ברוכים הבאים, אורח

הסודיות (אנונימיות) המסוכנת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הסודיות (אנונימיות) המסוכנת 1628 צפיות

בעניין: הסודיות (אנונימיות) המסוכנת לפני 11 שנים, 2 חודשים #28204

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חברים יקרים ואהובים

אכן אני שועל וותיק, אבל דווקא של דברים אחרים. אני מכיר את עולם הפורומים מהמחלה שלי (הן מחלת התאווה והן מחלת פגמי האופי שלי). בעולם הרגיל השתמשתי באותה מעטפת של סודיות ובריחה כדי לעשות ככל העולה על רוחי. שמות כפולים וחוסר כנות וכן הלאה. יחד עם זה, כאשר הגעתי לכן, מהרגע הראשון זה היה אחרת.

אז מצד אחד אני מאוד מבין את השאלה שלך איש בהחלמה, ומאידך אצלי זה לא היה בצורה הזאת. הגעתי לכאן כי חיפשתי להכיר עוד אנשים אמיתיים (לא ניקים) ואכן מהר מאוד זה קרה. הכרתי חברים מהישיבה, חברים מהשכונה וחברים בכלל.

ובשולי הדברים: אכן הנושא הנוסף הנידון כאן הוא רחב מאין כמותו וגם חשוב מאוד, ואני מצטרף לבקשה לדון בו בנפרד ובכובד ראש. אני חבר SA וחבר שמור עיניך (ולאו דווקא בסדר הזה), ויש לי המון מה שקיבלתי הן מכאן והן מכאן, ולמען האמת ישנם צמתים שבהם אני מבולבל למדי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הסודיות (אנונימיות) המסוכנת לפני 11 שנים, 2 חודשים #28206

תודה רבה סוד על הדברים, ואם וכאשר יפתח דיון בנושא האחר אשמח להיות שותף שם.
בהחלמה למדתי שהנסיון של הזולת הוא המפתח להחלמה שלי.
נקי בחסדו הגדול מ 3/11/11 ומתחנן רק לעוד יום נקי ומחובר.

לְךָ אֵלִי תְּשׁוּקָתִי בְּךָ חֶשְׁקִי וְאַהֲבָתִי
לְךָ לִבִּי וְכִלְיוֹתַי לְךָ רוּחִי וְנִשְׁמָתִי
לְךָ יָדַי לְךָ רַגְלַי וּמִמָּךְ הִיא תְּכוּנָתִי

בעניין: הסודיות (אנונימיות) המסוכנת לפני 11 שנים, 2 חודשים #28227

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
איש יקר, לחצת פה על פרונקל עמוס במיוחד... עוד לפני שידעצתי בוודאות שאתה 'האיש' אמרתי לך את הדברים. כמי שחבשו לראשו בחמלה רבה את כובע SA  אני שמח וגאה לחבוש באופן לא מוסתר גם את הכובע הנפלא של שמור עינך. יש לי לא מעט לכתוב על הנושא. אפרסם פוסט בהקדם.

אתה יקר לי בהחלמה מאוד. הצורה שהגבת כאן הזכירה לי כמה.
מתוק שכמוך.
אוהב.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הסודיות (אנונימיות) המסוכנת לפני 11 שנים, 2 חודשים #28247

• משה "חפץ-חיים"
נתן היקר,
מאוד הזדהיתי עם מה שכתבת, [אני מתכוון לזה שאילולי "שמור עיניך" לא הייתי מגיע להחלמה]
אני פחדן, אני מרגיש דחוי, יכולתי להמשיך כל חיי להסתפק 'רק' בפורנוגרפיה, ועם זה בסבל היומיומי של החיים הכפולים, ל SA לא הייתי מגיע, כי אני פחדן, רק הפורמט הזה של פורום-קבוצות טלפוניות-שיחות אישיות-מפגשים חיים יכל לעבוד עבורי.

איש בהחלמה היקר,
אני מקדים אני לא מדבר עליך בתור אישיות אלא בתור עקרון ודוגמא עבורי, [שלא יעלה ה... למוח]
הדיון/וויכוח שהתנהל בניך לבין נתן, הצורה שבה קבלת את הדברים בלי שליפות בלי עקיצות, בענווה בכנות, גורמים לי לרצות להתמיד בתוכנית, לרצות לקבל ככה דברים, בלי לערוך במוח משפטי שדה חוזרים ונשנים, בלי לצבור ערימה של טינות.
למדתי ממך [בינתיים] המון!
תודה!

בעניין: הסודיות (אנונימיות) המסוכנת לפני 11 שנים, 2 חודשים #28274

חפץ חיים יקר

תודה על המילים החמות, תתפלא אבל גם אני מכור, ולא סתם מכור אלא על כל הראש כפשוטו, נכון אתה צודק לא עקצתי ולא התקוטטתי, ולא בגלל שלא רציתי אלא בגלל מתנת חינם שאלוקים עושה איתי מידי יום ומידי שעה, אני אסיר תודה לו על כך, ואסיר תודה שהמתנה שאנשים אחרים יראו בשינוי אצלי לפני שאני אראה אותה מתקיימת במלואה.

יומחלים לכולם
בהחלמה למדתי שהנסיון של הזולת הוא המפתח להחלמה שלי.
נקי בחסדו הגדול מ 3/11/11 ומתחנן רק לעוד יום נקי ומחובר.

לְךָ אֵלִי תְּשׁוּקָתִי בְּךָ חֶשְׁקִי וְאַהֲבָתִי
לְךָ לִבִּי וְכִלְיוֹתַי לְךָ רוּחִי וְנִשְׁמָתִי
לְךָ יָדַי לְךָ רַגְלַי וּמִמָּךְ הִיא תְּכוּנָתִי
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן