה ירוויח לבסוף כל כך הרבה בכח ובערנות" (תשובות רפואיות, י"ח.)

בעניין: מ- רץ לאצן ריצה לפני 11 שנים, 2 חודשים #28428

• דובי
  • דירוג פלטיניום
ואפשר להוסיף מדברי הרמב"ם בהלכות געות

לאחר שמונה סדרה של מאכלות רעים , כאלה שבחורף כדאי להמנע מהם וכאלה שבקיץ , וכו' וכו'
"ועוד כלל אחר אמרו בבריאות הגוף כל זמן שאדם מתעמל ויגע הרבה ואינו שבע .. אין חולי בא עליו ואפי' אוכל מאכלות רעים"

מדהים אותי האמרה הזאת כל פעם מחדש , הלוואי וכבר אעשה איתה משהו

בעניין: מ- רץ לאצן ריצה לפני 11 שנים, 2 חודשים #28455

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה חברים, אני מאוד מזדהה עם הדברים. גם אני התחלתי לרוץ מאז שהצטרפתי לתכנית, והיום אני גומע מרחקים כמעט כל ערב. בקיץ אני רץ בחוץ ובימים קרים רץ על המכשיר בבית.

עוזר לי מאוד גם בהתמודדות עם מנת הדופמין החסרה בגלל הפסקת השימוש בתאווה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן